Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2010 o 17:24, Daimon_Frey napisał:

Bo prieści to nie paladyni. Widziałeś kiedykolwiek jakiegokolwiek gdziekolwiek paladyna
z laską? :)


Oczywiście. Ja nieraz wożę je swoim motorkiem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W godzinach wieczornych olbrzymie, czasami nawet 2h czekania (raz tak widziałem). Osobiście teraz gram z kolegą na Burning Steppes po stronie hordy. Na pewno nie ma kolejek a i też denerwujących graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 13:39, Osiol napisał:

Po jaką cholerę blizz to zmienił?!


By tacy jak ja mogli sobie też czasem pobiegać fioletowym elfem.. ;P

Dnia 09.02.2010 o 13:39, Osiol napisał:

Dzięki temu nie musiał bym czytać na wisprzerze płaczu głupich dzieci, które wpierw zaczynają gankować, a potem jak same dostają od silniejszych to przelogowywują się na horde i rzucają mięsem.


Sam nie raz sobie pogankuję (w granicach rozsądku), nie raz stłukłem kogoś kto gankował mnie.
Póki co - jedna osoba do mnie napisała z alta po mojej stronie.. I w ciągu 5sec dostał ignora - więc ja tam problemu nie widzę o-O''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Rogue
Vanish
We tried a different approach to fix Vanish in a recent patch while it was up on the PTR. It didn''t fix the problem (which has everything to do with spells already being in the air) and let rogues use Vanish as a second Cloak, which wasn''t the intent. When we backed out that change, we said we were going to try a different approach where we calculate when spells are launched on the server side. Nothing has changed since then and I really can''t give you any more information than that. Making more "Lol Vanish doesn''t work" threads isn''t going to speed that process along, and will just continue to annoy other forum participants."

Jakich "participants"? Bo zamieciuchowych na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 17:49, Los_Emilos napisał:

W godzinach wieczornych olbrzymie, czasami nawet 2h czekania (raz tak widziałem). Osobiście
teraz gram z kolegą na Burning Steppes po stronie hordy.


oo też gram na tym realmie i po stronie hordy - w jakiej gildi jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hard mody padają jeden po drugim, ciekawe czy Blizzard zacznie je desperacko bufować jak w Ulduarze, czy oleje sprawe jak w ToC ;) Może i nie ja zabijam, ale już niedługo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 10:13, Undertaker napisał:

Nie powiesz mi, że TOGC 25 jest łatwy... Niewiele gildii wyczyściło go 5/5.

ToGC 25 jest łatwy, z wyjątkiem Anuba, który jest umiarkowanie trudny, głównie dla 5 healerów. Zdecydowanie prostsze niż Ulduarowe HMy, 0 Light nawet po nerfie >>> Anub - pomijając oczywiście gear, który jest w końcu strywializował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 17:14, Badzioo napisał:

Chciałem wybrać Burning Legion ale wiem, że na nim są podobno duże kolejki.

Zdarzaja sie kolejki ale zaraz blizz otwiera darmowy Transfer na nowe servy i kolejki ustaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 10:52, Undertaker napisał:

A mi chodzi głównie o Anuba. Kombinowania z tym co nie miara (tank 103% blocka...).
No, chyba że dali jakiegoś nerfa o którym nie wiem.

Super, a teraz odnieś to do tego co napisałem wcześniej.

Plus, Premonition, haha. Ten cały "wyścig" progressowy jest teraz jeszcze bardziej absurdalny niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 15:18, Daimon_Frey napisał:

To ciekawe skąd ja mam blisko 180 stronicową instrukcję, którą przed chwilą wyjąłem z
pudełka ;)


A jest tam szczegółowy opis umiejętności paladyna? Bo w mojej nie ma. Poszczególnym klasom poświęcono po 3/4 strony. I nie dziwię się w sumie, bo klasy nie są już tym czym były kiedyś. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie zastanawiam się na nad kupnem WoW''a i tu rodzi się pytanie co muszę kupić aby komfortowo acz casualowo sobie grać?
Czy na razie wystarczy mi sama podstawka, a gdy dojdę już do jakiegoś poziomu dokupię BC,a potem WotLK, czy od razu kupić Battlechesta, a gdy stanieje dokupić WotKL''a, czy żeby grać od razu będę potrzebował wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś przekonany, że będziesz w to grał to bierz od razu chesta, nie ma na co czekać. Jeśli jednak masz po miesiącu zrezygnować to szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 10:52, Undertaker napisał:

A mi chodzi głównie o Anuba. Kombinowania z tym co nie miara (tank 103% blocka...).
No, chyba że dali jakiegoś nerfa o którym nie wiem.

Anub nie był trudną walką, ogarnięcie calego kitowania anuba w p2 to jakieś max 5tryów by każdy wiedział o co kaman, największy problem tam to moim zdaniem DPS by móc mu w ogóle zadać dmg w p3 i healing.
My wipowaliśmy na nim bodajże ze 100razy, zanim padł a padł dopiero jak mieliśmy 7 healerów w raidzie gdyż 5 nie potrafiło utrzymać raidu na 5-8% hp i być w stanie wyhealować wszystkie Penetrating coldy które wchodzą w 3fazie.
Była to tez moja najtrudniejsza walka do tej pory w Wotlk(nie grałem w czasie ulduar, więc ominął mnie yogg + x) i jedyna przy której o mało nie dostałem ataku serca jak boss miał 5% i powoli spadało w dól.
Sama walka w odniesieniu do calości Wowa, i tym czym było Sunwell w TBC/Naxa w vanilly sam encounter był prosty, problemem był szok ludzi którzy po pugowalnym i banalnym normalu wchodzili na HM gdzie jednak trzeba myśleć, i być skupionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 14:00, asfodel napisał:

A jest tam szczegółowy opis umiejętności paladyna? Bo w mojej nie ma. Poszczególnym klasom
poświęcono po 3/4 strony. I nie dziwię się w sumie, bo klasy nie są już tym czym były
kiedyś. ;-)


Nie, nie ma, za dużo miejsca by to zajęło. Poza tym instrukcja dotyczy tylko podstawki, więc i pierwszych 60 poziomów. Nie uwzględnia patchy które się do tej pory ukazały. Lepiej korzystać z oficjalnej strony i stron takich jak wowwiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się