Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2010 o 20:50, Kamell napisał:

Zna ktos moze addon do przestawienia cast bara focus target''u ?
Z gory dzieki za pomoc :)

Można w opcjach zaznaczyć ze sie takowy chce. Nie trzeba addon`u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 20:50, Kamell napisał:

Zna ktos moze addon do przestawienia cast bara focus target''u ?
Z gory dzieki za pomoc :)


Nie myślałeś czasem nad alternatywnymi ramkami (Unit Frames)? Tyle tego jest... :) Pitbull 4.0 miał całkiem sporo opcji z tego co pamiętam, ewentualnie AG Unit Frames.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 10:15, Kamell napisał:

No wstydzilbys sie nie pamietac tego bossa ;p
To byl taki Rogal z pamietnymi slowami po Vanishu : " Now, where was I? Oh yes..."


Miał obstawę z kilku innych gości i rzucał poisona, którego nie dało się zdjąć aż do końca walki ?
Jeśli to ten, to pamiętałem... tylko zapomniałem o nim wspomnieć. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dk i chciałbym wiedzieć jaki jest cap expertasa wiem że 26 ale mam na myśli tne co ludzie w nim chodzą

(w banku mam pare itemkow itme level 264 z wieksza ilością arp ale żeby je załozyć musiałbym zejsc z expertasa do 15 ) i nie wiem czy to sie opłaci (itemki z expertasem do z icc 10 251 (butki 3 boss) pierscien rotaface

to te z arp buty drugi boss a pierscien to 3 za wytlumaczenei zgory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 03:00, orzech76 napisał:

Witam

Mam dk i chciałbym wiedzieć jaki jest cap expertasa wiem że 26 ale mam na myśli
tne co ludzie w nim chodzą

(w banku mam pare itemkow itme level 264 z wieksza ilością arp ale żeby je załozyć
musiałbym zejsc z expertasa do 15 ) i nie wiem czy to sie opłaci (itemki z expertasem
do z icc 10 251 (butki 3 boss) pierscien rotaface

to te z arp buty drugi boss a pierscien to 3 za wytlumaczenei zgory dziekuje


OMG pisałeś kolanem?
Jak jesteś już hit capped to wystakuj expertise do 6.5% i tyle. Potem zbierasz str ile wlezie, ArP jest słabe dla DK bo nie podnosi dmg z magic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za wytłumaczenie mi mimo moich błędów :P

drugie pytanie czy dla dk unholu bulid 0/17/54

te dwa trinkiety są dobre ?

1 (drugi boss icc 10 item level 251)
2 (4 boss icc 25 item level 264)

z góry dzękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2010 o 21:28, Azvar napisał:

Nie myślałeś czasem nad alternatywnymi ramkami (Unit Frames)? Tyle tego jest... :) Pitbull
4.0 miał całkiem sporo opcji z tego co pamiętam, ewentualnie AG Unit Frames.


Sprobuje tego :) dzieki

Daronn_Darker:
To wiedzialem , ale potrzebowalem addona bo uzywam Xperla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak u was, ale czy zauwazyliscie, ze w random dungeon, coraz ciezej zauwazyc hunterow/priestow? O ile priesta moge zrozumiec bo jest troche "niedoceniony" , to hunter jest latwa do lvlowania klasa, ktora wytwarza swietny DPS i przy okazji crowd control

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Na 80 poziomie - rzeczywiście. Na tych niższych aż się od nich roi. Aż krążą u nas teorie, że każdy hunter to retard i ninja - i niewiele w nich kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za wytłumaczenie mi mimo moich błędów :P

drugie pytanie czy dla dk unholu bulid 0/17/54

te dwa trinkiety są dobre ?

1 (drugi boss icc 10 item level 251)
2 (4 boss icc 25 item level 264)

z góry dzękuje

sryyy za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 11:01, Undertaker napisał:

Zależy. Na 80 poziomie - rzeczywiście. Na tych niższych aż się od nich roi. Aż krążą
u nas teorie, że każdy <mag/priest/lock/warr/rogal/druid/szaman/paladyn/dk> to retard i ninja - i niewiele w nich kłamstwa.

teraz lepiej

@hydro
co znaczy niedoceniony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 13:47, SoieR napisał:

> Zależy. Na 80 poziomie - rzeczywiście. Na tych niższych aż się od nich roi. Aż krążą

> u nas teorie, że każdy <mag/priest/lock/warr/rogal/druid/szaman/paladyn/dk>
to retard i ninja - i niewiele w nich kłamstwa.
teraz lepiej

@hydro
co znaczy niedoceniony?

Skille od blizza na cataclysm, no i ogolnie spotykam sie ze zdaniem, ze ludzie preferuja shamanow ew. druidow anizeli priestow jesli chodzi o healing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 14:17, Hydro2 napisał:

Skille od blizza na cataclysm, no i ogolnie spotykam sie ze zdaniem, ze ludzie preferuja
shamanow ew. druidow anizeli priestow jesli chodzi o healing

źle słyszałeś, priestowi nic nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, priest to świetny healer. A patrząc na to co dostaną w Cataclysm (light grip!), będzie jeszcze lepiej. Przez to chyba też mało będzie teamów arenowych na 5vs5 bez priesta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram priestem healerem, całkiem przyjemnie sie gra a napewno priest jest zawsze mile widziany bo ma bardzo dobre buffy, a jezeli chodzi o shadow priestow to ostatnimi czasy sa naprawdę dobre a zwłaszcza w pvp, mozna by powiedzieć ze o wiele lepsze od warlockow ( dmg maja niesamowity no i dispele do tego )
+ bardzo łatwo się nimi leveluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 16:23, the_bishop napisał:

ja gram priestem healerem, całkiem przyjemnie sie gra a napewno priest jest zawsze mile
widziany bo ma bardzo dobre buffy, a jezeli chodzi o shadow priestow to ostatnimi czasy
sa naprawdę dobre a zwłaszcza w pvp, mozna by powiedzieć ze o wiele lepsze od warlockow
( dmg maja niesamowity no i dispele do tego )
+ bardzo łatwo się nimi leveluje ;)

yaaap T.T +mana burn

@arcling
już teraz priest to najpopularniejszy healer arenowy ze względu na swoją uniwersalność i... dps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, na jakiej zasadzie dokładnia działa opcja "Extend raid lockout"? Nie da rady tego w jakikolwiek sposób wykorzystać aby zmanipulować losowość random dungeonów? Drugie pytanie dotyczy addonów: zna ktoś addon nakładający blokadę na wyznaczone itemy, chodzi mi o takie swoiste zabezpieczenie przed przypadkową sprzedażą itemu do vendora (mam tu na myśli przede wszystkim gear), oraz addon dodający kolorową ramkę dookoła itemu w torbach odnoszącą się do jego jakości (uncommon, rare, epic itd), ale jednocześnie nie zmieniający nic w samym interfejsie toreb (lubię ten zwykły)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prieści są totalnie przegięci, ale ostatnio zaskakuje mnie jak szybko rogal jest w stanie zabić klasę w plate armor na samym stunlocku... W ogóle ostatnio PvP jest jakieś dziwne, mam jeszcze bardziej wrażenie że w WLK PvP polega na wykorzstywaniu źle zbalansowanych skilli/połączeń klas i RNG oraz maksymalnym wykorzystywaniu makr i addonów, a co raz mniej na tym kto jest bardziej doświadczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się