Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2010 o 09:25, the_bishop napisał:

rzeczywiście granica miedzy pvp a pve jest bardzo Cienka, osobiście bardzo mi sie podoba

Nie przejrzałem, ale "cienka granica" jakoś niezbyt mnie cieszy. Znowu będzie "nie nie, ALEŻ SKĄD w ogóle pomysł, że znerfowaliśmy penance z powodu PvP! przecież disc kompletnie dominował single target hea... hahaha, nie no dobra, sam w to nie wierze, ale prawie się udało", czy inne zmiany, gdzie co patch będzie jakiś nerf, bo w PvP byłoby za łatwo. Szczególnie takie właśnie teksty od niebieskich, w które nawet oni nie wierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 09:25, the_bishop napisał:

sa juz cataclysm 31 talentowe drzewka !
----> http://www.wowtal.com/
rzeczywiście granica miedzy pvp a pve jest bardzo Cienka, osobiście bardzo mi sie podoba
:)


WTF? I co to za calc z Lv cap 50 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 11:07, L33T napisał:

WTF? I co to za calc z Lv cap 50 ?


Pewnie dlatego, że jest przygotowany na szybko, na bazie poprzednich drzewek. Wiemy, że dostaniemy mniej punktów talentów, ale nie wiemy jak będziemy je dostawać. Przynajmniej na ten moment. Dlatego ograniczają w kalkulatorze poziom. Podejrzewam, że z czasem te drzewka zostaną poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 11:34, Daimon_Frey napisał:

> WTF? I co to za calc z Lv cap 50 ?

Pewnie dlatego, że jest przygotowany na szybko, na bazie poprzednich drzewek. Wiemy,
że dostaniemy mniej punktów talentów, ale nie wiemy jak będziemy je dostawać. Przynajmniej
na ten moment. Dlatego ograniczają w kalkulatorze poziom. Podejrzewam, że z czasem te
drzewka zostaną poprawione.


Jak to nie wiemy? Jeden punkt na dwa levele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wiemy. Ale najwyraźniej chcieli przygotować drzewka na szybko, więc po prostu zrobili limit poziomu do 50, ale to w sumie i tak nie ma wielkiego znaczenia chyba?
No ale jeśli komuś przeszkadza poziom 50 to tutaj jest poziom 85: http://talent.mmo-champion.com/?# :) Nie ma tu tylko strzałek, które wskazują wymagane talenty do następnych.

btw. Jak na razie dziwne mi się wydają te drzewka, może z przyzwyczajenia do aktualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnnie póki co w ogóle się to nie podoba. Feral straci 2 punkty combo za krita i heala z Leader of the Pack? Mieli wywalić zbędne talenty a póki co zabierają te unikalne... chociaż może po prostu nie ma jeszcze nowych opisów talentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 12:59, DragonLord napisał:

Mnnie póki co w ogóle się to nie podoba. Feral straci 2 punkty combo za krita i heala
z Leader of the Pack? Mieli wywalić zbędne talenty a póki co zabierają te unikalne...
chociaż może po prostu nie ma jeszcze nowych opisów talentów.


Blizz twierdzi: death knight, druid, paladin, warlock, arcane mage i assassination rogue są dalekie od ukończenia
To w sumie dopiero początek, pamiętaj że pracowali wcześniej z dużymi drzewkami zanim zdecydowali się na ich okrojenie. Po to mamy betę by wszystko dopracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie można obejść się bez SoC, choć to naprawdę pomaga, także jeśli masz problemy z trzymaniem na sobie grupy mobów, to ten Seal bardzo by Ci się przydał. Do tego odpowiednia rotacja na przeciwnikach i nic (w granicach rozsądku) nie ma prawa Ci się urwać. A pierwszy reset talentów kosztuje bodajże 5g, to żaden majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet bardzo daleko od ukończenia.
Co w drzewku Protection paladyna robią talenty takie jak: Improved Exorcism czy też Improved Crusader Strike... Rozumiem, że teraz to nie będzie talent, tylko normalny skill, ale jakoś nie wiem, gdzie ja go niby wcisnę w rotację protection... no chyba że będą jeszcze jakieś zmiany.

Holy Shield straciło zwiększenie szansy na blok, a o wydłużonym czasie działania nie ma nic, ochrona przed critami? eee :<
Armor bonus Devotion Aury dalej jest jakimś żartem (jak w ogóle ta aura).

Ze zmian na plus naprawdę podoba mi się tylko Hallowed Ground i ręcznie castowalny Ardent Defender.

Ogólnie to nie podoba mi się to, co zobaczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Z jednym nie ma problemu, ale jeśli obijemy większą grupę na raz to jest dosyć nie ciekawie...

Zaraz.. Zaraz.. Masz problem, PALADYNEM, z trzymaniem aggro na kilku mobach? o_O''
Podbiegasz z włączonym RF, rzucasz consecration.. I tyle.. I nic nie powinno ci sie urwac..
Potem dochodzi jeszcze choćby Avenger''s Shield.. Jak coś ci się urywa i biegnie na DPSa - używasz Righteous Defense.. Wystarczy mieć zainstalowanego Grida - i widzisz kto poza tobą ma aggro (czerwona kropeczka na gridzie)..
naprawdę - jeśli coś ci się urywa, to w 80% przypadków jest to brak RF - polecam zainstalowanie addonu Pally Power (o ile dobrze pamiętam).. Nie zapomnisz o buffach, będziesz wiedzieć kiedy nie ma RF..

Na low levelu - ważne biegasz cały czas z Seal of Wisdom i używasz Judgement of Wisdom. na siebie wrzucasz Blessing of Sanctuary - i nie powinno ci brakować many.
Pamiętaj by zawsze mieć aktywne Holy Shield gdy je tylko zdobędziesz. Piękny buff do bloku - więcej bloku, więcej many dzięki BoS..

Pala naprawdę nie ma aż tylu skillów by się gubić. Nie wymaga stance dancingu jak warrior, z maną radzi sobie całkiem dobrze (pod warunkiem używania SoW i JoW przed 71 lv i Divine Plea)
Threat na wielu mobach jest banalny do utrzymania..

Dnia 14.07.2010 o 08:57, kuki288 napisał:

Najbardziej obrywa dbs -tylko mag akurat wtedy;p ktory caly czas dedal bo na dodatek ganiał bez ubrania -.- Tak więc dzięki za pomoc, może coś z tego wykrzesamy;P


Dość częsty bug - że widzisz niektórych/wszystkich członków drużyny bez zbroi.. Nie wiem skąd się bierze, ale taki występuje.. Sam tak kiedyś miałem..

A jeśli koleś rzeczywiście grał magiem, nie miał na sobie gearu a i tak cię przeaggrował.. To chyba pora poważnie się zastanowić czy powinieneś brać się za tankowanie o_O''

Ja pally tankiem zbierałem pół SM, np. Prawie wszystkich przed SM Cath. na siebie i jechaliśmy to AoE (piękną grupę miałem - 3 magów ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem te drzewka rano, przed wyjściem do pracy, to oczywiście najpierw sprawdziłem paladyna holy. I mam olbrzymią nadzieję, że to jest dalekie od tego co będzie ostatecznie. Gdybym miał teraz rozdawać talenty, to nie bardzo miałbym co brać poza własnym drzewkiem, ani jak wrzucić wszystkich punktów w nie. Nawet nie wiem czy chciałoby mi się pakować aż 31 punktów w nie, bo ostatnia zdolność jest badziewna (no, chyba że ma jakiś długi czas trwania, ale pewnie raczej standardowe parę sekund). Innymi słowy rozdawanie talentów mógłbym skończyć gdzieś w połowie i moje leczenie nic by na tym nie straciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 15:32, kuki288 napisał:

Hmm.. a paladyn healer naprawde jest taki do kitu?


Mój MS paladynem to holy, prot gram tylko dla krótszych kolejek w LFG..
w 5 manach spokojnie sobie radzę nawet z leczeniem wszystkich na raz. Czasem ktoś padnie, jak to przy każdym healerze, ale tank pada mi bardzo rzadko.

Pala healer jest beznadziejny jeśli nie ma się dobrego gearu dla niego - zwłaszcza sporo mp5 przed 71 lv (i divine plea).. Bez tego wysrasz się z many w ciągu 1-2 walk.. Ja zbierałem cały sprzęt z mp5, głównie w clothu biegałem (co niektórym się nie podobało) - ale dzięki temu całego randoma robiłem bez przerw na manę..

Co do nowych drzewek.. Nie jestem ich pewien..
Holy pala naprawdę ma słabą ostatnią umiejętność.. Szkoda, że robienie hybryd będzie teraz praktycznie niemożliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam pala Holy i nie uważam ze jest do pupy
Ostatni talent chodzi ci o BL z glyphem dziala o kilka sekund dluzej na buffach pokazuje 2 minuty , leczy za tyle samo co bys leczyl inna osobe wiec jest zajebisty . Nie podoba mi sie styl leczenia pala bo przy lepszym gear jaki posiadam
klikasz 1 bind ... spam Holy Light spam spam i jeszcze raz spam , mana sie nie konczy nigdy nie mialem przy tym gear /oom
Glyph na HL leczy wkolo jest zajebioszczy . Jedyne co podoba mi sie w palu Holy te wielkieee cyferki przy leczeniu .
30k,40k,30k i tak w kolko .

Dlatego wole prista jest fajniejszy wiecej speli leczacych i kombinacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 21:16, Kamell napisał:

Ostatni talent chodzi ci o BL z glyphem dziala o kilka sekund dluzej na buffach pokazuje
2 minuty ,


Na buffach pokazuje zawsze minuty zaokrąglone w górę. Beacon normalnie trwa 1 minutę, z glyphem 1,5 (czyli jedną całą i połowę drugiej, stąd buff na 2m, który po 30s schodzi do 1m).
Ale my mówimy teraz o nowych drzewkach
http://www.wowtal.com/#k=.9mn.paladin
I tam ostatnim talentem w holy jest Divine Illumination, z CD 3m, który zwiększa szansę na krytyka wszystkich ataków o 30%. Jak znam życie będzie to trwał 10-15 sekund. Do tego żeby się do niego dostać, trzeba koniecznie wziąć Aura Mastery, które w PvE IMO ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 17:47, pkapis napisał:

/aich

Ja pakowałem talenty na "teraz" i super fajnie, kilku rzeczy brakowało do spamu HL, ale generalnie byłoby fajnie ostatni skill fakt dziwny trochę, wątpie, żeby był na 1 spell, póki co nie znamy nowej mechaniki gry Holy Palem, a ma się drastycznie zmienić, więc pozostaje tylko czekać :)

@Kamell niestety HL HL HL HL HL i jeszcze raz HL zgadzam się z Tobą w pełni, mam nadzieję, że te drastyczne zmiany nie przyniosą tylko zmiany nazwy skilla :)

@pkapis aura mastery ma swoje plusy (trash?) na PVE, ale jak boss ma walnąć silenca to się nie uchronimy i tutaj AM ssie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj przepraszam z pracy wrocilem i taki zamulony bylem ; p ano fakt widzialem te talenty narazie to testy wiec nie ma co sie przejmowac : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się