Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2006 o 16:57, Lord Ridick napisał:

Mam pytanie czym różnią się droższe zwierzęta do jazdy od tańszych bo nie wiem co opłaca się
bardziej kupić, a może troche jeszcze pooszczędzać?

ee? od 40 lvl jest mount z jakims tam 60% speedem chyba, a od 60 lvl z 100 %. jezdzi szybciej, ladniej wyglada i jest drozszy. czytaj staty =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 14:30, Ziemas napisał:

Jesli na Raid idzie kilku wojow a np. dany Boss nie wymaga rotacjii wojownikow wiec pozostali
przejmuja role dmg dealerow i powiem Ci, ze bywalo tak ze gralem wlasnie taka role i w statysyukach
dmg bardzo czesto bylem na 1 pozycji (rozne addonki to pokazuja dmg metter itp.) w pierwszej
5 bylem zawsze jesli bylem od dmg choc glownie zajmowalem sie tankowaniem wiec wtedy woj spelnia
zupelnie inne zadanie.

woj w talentach prot, z 1h+shield i w +def gear nie da rady przebic reszty ludzi, nawet jesli zalozy sobie czasem 2h. Woj z dobrym dmg gearem, z 2h czy dual w arms lub fury przebija wiekszosc rogali.
A damage metter jest niedokladny i czesto sie wali.

Dnia 14.08.2006 o 14:30, Ziemas napisał:

Swoim wojem sluzylem jako pierwsza linia na BG''sach i nie zgadzam sie,
ze woj jest jako wspomaganie. Raczej jako wspomaganie dla woja sa np. healerzy :) Woj zbiera
baty i woj robi dmg na BGsach.
To jest wymarzona postac na BG lecz 1:1 w krainach z casterami bywa ciezko.

Mowimy o tanku? Bo kumpel z grand marshallem wymiata jako pierwsza linia, to prawda. Mowiac ''wspomaganie'' mialem na mysli wlasnie odwracanie uwagi od reszty grupy (casterow), i najczesciej szybkie dobijanie execute''m.
Ale pvp akurat nigdy mnie nie ciagnelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od kiedy to addony sa cheatami? cheaty, to takie programy, które np. pozwalają ci sterować botami :) addony to pliki, z których korzystają praktycznie wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 17:34, Radzisz napisał:

To sie nazywa cheater. tak nie mozna =P podaj nick w grze :p


To nie jest cheat tylko zwykly addonik ktorego uzywa wiekszosc ludzi. Addon nazywa sie SpellAlert + Carnival_EnemyCastBar. Sa do sciagniecia na stronce zaakceptowanej przez Blizza wiec nie sa to cheaty :)
kazdy normalny woj musi to miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 17:02, Ziemas napisał:

> Nawet wtedy wystarczy nova, blink i jedziemy go ;D
> Bo prawda jest taka, że Magowi najłtawiej zsolować warka

Oj kolego nie doceniasz woja. Ty robisz blink a ja robie intercept i mam Cie. nastepnie ty
zaczynasz cos czarowac i dostajesz Pummel a warek Cie pierze. bardzo czesto jak dopadne clociarza
juz konkretnie to w sumie 3 strzaly i pada. Dodatkowo gram Taurenem i korzystam namiętnie z
War stompa. Mam addonki pokazujace jakiego czaru caster uzywa i widze pasek ladowania sie tego
czaru wiec jak zaatakuje pierwszy to generalnie wygrywam.


Ech, no wiesz, na papierze to zawsze ładnie wygląda =)...równie dobrze mogę Cię zestunować jakimś fire spellem przed użyciem blinka albo Ci coś może nie pójść przy intercepcie bo nie będziesz wiedział dokąd zblinkowałem...Pummel? jak przerwiesz mi Fireballa to użyje Frost Novy i zacznę walić Frost spellami...chociaż równie dobrze mogę mieć wtedy cooldown na Frost Novę albo możesz mi przerwać frost spella...widzisz, jest wiele różnych okoliczności i nie można powiedzieć, że Ty zrobisz to, ja zrobię tamto itp.
Ja poprostu dzielę się swoimi doświadczeniami i zazwyczaj jak spotykam warka to nie mam większych problemów ;P

A tak wogóle to ktoś orientuje się kiedy nowy patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 19:33, Delis napisał:

od kiedy to addony sa cheatami? cheaty, to takie programy, które np. pozwalają ci sterować
botami :) addony to pliki, z których korzystają praktycznie wszyscy...

znam ten addon sam uzywam :] addonow mam okolo 30... wszystkie te discordy itd :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 14:41, Compressiceps4 napisał:

Mam pytanie odnośnie questów w WoW – Wiem że to trochę skomplikowane ale czy nie można
na oficjalnej stronie zamieścić bazy questów w języku polskim?


Ta baza jest olbrzymia. Jak poszukasz w tym watku dobrze to pamietam ze ktos robil ich polaska wersje ale nie wiem co z tego wyslzo. Jednak nie liczylbym w tej sprawie na zbyt wiele.
PS. Questy sa dosc latwe jesli chodzi o poziom ich skomplikowania i latwo mona sie domyslec o co chodzi, a w raize czego mozna zobaczyc na thottbot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 23:24, WoWmen napisał:


W każdym razie zapowiada się ciekawie i kolejne MB''ty do zassania.

BTW, zapowiada się znowu dyskusja o uzależnieniu od gier... "Ponad połowa graczy World of Warcraft jest uzależniona" :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Token systems have been implemented in Molten Core and Blackwing Lair. Tier 1 and Tier 2 Class Armor sets are now acquired like the Tier 3 sets are through turn-in quests. Bosses that previously dropped the armor have had their loot tables revised. In addition, new items that appeal to a greater variety of playstyles have been added to ALL raid instances as both quest rewards and drops!"
Nareszcie nie będe musiał czekać 10 lat na spodnie z NW.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co to za addon ze nad standartowym actionbarem jest mnóstwo ikonek z skillami/czarami?:>
Bardzo by mi sie juz przydał bo sie czary mi nie mieszcza na action barze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w opcjach mozna dodać kilka, ale dowolne rozmieszczanie robią addony typu discord. do tego trzeba wielu addonów zeby takie fajne efekty uzyskac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko otóż napewno wielu z was chodzi na walki pvp a ja nigdy jeszcze na takich nie byłem więc chce żebyście opowiedzieli jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się