Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft za darmo, lecz z pewnym ograniczeniem

57 postów w tym temacie

Wkoncu liczebnosc musiala zaczac spadac, ale mimo to jest to nadal cala masa ludzi.Skonczylem przygode z wowem 1,5 roku temu ale od premiery bawilem sie naprwde swietnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze trochę nie będzie im się opłacało przejść na Free to Play, mają za dużo graczy opłacających regularnie abonament, już nie wspominając spora ich liczba jest tak wyboksowana że raczej nie potrzebowali by wsparcia zakupionego przez mikropłatności.
Po za tym nie jestem pewny czy na miejscu gracza z doświadczeniem cieszył bym się z zalewu serwerów przez nowych hmmm....
A sam pomysł z graniem za darmo do 20lvl jest trafiony, mniej wytrwali nawet nie dojdą do tego lvl''a lub będą mogli wyrobić sobie zdanie o grze, a inni zainteresowani będą mogli otworzyć we portfele na comiesięczne opłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem kompletnie fenomenu WoW. Mnie niestety ten przekolorowany świat nie wciąga. A liczba subskrybentów spada bo pojawia się na rynku coraz więcej tego typu produkcji. Norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 10:47, Valium napisał:

Trial zawsze byl do 20 lvl, a po co Burning Crusade to nie wiem, ten dodatek zaczyna
sie powyzej lvl 60.


Chyba raczej był limit czasowy a nie do 20lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 10:47, Valium napisał:

Trial zawsze byl do 20 lvl, a po co Burning Crusade to nie wiem, ten dodatek zaczyna
sie powyzej lvl 60.


Chyba tu chodzi bardziej o rasy... bo level levelem, wtedy będzie trzeba kupić abonament. A tak to będzie można chociaż Krwawymi polatać :)

Ale co do tematu: to jest chyba powoli przechodzenie na F2P... bardzo powoli... gdzieś za następne tyle podstawa i pierwszy dodatek będą za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 10:47, Valium napisał:

Trial zawsze byl do 20 lvl, a po co Burning Crusade to nie wiem, ten dodatek zaczyna
sie powyzej lvl 60.


Pewnie chodzi o to zeby ktos mogl sobie wybrac Dranieli (czy jak to sie tam pisalo)co w przypadku samej podstawki bylo chyba nie mozliwe.A pozatym jak komus sie spodoba to bedzie musial juz tylko dokupic 2 dodatki.Przynajmniej ja to tak rozumuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 10:48, crackoos napisał:

Nie rozumiem kompletnie fenomenu WoW.


Nie Ty jeden. Pod względem fabularnym gra jest taka sobie, daleko jej do ciekawych i wciągających fabuł strategicznych WarCraftów, społecznościowo ten tytuł leży i kwiczy, bo prośba o pomoc w czacie kończy się zalewem "n00bów", obelg i szyderstw (dla porównania - taka sama prośba o pomoc w LotRO sprawia, że odpowiada kilka - kilkanaście osób, podając rozwiązanie problemu... Poza tym jeszcze się nie spotkałem w WoW z sytuacją, gdzie jakiś gracz za darmo oddawałby przedmioty - w LotRO jest to na porządku dziennym, sam dostałem kilka przedmiotów, gdy zaczynałem, potem odwdzięczałem się tym samym, robiąc przedmioty dla początkujących graczy), graficznie także rewelacji nie ma... Naprawdę nie wiem, co trzyma tych wszystkich ludzi przy tej grze, gdy jest tyle ciekawszych, bardziej dopracowanych i tańszych MMO. Czyżby po prostu hype i moda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 10:47, Valium napisał:

Trial zawsze byl do 20 lvl, a po co Burning Crusade to nie wiem, ten dodatek zaczyna
sie powyzej lvl 60.


Dzięki BC dostępni są Bloodelves i Draenei oraz odpowiadające im lokacje startowe, może o to chodziło.

@crackoos

Dnia 29.06.2011 o 10:47, Valium napisał:

A liczba subskrybentów spada bo pojawia się na rynku coraz więcej tego typu produkcji.
Norma.


Liczba subskrybentów spada głównie dlatego, że wbrew zapowiedziom Cata jest słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 11:03, Waaazuuup napisał:

Liczba subskrybentów spada głównie dlatego, że wbrew zapowiedziom Cata jest słabe.

Ano, zniszczyli przyjemność z gry znaną z czasów WotLK. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 11:29, Kadaj napisał:

Ano, zniszczyli przyjemność z gry znaną z czasów WotLK. : /


No tak, przecież heroici mają być szybkie, proste i przyjemne, bez żadnej taktyki czy crowd control.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba starym wyjadaczom. Jeśli więcej zróżnicowanych questów to prawda, to może i nawet jest to pewna zachęta do zaczęcia nową postacią :D. Ale w sumie i tak mi się nie chce, to zbyt czasochłonna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 11:02, Ring5 napisał:

Nie Ty jeden. Pod względem fabularnym gra jest taka sobie, daleko jej do ciekawych i
wciągających fabuł strategicznych WarCraftów, społecznościowo ten tytuł leży i kwiczy,
bo prośba o pomoc w czacie kończy się zalewem "n00bów", obelg i szyderstw (dla porównania

jak w 90% większych mmo

Dnia 29.06.2011 o 11:02, Ring5 napisał:

- taka sama prośba o pomoc w LotRO sprawia, że odpowiada kilka - kilkanaście osób, podając
rozwiązanie problemu... Poza tym jeszcze się nie spotkałem w WoW z sytuacją, gdzie jakiś
gracz za darmo oddawałby przedmioty - w LotRO jest to na porządku dziennym, sam dostałem
kilka przedmiotów, gdy zaczynałem, potem odwdzięczałem się tym samym, robiąc przedmioty
dla początkujących graczy)

Dziwne ja nie miałem z tym problemów, ktoś chciał co mogłem zrobić i dołożył więcej niż trzeba.

>graficznie także rewelacji nie ma... Naprawdę nie wiem, co
No faktycznie gra z 2005 czy 2006 roku, nawet wiele mmo nie ma aż tak dobrej lub lepszej grafiki

Dnia 29.06.2011 o 11:02, Ring5 napisał:

trzyma tych wszystkich ludzi przy tej grze, gdy jest tyle ciekawszych, bardziej dopracowanych
i tańszych MMO. Czyżby po prostu hype i moda?

Hype i moda trwająca od paru lat mimo braku nachalnych reklam w stylu ostatnio prezentowanym przez BF i CoD (poza wychodzącymi dodatkami). Może i jest parę ciekawszych, tańszych, ale jest drobna różnica- jest tak olbrzymia zawartość contentu w WoW, że w sumie żaden mmo nie będzie miał więcej. Ponadto support nie olewa graczy i w razie oskubania konta można wszystko odzyskać, czego nie ma w większości mmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować