Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2010 o 00:32, Redjevel napisał:

Nic nigdy mi nie zwiną :) tego jestem pewien


Tego nigdy nie można być pewnym, są przecież keyloggery, antywirusy nie są aktualizowane zawczasu (bo najpierw musi się pojawić zagrożenie), a authentificator został juz złamany (choc nie tak w 100%, ale jednak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 10:03, Azvar napisał:

a authentificator został juz złamany (choc nie tak w 100%, ale jednak).


Możesz przybliżyć mi temat? Na czym polega to niepełne złamanie? Kiedy, przez kogo?
Swego czasu widziałem filmiki na youtubie i jakieś nieśmiałe newsy, ale okazywały się żartami albo plotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby mi się włamali na konto do wowa jestem pewien że bym je odzyskał np zdjęcia pierwszej połowy cd keya i czy się nie mylę to nazwiska i imienia nie można zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było o tym kiedyś na MMO-Champion, szczegółów niestety nie pamiętam (ale w dalszym ciągu ktoś potrzebowałby również login i hasło, więc mimo wszystko warto mieć authentificatora jako dodatkowe zabezpieczenie, poza antywirusem i aktualizowanym systemem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 11:34, Redjevel napisał:

Nawet gdyby mi się włamali na konto do wowa jestem pewien że bym je odzyskał np zdjęcia
pierwszej połowy cd keya i czy się nie mylę to nazwiska i imienia nie można zmienić :)


Jasne, że konto się odzyska, gorzej jak nie grasz jakiś czas, ktoś "wskrzesza" twoje konto (jak to komuś tu się zdarzyło już) i okrada je, poczym używa na nim hacków i zaczyna reklamować strony z goldem... Zawsze w rachubę musi wchodzić jakiś czynnik czasowy, możesz konto odzyskać błyskawicznie (choć i to nie jest pewne, ja w moim przypadku odzyskałem je od razu tylko dzięki interwencji na nr telefonu pomocy Blizzarda), ale też zanim odzyskasz jego zawartość (posprzedawane itemy, okradziona sakwa, pokasowane postaci/itemy...) to może trochę potrwać, różnie z tym bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to jest na waszych serwerach z arenami. Jaki build najczęściej wybiera się dla druida? U mnie najbardziej porządany jest resto jednak, ciężko się nim gra, bo jak ludzie zobaczą drzewko to od razu sie na nie rzucają i dlatego zastanawiam się nad bombkinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa (pojedynczy przypadek) z wykradnięciem konta będącego pod ochroną authenticatora polegała na błędzie (supportu) Blizzarda. Otóż osoba, niebędąca właścicielem konta, zgłosiła uszkodzenie/zgubienie authenticatora dla danego konta i je "odzyskała" pomimo, że nie była jego właścicielem. Nie pamiętam czy ta osoba posiadała wszystkimi danymi takimi jak cdkey do konta, czy tylko login i hasło + ew. secret question/answer. W każdym razie było to niedopatrzenie ze strony supportu i oddanie konta niewłaściwej osobie.

Druga sprawa (tu już "masowo") to nic innego jak zwykły keylogger, który przechwytywał login+hasło+authenticator (kod). Kod z authenticatora jest ważny ok. 30 sekund. Keylogger natychmiast wysyłał dane do osób wykradających konta, a Ci korzystali z ważnego kodu z authenticatora by zalogować się na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłby ktoś chętny na RaF chętnie był wysłał zaproszenie ;-). Moje gg to 8569778 więc jak coś to tam na mnie polujcie ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


E tam lepiej żebyście mi wysłali waszego maila na 8727886 gg +1k gold na servie nordrasill tak samo scroll of ressurection ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 18:00, Miklus92 napisał:

Powiedzcie mi jak to jest na waszych serwerach z arenami. Jaki build najczęściej wybiera
się dla druida? U mnie najbardziej porządany jest resto jednak, ciężko się nim gra, bo
jak ludzie zobaczą drzewko to od razu sie na nie rzucają i dlatego zastanawiam się nad
bombkinem.


Fakt, że jak wyjdziesz od razu w drzewku, to się mogą na ciebie rzucić całkiem skutecznie i wygrać. Dlatego wychodzi się w kotku na stealth, a zanim zdecydujesz się z niego wyjść, to pierwsze co robisz, to unieruchamiasz nieatakowanego akurat przez twojego dps''a gościa cyclone''em, dopiero potem robisz to, po co się pojawiasz - leczysz. :) Później trzymanie przeciwnika na dystans powinno być w miarę proste, jeśli jest na tobie melee, używasz Nature''s Grasp połączonego odpowiednio z Barkskinem, plus Cyclone raz na czas. Przy odrobinie szczęścia twój dps zdąży w tym czasie zabić drugiego franka. Jeśli siedzi na tobie caster, to oczywiście zmykasz w los i wkurzasz go Cyclone''em. I cała filozofia tak tbh, bo hoty zostawić i potem robić to wszystko, uciekając, nie jest dużym problemem. ;)
Dobrze jest mieć ~1100 resi, wtedy w ogóle przeżyć jest całkiem łatwo.

Boomkin też jest super, przynajmniej dopóki mu nie znerfują Starfalla. Generalnie wszystko zależy od tego, czy wolisz healować czy dpsować. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 01:55, Arande napisał:

Fakt, że jak wyjdziesz od razu w drzewku, to się mogą na ciebie rzucić całkiem skutecznie i wygrać. [...]
Boomkin też jest super, przynajmniej dopóki mu nie znerfują Starfalla. Generalnie wszystko zależy od tego, czy wolisz healować czy dpsować. :p


Nie wiem jak jest na arenach (nie gram tam)
ale w BG nienawidzę drzew >.>'' To cholerstwo jest nieśmiertelne.. Fakt że drzewem nikogo się nie ubije - ale też nikt wokół ciebie nie padnie.. Cholera lata, rzuca hotami na prawo i lewo..
Ostatnio w 3 biliśmy 1 drzewo, ja lockiem i jaieś 2 mele.. Drzewo to przetrwało aż przyszły posiłki - 2 hunterów, ktorzy nas pojechali - my nie mieliśmy healera (a oni tak, więc cały czas hp>50%)..
Jedno co jest dobre to że można takie drzewko na banishu/fearze trzymać ale to też tymczasowe rozwiązanie, bo drut z tego zaraz wyjdzie, wrzuci hoty i może wracać do banisha.. :/

Boomkin jest denerwujacy ale da się go zjechać ;P Wprawdzie jego knockback potrafi wkur$#@$@ ale na szczęście nie jestem mele, moge go z daleka dalej okładać ;P No i trzeba pamiętać, że od starfala się wiejeeee! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 01:55, Arande napisał:

> Powiedzcie mi jak to jest na waszych serwerach z arenami. Jaki build najczęściej
wybiera
> się dla druida? U mnie najbardziej porządany jest resto jednak, ciężko się nim gra,
bo
> jak ludzie zobaczą drzewko to od razu sie na nie rzucają i dlatego zastanawiam się
nad
> bombkinem.

Fakt, że jak wyjdziesz od razu w drzewku, to się mogą na ciebie rzucić całkiem skutecznie
i wygrać. Dlatego wychodzi się w kotku na stealth, a zanim zdecydujesz się z niego wyjść,
to pierwsze co robisz, to unieruchamiasz nieatakowanego akurat przez twojego dps''a gościa
cyclone''em, dopiero potem robisz to, po co się pojawiasz - leczysz. :) Później trzymanie
przeciwnika na dystans powinno być w miarę proste, jeśli jest na tobie melee, używasz
Nature''s Grasp połączonego odpowiednio z Barkskinem, plus Cyclone raz na czas. Przy
odrobinie szczęścia twój dps zdąży w tym czasie zabić drugiego franka. Jeśli siedzi na
tobie caster, to oczywiście zmykasz w los i wkurzasz go Cyclone''em. I cała filozofia
tak tbh, bo hoty zostawić i potem robić to wszystko, uciekając, nie jest dużym problemem.
;)
Dobrze jest mieć ~1100 resi, wtedy w ogóle przeżyć jest całkiem łatwo.

Boomkin też jest super, przynajmniej dopóki mu nie znerfują Starfalla. Generalnie wszystko
zależy od tego, czy wolisz healować czy dpsować. :p

Dużo zależy też ot setup''u na jaki trafiasz - jeśli jest to rogal/feral jeśli jesteś w stealthie, to i tak Cie zobaczy - zaczynasz wtedy w formie drzewa z wiaderkiem hotow rollujacych - w 90% przypadków i tak opener bedzie na Tobie. Tunelowanie jednego targetu, jak to opisał kolega na wyzszych ratingach rzadko sie zdarza, zwykle wymagana jest zmiana targetu Twoich CC itp,itd. Dobra rada - nie pchaj sie na areny bez komunikacji (ts czy vt), jednego z arenowych addonow (polecam Gladiusa) i kilku makr typu: nature''s swiftness + healing touch, NS+Cyclone, focus target, zmiany form (uwalnianie z rootów, frost novy, zapobieganie mana burn (mase porad znajdziesz na arena junkies).
Moonkin - grywalny jest chyba tylko w 5 vs 5, w 2v2/3v3 raczej jest rzadko spotykany - Starfall to jednak troche zbyt malo, a po zmianach w resi Twoj burst bedzie raczej sredni. Z drugiej strony granie w gearze pve = fast zgon :D.
@Demo - owsze druid resto ubije i to jak najbardziej. Arenowe buildy dla druta sa dwa - jeden stricte leczacy i drugi z Insect Swarm (powoli, ale calkiem skutecznie zabijajacy) - popularny szczególnie w 2v2, gdzie zdarzało mi sie miec 2 killing blowy :D, tudzież dobijac dpsa, zazwyczaj z dobrym skutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 03:07, DemoBytom napisał:

Nie wiem jak jest na arenach (nie gram tam)
ale w BG nienawidzę drzew >.>'' To cholerstwo jest nieśmiertelne..


Je nienawidze KAŻDEJ klasy, która ma healing spelle, bo to w WotLK jest po prostu taki "IWIN"... A Resto Druid jest jak dla mnie najtrudniejszym healerem do zabicia tuż za Holy Paladinem.

PvP w WotLK: "cześć, jestem healerem z 1000 resilience, spróbuj mnie zabić haha!" i "cześć, jestem DPS z instant healing spellami, jestem taki pro i w ogóle wymiatam!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 09:52, Azvar napisał:

PvP w WotLK: "cześć, jestem healerem z 1000 resilience, spróbuj mnie zabić haha!" i "cześć,
jestem DPS z instant healing spellami, jestem taki pro i w ogóle wymiatam!".

cleave any1? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 09:52, Azvar napisał:

> Nie wiem jak jest na arenach (nie gram tam)
> ale w BG nienawidzę drzew >.>'' To cholerstwo jest nieśmiertelne..

Je nienawidze KAŻDEJ klasy, która ma healing spelle, bo to w WotLK jest po prostu taki
"IWIN"... A Resto Druid jest jak dla mnie najtrudniejszym healerem do zabicia tuż za
Holy Paladinem.

PvP w WotLK: "cześć, jestem healerem z 1000 resilience, spróbuj mnie zabić haha!" i "cześć,
jestem DPS z instant healing spellami, jestem taki pro i w ogóle wymiatam!".


PvP w Wotlk to nie duele - btw duele to w ogóle nie jest pvp z prozaicznej przyczyny jaka jest niemoznośc idealnego zbalansowania klas. BG - hmm widywalem ludzi na bg z ressurection sickness, kompletnym gearze pve, nie majacych pojecia o mechanice danego BG - vide EotS - zomfg flaga all there, leave the towers :D lub kompletnie nie potrafiacych grac. Nadzieja bedzie Cata z rated battlegrounds, premade''ami. Na chwile obecna pvp istnieje tylko na arenach. W 2v2 pojawia sie zawsze jakis dominujacy setup - w s7 rogal z arcane magiem, teraz warrior/lock + healer, 3v3 jest na chwile obecna chyba najbardziej zbalansowane. Imho najwiekszym plusem pvp jest fakt, ze wymaga o niebo wiecej umiejetnosci, znajomosci wlasnej klasy i setupu z jakim aktualnie sie walczy, szybkosci reakcji, adaptacji do zmieniajacych sie warunków itp. niz jakiekolwiek pve, gdzie króluje schemat i powtarzalnosc, uzywa sie 5 skilli na krzyz. Uprzedzajac - lubie jedno i drugie, ostatnio ze wskazaniem na pve (moj warrior ma urlop od wowa :D) stwierdzam tylko fakt:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 10:19, CH1CKEN napisał:

cleave any1? :D


Uhm, no to na arenach może, na BG chyba tak meele nie dominuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 10:36, warzyw napisał:

PvP w Wotlk to nie duele


Duele czy 1v1 to zawsze było częścią PvP, ale racja - w WotLK tak nie jest, bo Blizzard kompletnie spieprzył balans klas za bardzo skupiając się na arenach i na tym, żeby grającym daną klasą było fajnie w PvE (tutaj ogromny błąd Blizzarda, że balansuje klasy pod PvE, a nie na odwrót, bo przez to potem się psuje PvP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś jak usunąć/przesunąć okienko pojawiające się jeżeli np najadę myszką na gracza? to takie okienko jest z zielonym paskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 20:04, Doreczek napisał:

Wie może ktoś jak usunąć/przesunąć okienko pojawiające się jeżeli np najadę myszką na gracza? to takie okienko jest z zielonym paskiem.


polecam addon tip tac. Daje możliwość przesunięcia i konfiguracji tych dymków..
Move Anything też powinno sobie z tym poradzić (choć tu głowy nie dam, nie przejżałem wszystkich opcji tak nawet ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się