Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2010 o 23:29, Azvar napisał:

Ermm, na Onyxii ady pojawiają się w fazie 2, kiedy Onyxia... wisi w powietrzu :P


Hmm.. z jednej strony chyba masz rację, ale przez ostatnie 3 runy na Ony za każdym razem były addy w P1, fakt mogło to być przez jakiś retardów stojących przy ogonie..
na pewno są za to addy w P3, kiedy Ony jest już na ziemi..

Niemniej niech będze:
Onyxia, faza 2 - mele DPSują spokojnie dużego adda podczas gdy ranged biega za smokiem, musi go ściągnąć na ziemię + zająć się addami.. ;P Mele musi tylko pamiętać by nie stać w zasięgu cleave.

btw:
http://www.mmo-champion.com/general-discussions/first-look-at-wogen-famale/
Hmm.. IMHO wygląda całkiem ciekawie.. ;P
Coraz bardziej mam ochotę na faction change moim mainem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

chciałbym zasięgnąć rady więc

jak gram dk frost dps

to dwa trinkiety to dobra mieszanka chodzi mi o to

deathbringer will suourfang icc 25
od vendora z hast za 60 emblem of frost

Z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzesień/październik :) Nie ma jeszcze mini-patcha na PTR, a wiadomo że będzie potem jeszcze major patch 3.9 i być może 4.0 (a w międzyczasie beta Cataclysm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobiłem własny rekord: 5 godzin zbierania rajdu, przez który przewinęło się chyba ponad 200 osób.
Efekt: nic nie zabite, save.

Ktoś da więcej? xD


Azvar -> 3.3.5 jeszcze nawet nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pre-paid w sklepie gramu, zamówienie zostało zrealizowane, pobieram kod i nic w pliku nie ma :/
Próbowałem go ściągać na rożnych przeglądarkach i ciągle to samo. Pierwszy raz kupiłem kod na gramie i nie za bardzo wiem co robię źle. Mieliście kiedyś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 14:57, Kadaj napisał:

Pobiłem własny rekord: 5 godzin zbierania rajdu, przez który przewinęło się chyba ponad
200 osób.
Efekt: nic nie zabite, save.

Z tyloma osobami mogłeś zakładać gildie, pewnie lepszy efekt, niż męczyć się z baranami z pugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 16:20, KaPe napisał:

> Pobiłem własny rekord: 5 godzin zbierania rajdu, przez który przewinęło się chyba
ponad
> 200 osób.
> Efekt: nic nie zabite, save.
Z tyloma osobami mogłeś zakładać gildie, pewnie lepszy efekt, niż męczyć się z baranami
z pugów.

Ja sie przyznam, ze utknalem wlasnie z powodu braku gildii i retard scora-czyt. brak rajdowek/gildii ktore by rajdowaly w odpowiednich godzinach ew. maja za duzo shamanow, wiec dla niektorych pugi to koniecznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie - jak wygląda granie bez dodatków?
Powiedzmy jeżeli grałbym w podstawkę WoW''a, to jestem na osobnym serwerze? Czy może na tym co wszyscy (choć to chyba nierealne)? No i jak łączą się dodatki? Ma to znaczenie, czy się ma BC po kupieniu WotLK? Dzięki z góry za odpowiedź, potrzebuję tylko bardzo ogólnych informacji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grajac na podstawce masz dostep tylko do 60 lvl , i do krain z podstawki . Caly czas grasz z ludzmi co maja BC i WotLK tylko ogranicza cie lvl i dostepnosc krain . Dodatki musisz kupowac osobno i zeby miec wotlk musisz miec bc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy grają na tych samych serwerach. Musisz mieć najnowszą wersję gry by zagrać. Kupując podstawkę, będziesz mógł zdobyć góra 60 poziom, nie będziesz mógł robić postaci rasy draenei i blood elf, czy klasy death knight, a także nie będziesz mógł odwiedzić Outlandu i Northrendu (jak i stref startowy draenei i blood elf).

WotLK nie zawiera TBC. Najpierw musisz kupić WoWa, potem TBC, potem WotLK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod chyba powinien ci przyjść też na e-mail tak więc wystarczy go sprawdzić, no chyba że się mylę, no ale musisz ściągnąć na komputer ten plik z notatnika potem go otworzyć i klucz powinien znajdować się w środku... chyba ze coś zmienili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 16:20, KaPe napisał:

Z tyloma osobami mogłeś zakładać gildie, pewnie lepszy efekt, niż męczyć się z baranami
z pugów.


Pomijając już czasochłonność i wymagania pod względem zaangażowania, to wcale bym nie chciał zakładać gildii z kimś, kto nawet nie wie, czy w ciągu kilku dni brał już udział w rajdzie czy nie (bo większość odpadała po prostu będąc saved, kilkanaście shardów na stawianie portalu straciłem). xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh czy ja zawsze muszę wszystko źle wybierać jeżeli goblin enginner dostanie ten "goblincar" jako mount to się zdenerwuję :D ponieważ mam gnomish ehh widać żę mount będzie 3 osobowy 1 kierowca i 2 osoby z tyłu, Tak więc lepiej żeby był odpowiednik dla gnomish eng lub przynajmniej zeby był on dostępny dla wszystkich engineerów.
A tak przy okazji to będę musiał kupić cataclysm na premierę ponieważ super się grało po premierze lich king :) ehh ciekawe czy będzie odpowiednik takiego time lost proto drake gdzie wszyscy będą do niego robić "wyścig" :d
A tak btw Onyxia undead - dziwny pomysł Blizzarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 19:32, Redjevel napisał:

A tak btw Onyxia undead - dziwny pomysł Blizzarda


Lepszy niż żywa Onyxia po raz trzeci. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh noo widać jak blizzard idzie na łatwiznę, chyba nie mają pomysłów :D teraz przy onyxi to troszeczkę się wypocili a moowgar to tylko zmienili kolor.. no i obrażenia od ognia zamiast frost a i pewnie taktyka pozostanie nie zmieniona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 19:32, Redjevel napisał:

Ehh czy ja zawsze muszę wszystko źle wybierać jeżeli goblin enginner dostanie ten "goblincar"
jako mount to się zdenerwuję :D ponieważ mam gnomish ehh widać żę mount będzie 3 osobowy
1 kierowca i 2 osoby z tyłu, Tak więc lepiej żeby był odpowiednik dla gnomish eng lub
przynajmniej zeby był on dostępny dla wszystkich engineerów.


Zawsze możesz zmienić gnomish na goblin(i odwrotnie) za 150g w Steamwheedle Port w Tanaris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 20:23, Avexil napisał:

Zawsze możesz zmienić gnomish na goblin(i odwrotnie) za 150g w Steamwheedle Port w Tanaris.


Woho to zapodaj mi nazwę mobka tego kto to udziela ponieważ będą musiał zapamiętać na wszelki wypadek w cataclysm
** a przypomniałem sobie gdzie to jest (obok gadgetzan) pewnie nie trudno będzie znaleźć npc

a tak przy okazji to zapytam ile trzeba mieć team rating żeby zdobyć jakieś nagrody na arenie ? czy to tylko dla tych co płacą ileś tam dolarów żeby być na specjalnym serwerze:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się