Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

ziomki mam pytanko zwionzane z word of worcraft czy oplaca sie wydac 150zl na te gre czy ona jest warta wydania tyle siena i czy sie fajnie w niom gra i czy jest ladna grafika itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jedna z lepszych gierek, spoko grafa i grywalność, dźwięki dobrze dopasowane do akcji. Ale oczywiście nie jest ideałem zdarzają się w niejmałe bugi itd.( np. ostatnio gonie gościa w kopalni a on nagle wbiego w ściane i znika, albo czasami stwory wybiegną za daleko i się "zawieszają") Ostrzegam także że ta gra bardzo uzależnia oczywiście jeśli ci śię spodoba. Radzę ci najpierw poczytać w necie o niej albo popatrzeć u znajomego jak się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam mały problem. Gram od jakiegoś czasu w World of Warcraft, mam 38 level, ale bardzo mało Golda. Kumpel gra, ma 40 level i zarobił 500 Golda w dwa dni, niestety nie chce mi powiedzieć jak. Powiedzcie mi, jak mogę szybko zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 13:42, nitz napisał:

michal gdzie ! w outlandzie lubw nowych intansach :P i na questach przeciez chyba ogladales
filmik to flying mount bedzie dstepny przez repke kupno questy itd ale nie przez kupienie wiec
precz farmerom botom ! ;D


Weź przeczytaj najpierw dokładnie posta :P Mówiłem o osobach które NIE kupią dodatku. Rozeszła się plotka że każdy będzie mógł levelować do 70, otóż nie - do 70 mogą levelować tylko osoby z dodatkiem (dla osób bez dodatku naturalnie nie ma stref do levelowania, bo nie mają dostępu do nowych instancji/outlandu).

Co do mountów - z tego co słyszałem to pierwszy latający mount (odpowiednik zwykłego mounta na 40 lvl) ma być za kasę (tańszy niż epic mount), natomiast drugi prawdodopobnie będzie miał większe wymagania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 23:59, Michal256 napisał:

Co do mountów - z tego co słyszałem to pierwszy latający mount (odpowiednik zwykłego mounta
na 40 lvl) ma być za kasę (tańszy niż epic mount), natomiast drugi prawdodopobnie będzie miał
większe wymagania ;)


Co do mountów :P - to są tylko plotki, bo w wywiadzie na stronie WoWa na temat w jaki sposób zdobędzie się flying mounta, jest napisane: "There will be different ways to obtain flying mounts in The Burning Crusade. We''re still finalizing the methods on which the mounts will be obtained, but they may (pogrubienie moje) include purchase, questing, boss drops, or even a combination of different things."
I wszystko jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 01:19, Seaven napisał:

Strasznie stereotypowe podejście.
Nie wiem, u mnie żadna z ras Hordy nie wywołuje negatywnych
uczuć, jeśli chodzi o wizualność. Tyczy się to zarówno postaci żeńskich, jak i męskich. Czasem
nawet nieumarli wydają się sympatyczni. W końcu WoW to nie jest żaden konkurs piękności.


Zgadzam się Twoją wypowiędzią. Ja bardzo lubię horde pod względem historyczym i nie tylko. Z różnych opowieści dowiedziałem się że horda była bardzo honorowa, lecz jak to w tego typu opowieściach znalazły się czarne owce u hodry jak i u alliantów.


Zapamiętajcie w tej grze kto jest zły a kto jest dobry zależy jedynie od gracza!!!
POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, wygląda na to, że jest "cziterem" :| Nienawidze ludzi tego typu... Na jakim gracie serwerze i jak sie ten twój qmpel nazywa? przecież takie rzeczy trzeba GMom zgłaszać! Z pewnością sciągnął jakiś program, którzy bije kase za niego, nawet jeśli on nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np. lubię Hordę, bo fajnie wyglądają ;) No, może oprócz undeadów :D No, i Horda jest honorowa, tak jak to napisał Troszczyn (oprócz zdradzieckich undeadów ;)). Ja uwielbiam grać trollami, bo są tak zdeczka wyloozowane ;) "Dobry towar" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że dopiero dzisiaj mi WoW''a przysyłają :( Ale jutro już powinienem pocinać :D bo jak narazie to mój komp jest "śpsiuty" i muszę pisać ze złoma mojej mamy '':|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jest nowy Patch, co ciekwae waży zaledwie 16 MB.

Co mi się najbardziej podoba w patch notesach to dodanie obsługi... iTunes pod Macintoshem. Można już sterować tym programem bezpośrednio z WoWa. o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 22:25, myszka079 napisał:

Witam! Mam mały problem. Gram od jakiegoś czasu w World of Warcraft, mam 38 level, ale bardzo
mało Golda. Kumpel gra, ma 40 level i zarobił 500 Golda w dwa dni, niestety nie chce mi powiedzieć
jak. Powiedzcie mi, jak mogę szybko zarobić?

Mało golda, a kolega szybko zarobił. Na 40 lvl 500 gold. no nie wiem, na 60 na 500 gold trzeba duzo farmic i wogole, ale na 40 lvl 100 golda ciezko zdobyc. kolega poprostu kupil gold na jakiejs stronie... a pozatym, gold nie jest najwazniejszy, na 60 lvl przydaje sie tylko na enchanty... a pozatym, PRECZ CHINESE GOLD FARMEROM! I lamerom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 08:59, MiPek napisał:

> Dzisiaj będzie rządzić PvP :)

... Albo lagi i przepełnione serwery - jak po każdym patch''u ;).


Lagi to ja mam od 2 tygodni z winy TPSA. Nie wiem czy dobrze kombinuję, ale chyba tepsa ma problem z zagranicznymi serwerami. Nie mówię tu już o WoW''ie ale robiłęm tracert do yahoo.com i jest taka sama strata pakietów. Awarię już zgłąszałem, ale chamy nic nie robią!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się