Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2010 o 18:28, DemoBytom napisał:

Ja używam ForteXorcist - jest taki pasek, po nim przesuwają się skille wg ich cooldowna.
Addon dla locków, ale korzystam z tego na wszystkich charach..


O, dzięki, o to mi chodziło właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze się stało. Są inne, lepsze metody walki z trollingiem niż ten zwariowany pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że to oznacza zapewne, iż nic nie zrobią. A tak mogliby dodać wyświetlanie wszystkich postaci na danym koncie, które postuje na forum BN plus ewentualnie jeszcze nicki z przyszłych gier jak SC2. Dobrze, że wycofali się z tamtego poronionego pomysłu, ale mogli by właśnie zrealizować ten z wyświetlaniem postaci danej osoby w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zadowolił się gdyby blizz zrezygnował z szaraczków i zamiast nich aby mobki sypały odpowiednio więcej kasy +aby zamiast nagrody za q można było wybrać kasiore róną cenie u vendora najdroższego dostępnego itemka za dane zadanie, jak ja nieznosze łazić sprzedawać graty -.-

ps: wie może ktoś jaki mount rasowy będą mieli worgeni? może gobliny faktycznie dostaną 2 osobowy pojazd w postaci hot-roda więc ja chce taka angielską bryczke dla worgenów!
ps2: konia mam tylko 1 i z 40 lvla (tzn teraz to będzie 20, ale kupowałem go już dawno :3) więc prosze o konie gratis
ps3: wersjon all exklusiv dla monarchy plox, abs poduszki +klakson itd ;D
"meep" "meep" Hail to the king, Baby! "meep" "meep" jadąc ulicami sw
to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 00:16, Azvar napisał:

Ja pierd***!!! Nie zrobiłem daily HC, a tu login server padł...


Aha... Ciebie coś długo nie było, ja głupi, wylogowałem się, że wejść na alta i masz... trza mi było siedzieć w grze.

Spoko, do 4 jest jeszcze trochę czasu, może zdążą naprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 00:16, Azvar napisał:

Ja pierd***!!! Nie zrobiłem daily HC, a tu login server padł...


OMG you just lost 2 fristies O_O
OMG OMG OMG OMGOMGOMGOMGOMGOMGOGMOGMOGMOGMOGGOMGOGMOGMGOMGOGMOGMOGMO

OOOOMMMMMGGGG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 00:36, Redjevel napisał:

Noo X rocket cos tam ^^
Teraz już mam flying mounta dwu osobowego (xrocket) noo i mechano hoga :)


Yaay, gratz
/yawn


Btw.. Tankowałem sobie dziś AN na 72 lv palkiem.. Podczas walki z a-n00b-robakiem zaraz po zaczęciu rozsypał mi się miecz i tarcza xD Wytankowałem całość slapując bossa bez broni i tarczy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 23:46, SoieR napisał:

ps: wie może ktoś jaki mount rasowy będą mieli worgeni? może gobliny faktycznie dostaną
2 osobowy pojazd w postaci hot-roda więc ja chce taka angielską bryczke dla worgenów!


Wybacz że brutalnie zmiażdżę twoje marzenia, ale Blizz planuje coś takiego http://www.wowwiki.com/File:Worgen_mount.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 01:15, Ray napisał:

> ps: wie może ktoś jaki mount rasowy będą mieli worgeni? może gobliny faktycznie
dostaną
> 2 osobowy pojazd w postaci hot-roda więc ja chce taka angielską bryczke dla worgenów!


Wybacz że brutalnie zmiażdżę twoje marzenia, ale Blizz planuje coś takiego http://www.wowwiki.com/File:Worgen_mount.jpg

erm... crap XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 01:15, Ray napisał:

> ps: wie może ktoś jaki mount rasowy będą mieli worgeni? może gobliny faktycznie
dostaną
> 2 osobowy pojazd w postaci hot-roda więc ja chce taka angielską bryczke dla worgenów!


Wybacz że brutalnie zmiażdżę twoje marzenia, ale Blizz planuje coś takiego http://www.wowwiki.com/File:Worgen_mount.jpg

I would say WTF is this shit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey. Mam 32 lvl Paladyna i dopiero teraz się "ocknąłem" i wpadłem na pomysł żeby wybrać wreszcie jakieś profesje... Marzy mi sie Engineering i Minning oraz jako dodatkowa Fishing, ale... kolega mi odradził to i powiedział że to nie ma sensu zaczynanie profesji na 32 lvl, że to strata czasu;p Co wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 08:57, kuki288 napisał:

Hey. Mam 32 lvl Paladyna i dopiero teraz się "ocknąłem" i wpadłem na pomysł żeby wybrać
wreszcie jakieś profesje... Marzy mi sie Engineering i Minning oraz jako dodatkowa Fishing,
ale... kolega mi odradził to i powiedział że to nie ma sensu zaczynanie profesji na
32 lvl, że to strata czasu;p Co wy o tym myślicie?


ze tak czy siak bedziesz musial wylevelowac fishing & cooking, zeby robic sobie papu. A na profesje nigdy nie jest za pozno - pochodzisz troche po nizszych zonach i szybko nadgonisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto uprawiać jakąś profesję i matsy zbierać jak najwcześniej. Na 80tym zaczynanie levelowania profy od zera może zająć naprawdę sporo czasu lub pozbawić cię sporej kwoty złota, jako że matsy niskolevelowe często są droższe niż te z zakresu 70-80 lvl. Jakbyś chciał wiedzieć jak najszybciej i najłatwiej nabić skill to zapraszam tutaj:
http://www.wow-professions.com/wowguides/wow-engineering-guide.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 11:18, L33T napisał:

Heh, coś blizzowi nie wyszło znowu, login serwer nie wyrabia :/


Ruszyła faza druga bety SC2. Stąd duży nacisk na serwer logowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 00:49, DemoBytom napisał:

Btw.. Tankowałem sobie dziś AN na 72 lv palkiem.. Podczas walki z a-n00b-robakiem zaraz
po zaczęciu rozsypał mi się miecz i tarcza xD Wytankowałem całość slapując bossa bez
broni i tarczy xD


Mi kiedyś w połowie DTK padła tarcza, miałem jakąś dziwną zieloną questową co się szybko psuła. Od Dreda tankowałem więc bez tarczy (też palek) i nawet nie było tak źle. Bolała tylko niemożliwość korzystanie z niektórych umiejętności. Tarcze są przereklamowane :D Healerzy też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się