Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam,
gram w WoW''a od niedługiego czasu a wiec:
gram Magem,mam 18 lvl i mam nastepujace pytania:
jaki czar wybrac na walki zarowno pve jak i pvp?
czy kombinacja talentów fire-30/arcane-21 jest dosc dobra?(ponieważ wolę walki pvp)
Nie zaszkodzą jeszcze ogólne rady grania Magem :)
z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 20:59, matizek12 napisał:


Udzielę jednej ogólnej rady, choć magiem długo nie grałem :)
Jeśli chcesz iść w PvP, lepszym wyborem okażą się talenty Frost.

Planuję w niezbyt odległej przyszłości wrócić do gry w WoWa, i zaplanowałem sobie taki build dla Pala PvP:
http://www.wowhead.com/?talent=stxhrZZx0etMchVost
Jest on dość dobry? Przyda mi się rada starych wyjadaczy, jak kończyłem grać to miałem 60 lvl, a jeszcze planuję uzbierać 15 g na reset talentów (+ kasa za ponowne uczenie się niektórych rzeczy..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jesli mowa o talentach to też chciałbym się poradzic. Interesuje mnie jakiś build dla Rouga, mam dopiero 12lvl więc nie zdążyłem jeszcze zmarnowac wielu punktów ;) chodzi mi o to, żeby łatwo, szybko i przyjemnie klepac mobki - czysto pve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 23:08, Galileo napisał:

Właśnie jesli mowa o talentach to też chciałbym się poradzic. Interesuje mnie jakiś build dla
Rouga, mam dopiero 12lvl więc nie zdążyłem jeszcze zmarnowac wielu punktów ;) chodzi mi o to,
żeby łatwo, szybko i przyjemnie klepac mobki - czysto pve.


Więc śmiało inwestuj punkty w Assassination i Combat:) Wedle upodobania, pierwsze drzewko to większa szansa na crity (albo nawet gwarantowany crit) oraz lepsze zastosowanie trucizn, zaś Combat to przede wszystkim nastawione na dual wield build (czyli raczej pod jeden rodzaj bronii i obie bronie powinny być w miarę silne). Oczywiście jako dodatek do tego, będziesz potrzebować dwóch dobrych mieczy (miecze z reguły zadają więcej dmg niż sztylety czy kastety). Taktyka gry polegała by wtedy przede wszystkim na szybkiej, dynamicznej grze, częstym używaniu Cheap Shota i Kidney Shota i (jeżeli weźmiesz Adrenaline Rush) ściąganie na siebie więcej niż 1 mobka, co by szło szybciej ;) Dagger buildów (czyli tych polegających głównie na sztyletowaniu) na razie nie polecam, ultra ciężko z nimi wylevelować, ale za to potem jak byś sobie zmienił na daggery to powinno ci być ławiej w PvP z koleji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm przypomniałem sobie, że kiedyś zapisywałem wygląd buildów na dysku, coś takiego mniej więcej bym polecał wziąść (można najwyżej zrezygnować z kilku ostatnich talentów na rzecz Cold Blood, zależy co wolisz, gwarantowany crit i lepsze trucizny, czy możliwość bicia dwóch mobków na raz).

20070213233754

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam...
Mam pytanie. Czy mozna zaplacic za abonament zwykla karta Visa Electron z Pekao? Wiem ze kiedys bylo to niemozliwe ale dawno nie gralem i byc moze cos sie zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 23:38, Sth`Devilish napisał:

Hmm przypomniałem sobie, że kiedyś zapisywałem wygląd buildów na dysku, coś takiego mniej więcej
bym polecał wziąść (można najwyżej zrezygnować z kilku ostatnich talentów na rzecz Cold Blood,
zależy co wolisz, gwarantowany crit i lepsze trucizny, czy możliwość bicia dwóch mobków na
raz).


O, świetnie dziękuję Ci serdecznie. Jeszcze jedno pytanie w związku z poprzednim postem. Mówisz, że miecze są wskazane, z tym, że nie ukrywam - jestem nowy w WoWie i nie mogę ich używac i za Chiny nie wiem gdzie mogę nauczyc się posługiwania nimi. Jeszcze raz dzięki za wyczerpującą odpowiedź ! Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 15:54, Galileo napisał:

O, świetnie dziękuję Ci serdecznie. Jeszcze jedno pytanie w związku z poprzednim postem. Mówisz,
że miecze są wskazane, z tym, że nie ukrywam - jestem nowy w WoWie i nie mogę ich używac i
za Chiny nie wiem gdzie mogę nauczyc się posługiwania nimi. Jeszcze raz dzięki za wyczerpującą
odpowiedź ! Pozdrawiam !


W każdej stolicy jest trener, który nauczy cie posługiwania innymi broniami- sprawdź Darnassus i Strormmwind, bo Ironforge to o ile pamiętam maczugi i topory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mówisz, że miecze są wskazane, z tym, że nie ukrywam - jestem nowy w WoWie i nie mogę ich używac i

Dnia 14.02.2007 o 15:54, Galileo napisał:

za Chiny nie wiem gdzie mogę nauczyc się posługiwania nimi. Jeszcze raz dzięki za wyczerpującą
odpowiedź ! Pozdrawiam !


Jeżeli grasz hordziakami, to jak dobrze pamiętam, to uczysz się ich od mistrza bronii w Undercity - u alliance to będzie chyba w Stormwind. Ale mogę się mylić, tymbardziej, że dość długo w WoWa nie grałem :p

@Szw3jk - hola, hola, jeszcze trochę i zaczniemy żadąć opłacania abonamentu w zamian za robienie najlepszych buildów, jak tu ująłeś :] A trudno wybrać najlepszy, jeśli nie ma się żadnego pojęcia, w którym kierunku chce się iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że to inny skład niż z Nordasila bo jeśli nie to będzie to PL chat i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie taka dziwna myśl, mianowicie czy po dodaniu talentów z TBC w którymś z ostatnich patchy, nie uległy one samoistnemu zresetowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 18:56, Sztywny-pl napisał:

Naszła mnie taka dziwna myśl, mianowicie czy po dodaniu talentów z TBC w którymś z ostatnich
patchy, nie uległy one samoistnemu zresetowaniu?


Wszystkie talenty zostały zresetowane po jeszcze przed premierą TBC przy okazji patcha 2.0.0 bodajże, a to z tego powodu, że nie tylko dodano nowe talenty, ale również zmieniono pozostałe (niektóre drzewka talentów zostały kompletnie przemodelowane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić około godziny 15 przyszła mi paczka z WoWem i dwoma pre-paidami. :-)
Właśnie instaluje gre , a konto zrobie jutro. A pozatym nie moge się doczekać , kiedy dodatek kupie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 20:29, michu96 napisał:

Muszę się pochwalić około godziny 15 przyszła mi paczka z WoWem i dwoma pre-paidami. :-)
Właśnie instaluje gre , a konto zrobie jutro. A pozatym nie moge się doczekać , kiedy dodatek
kupie. ;-)


Błagam jakiegokolwiek moderatora o wykasowanie powyższego posta, ponieważ szkodzi on graczom uzależnionym od World of Warcraft, a nie mogących aktualnie grać z powodów finansowo-naukowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się