Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam problem:

Otóż posiadam 3x 10 dniowego trial''a. W ostatnim czasie grałem dzięki darmowemu trial''u wotlk + 7 darmowym dniom. Przez ten czas upgrade''nąłem swoje konto na pełną wersje wotlk''a. Po upływie tych darmowych dni, wpisałem jeden kod trial''owy i ku mojemu zdziwieniu zrobiło mi jakby takie "podkonto" (loguje się , wybieram miedzy kontem pełnym, a trial), spróbowałem następnego kodzika - to samo. Wiecie może co jest grane ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 01:15, Azvar napisał:

Jedno konto, jeden trial... Na co ty liczyłeś, że będziesz w nieskończoność za darmo
grać? :P


Przynajmniej przez te 3 trial''e... ;D
Cóż będę zmuszony więc zakupić pre-paid''a, ale to dopiero trochę przed wakacjami. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 09:34, the_bishop napisał:

gdyby nie było abonamentu wow, nie byłby wowem uwierz mi :P


zgadzam się z tobą w całej rozciągłości.
jedno z powiedzeń mówi, że za dobrą rozrywkę trzeba słono płacić:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 09:48, mateuszbanach0 napisał:


zgadzam się z tobą w całej rozciągłości.
jedno z powiedzeń mówi, że za dobrą rozrywkę trzeba słono płacić:))


Tylko jak dla mnie WoW jest jak z kinem. Chcesz się cieszyć za zapłaconą rozrywkę w całej okazałości, a spotykasz co chwilę idiotów, co ją psują swoją obecnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2010 o 09:56, Osiol napisał:

Tylko jak dla mnie WoW jest jak z kinem. Chcesz się cieszyć za zapłaconą rozrywkę w całej
okazałości, a spotykasz co chwilę idiotów, co ją psują swoją obecnością.


no niestety są ludzie, którzy psują zabawę np. przez ciągłe atakowanie albo spamowanie w mieście.
tylko niestety zwykły gracz nie może nic z tym zrobić prócz opcji ignore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 10:09, the_bishop napisał:

najbardziej dobijaja mnie reklamy gold sellerow. To jest kompletna masakra


http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/spam-me-not.aspx - od kilku miesięcy nie widziałem nawet jednej oferty sprzedawania golda. Ma opcje "silence mode", dzięki której nie widzisz jak addon robi auto-report takiego spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 10:09, the_bishop napisał:

najbardziej dobijaja mnie reklamy gold sellerow. To jest kompletna masakra


Jak dla mnie to powinni całkowicie zrezygnować z darmowych ogólnodostępnych kont trialowych. Powinno być tak jak kiedyś, że ograniczone triale i tylko na zaproszenie, wtedy nie mielibyśmy gold spamu na taką skalę, bo nawet jeśli to szybkie bany pozbawiłyby takich ludzi możliwości dalszego reklamowania się (ze względu na ograniczoną ilość kodów do wersji trial).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie triala, ile tego trzeba ściągnąć by w końcu można było zagrać? Ściągnąłem 4,5GB i już myślałem że pogram, a tu mi następny downloader wyskakuje i pisze że ściąga następne 1,62. Mam tu badziewne łącze i boje się, że przez 10 dni triala to będę tylko ściągał, a pograć już nie zdążę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 12:10, darkwind21 napisał:

Mam pytanie odnośnie triala, ile tego trzeba ściągnąć by w końcu można było zagrać? Ściągnąłem
4,5GB i już myślałem że pogram, a tu mi następny downloader wyskakuje i pisze że ściąga
następne 1,62. Mam tu badziewne łącze i boje się, że przez 10 dni triala to będę tylko
ściągał, a pograć już nie zdążę:(

O to się nie martw, możesz założyć tyle kont trialowych ile ci się zechce więc jak nie zdążysz na tym zrobisz sobie nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 12:04, Azvar napisał:

Jak dla mnie to powinni całkowicie zrezygnować z darmowych ogólnodostępnych kont trialowych. Powinno być tak jak kiedyś, że ograniczone triale i tylko na zaproszenie, wtedy nie mielibyśmy gold spamu na taką skalę, bo nawet jeśli to szybkie bany pozbawiłyby takich ludzi możliwości dalszego reklamowania się (ze względu na ograniczoną ilość kodów do wersji trial).


Ale z konta trialowego nie mozna krzyczeć ani korzystać z kanałów /1, /2 itd.. Więc to by akurat niewiele zmieniło.. Może co najwyżej by nie robili napisów w Orgrimmarze z trupów..
Same shouty, które widać w mieście - i tak muszą być z pełnych kont o_O''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 13:04, DemoBytom napisał:

Same shouty, które widać w mieście - i tak muszą być z pełnych kont o_O''

Na trialu można używać shoutu (w sensie /say, nie wiem jak w /yell), jedynie kanały są zablokowane. A jak goldspamerzy mają pełne konto to nie uzywają /y tylko od razu idą na /1 i /trade. Ale Blizzardowi to wisi patrząc po tym, że GMowie nawet palca nie ruszą do kasowania napisów z ciał, czy banowaniu kont od razu po goldspamie (przecież wystarczy prosty program, który wyłapuje słowa kluczowe i w 5 minut można załatwić takie konto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, z tym spamowianiem golda to już plaga. Gdyby nie programy anty-spam to można by na łeb dostać. Blizz ma z tego kasę za abonament, więc prawda jest taka, że guzik go to obchodzi :/ Jeśli gram to sam raportuję spam dziesiątki razy dziennie, ale coś czuję, że na marno... Prawda jest taka, że gold spammerzy działają tylko dzięki idiotom, którzy tego golda kupują, a i do tego hacki są częstsze - bo niby skąd oni tyle golda mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się