Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 - niesamowite walki podwodne i story trailer

45 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2011 o 19:56, L33T napisał:

No dziwne żeby nie posiadała. CORPG to podgatunek MMO. Poza strefami dostępnymi dla wszystkich
(miasta, "osady" i misje), sam świat jest pocięty na cześci z których każda jest generowana
dla konkretnego gracza/graczy czyli innymi słowy interakcja między graczami jest ograniczona
poza miastem w przeciwieństwie do klasycznego MMO.


Pytanie tylko co jest lepsze? Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Porównywanie np. WoW-a i GW jest jak najbardziej na miejscu, bo oba tytuły należą do tego samego gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 22:01, BartexooN napisał:

Tak. W wodzie będzie rekin, jak wyjdzie z wody to będzie renifer ,a jak będzie chciał
latać to będzie pegazem. Zupełnie jak z skillami. 1 skill - jeden przeciwnik i animacja?
Nadal nie rozumiem.


No nie do końca. W Guild Wars 2 rodzaj skilli jakie będziesz mógł używać zależą np. od tego jaką broń trzymasz. Jak wejdziesz do wody to bronie się zmieniają na podwodne, więc również i umiejętności się zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jak potoczyłby się losy TOR''a jeśli GW2 miałoby premierę w tym samym czasie. Porównując obie gry nawet pobieżnie można zauważyć znaczną różnicę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 11:15, creus napisał:

w jedynce osiągnąłem wszystko co można było a na końcu kariery sprzedałem konto za 3500
złotych. czekam na dwójkę, być może oderwie mnie od wowa

lol? Pochwal sie gdzie.

Dnia 28.06.2011 o 11:15, creus napisał:

Jestem ciekawy jak potoczyłby się losy TOR''a jeśli GW2 miałoby premierę w tym samym czasie.
Porównując obie gry nawet pobieżnie można zauważyć znaczną różnicę ;]

Star Wars bedzie jak ja to lubie nazywac ''the next big thing'' i GW2 jak zajebiste by nie bylo, obiektywnie rzecz ujmujac, nie ma szans przebic sie przebic przez giganta jakim jest SW:TOR.

Co nie zmienia faktu, ze premiera dwojki jest bardzo mocno wyczekiwana i gra z pewnoscia okaze sie sukcesem. Czekam od 2007, hype juz nie ten sam co wczesniej, nie sledze nowych informacji tak intensywnie jak mialem to w zwyczaju, ale nie zmienia to faktu, ze dla mnie, jako zagorzalego fana GW1, ktory przegral ponad 6k godzin w Tyrii, jest to pozycja obowiazkowa i kolekcjonerke zamawiam pierwszego dnia, kiedy sie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować