Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2010 o 11:44, Daimon_Frey napisał:

Healerzy też :D


Taa dokładnie.. Ostatnio biliśmy Sindragossę.. Padł cały rajd poza 2 tankami xD
Blood tank wytankował sam Sindi bez healera przez jakieś 2% jej HP xD

To był najbardziej pokręcony kill w moim życiu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 11:30, Michal256 napisał:

> Heh, coś blizzowi nie wyszło znowu, login serwer nie wyrabia :/

Ruszyła faza druga bety SC2. Stąd duży nacisk na serwer logowania.


A co mnie to obchodzi >_> Ja gram w WoW, a nie SC2 i oczekuję od Blizzarda, że szybko to naprawi i da wreszcie jakieś darmowe dni za ostatnie wtopy (3 razy przedłużone maintenance, lagi, teraz problemy z logowaniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 12:03, DemoBytom napisał:

> Healerzy też :D

Taa dokładnie.. Ostatnio biliśmy Sindragossę.. Padł cały rajd poza 2 tankami xD
Blood tank wytankował sam Sindi bez healera przez jakieś 2% jej HP xD

To był najbardziej pokręcony kill w moim życiu xD


Ja pamiętam jak kiedyś przetankowałem Thaddiusa w Naxx25 10 sekund po enrage :P Odpaliłem wszystkie cooldowny na raz i mi w ogóle HP nie schodziło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz mnie to wku rwia
Jak nie off po 24h to logownie do gry zyebane na maxa . Albo te yebane connected albo gra zawiesza sie na oknie logowania ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 12:52, the_bishop napisał:

mi dochodzi niebieski pasek logowania do konca i tak zostaje :/

dokladnie mam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce wrócić na dobre po przerwie do World of WarCraft ale w tym momencie jednak piorytetem dla mnie jest serwer RP. Szczerze nie widzę różnicy między PvP a PvE, ważne aby na serwerze był pewien klimat. W ocenie serwerów zawsze pomaga mi ta stronka: http://www.warcraftrealms.com/ ale ona podaje tylko pewne statytyczne informacje.
Polecony miałem Defias Broterhood ale na w/w stronie balans między stronami wygląda tragicznie. Jeśli dobrze się orientuje to na Argent Dawn gra dużo osób ale czy w związku z tym nie będzie takich kolejek jak miałem na Burning Legion? A może ktoś gra na serwerze PR (PvE bądź PVP) i mógłby mi go polecić (nie obraziłbym też się za jakieś wkręcenie do gildii :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okej a wiec, wczoraj wbiłem 80 na paladynie, zrobiłem tank mainspeca''a porobiłem troche heroicow i....
dostałem dwa achivy bardzo rzadkie moim zdaniem ( na mainie mam 100 dni played na 80 i nigdy nie dostałem żadnego z nich ) poniżej zamieszczam screena do tych dwoch achiv, spójrzcie na daty, tego samego dnia, takie cos nie zdarza sie dość często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapraszam na Defias Brotherhood, bardzo przyjany serwer ( mowie to od strony hordy ) jestem tutaj tez od niedawna ale uwierz mi bylem już na co najmniej 6 serwerach i tutaj atmosfera i ludzi wypadają bardzo dobrze
Po stronie allianckiej jest dobra polska gildia GROM, natomiast po stronie hordy tez jest jakaś polska gildia ale już nie taka dobra jak ten grom, no i oczywiście dużo dobrych International gildi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozczarowały statystyki tego serwera: http://www.warcraftrealms.com/census.php?serverid=557 . Chodzi mi o balans między stronami. Ogólnie to zależy mi na fajnych ludziach, bez tego każde mmo jest do niczego, a strona po której mi przyjdzie grać nie ma znaczenia chodź nie powiem że miałbym ochotę za jakiś czas pograć worgenem ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Defias Brotherhood jest mniej więcej 60:40 H:A (na pewno Hordy jest więcej, co widać jak trzymają WG i 2-4 stacki Tenacity dla Alliance), więc te staty nie oddają tego w żadnym stopniu. Ponadto jest praktycznie cały czas Medium (nie pamiętam, by kiedyś spadło do Low).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te statystyki to totalna bzdura. Na Defias Brotherhood nie jest po równo między stronami, to Hordy jest znacznie więcej, co szczególnie widać na Wintergrasp, ale poza tym wcale nie czuje się jakiejś drastycznej dominacji którejś ze stron. W Alliance jest kilka porządnych gildii RP (a jak pochodzisz trochę po SW i IF to możesz zobaczyć naprawdę ciekawe rozmowy czasami), jest jedna z czołowych europejskich gildii PvE, jest w pełni polski GROM, inna, najstarsza gildia na serwerze, łącząca w sobie wszystkie aspekty gry, istnieje już 5 lat i ma się dobrze. Naprawdę miałbyś w czym wybierać. Także zapraszam do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że waszym zdaniem można spokojnie zaczynać rozgrywkę na Defias Brotherhood i teoretycznie nie rozczaruje się. Jeśli pozwolicie jeszcze na jedno pytanko, gdzie gracie? Po stronie hordy czy alliance? Wolałbym już znać kogoś na danym serwerze a nie rozpoczynać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, Azvar, DragonLord gramy po stronie Alliance (może są też inni). Są tu też ludzie z Hordy, ale niech się sami wypowiedzą.

Mój nick Itkovian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 16:19, GanD napisał:

Ja, Azvar, DragonLord gramy po stronie Alliance (może są też inni). Są tu też ludzie
z Hordy, ale niech się sami wypowiedzą.

Mój nick Itkovian.

Dobrze wiedzieć, tylko że niestety jeszcze muszę chwilę ja poczekać. Jest to związane z tym że na XFire jest pewien mały "kult" graczy World of WarCraft, jak pewnie widzisz w moim podpisie, no i szczerze mam ochotę aby jak najwięcej graczy spróbowało gry właśnie wspólnie na jendym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się