Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Jak to jest z tym trialem BC? Czy można dodać klucz trialowy do istniejącego konta i poużywać sobie już rozwiniętymi postaciami? Czy raczej tworzy się nowe konto i trzeba zaczynać od 1 lvl? Bo jeśli ta druga opcja, to raczej bezsensu, bo Outlandu się nawet nie zobaczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 16:56, Sth`Devilish napisał:

> Jakie poradniki? Te brian kopss?

A możesz po polsku? Bo drugiego zdania ni w ząb nie rozumiem...


to jest po polsku LOL poradniki briana koppsa to poradniki jak lvl od 1-70 opisane po kolei gdzie isc itd. a ty jakies masz fajne do szybkiego lvl? to prosze przeslij na moj adres: pietruha666@tlen.pl pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 20:05, gVrV napisał:

to jest po polsku LOL poradniki briana koppsa to poradniki jak lvl od 1-70 opisane po kolei
gdzie isc itd. a ty jakies masz fajne do szybkiego lvl? to prosze przeslij na moj adres: pietruha666@tlen.pl
pzdr


Ta, nie mam co robić, tylko wysyłać ludziom na maila pierdoły :) Jakbyś chociaż przeczytał parę poprzednich postów to byś zobaczył linka :) A o poradnikach tego "briana koppsa" nigdy nie słyszałem, więc nic dziwnego że ani trochę nie rozumiałem o co tobie chodzi -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 20:24, Sth`Devilish napisał:



to bym poprosil o jeszcze raz podanie linka z gory dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 20:30, Selv napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=-kfr3602ANI&mode=related&search=
Widzieliście to?
Z krzesła spadłem :))
Genialna realizacja+muzyka


Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem, ale jeśli tak, to akurat nie powiedziałbym, żeby druid należał do klas least played. Na moim servie aż się od nich roi !
To raz. A dwa, to wcale nie jest aż taki multifunkcjonalny, bo musi się (jak każda klasa) specjalizować, a najcześciej niestety służy właśnie do leczenia, i to wcale nie są lies ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile w tym prawdy, wiem za to, że świetnie się bawie słysząc "bear form the strength to tank FIVE ape gorillas" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 20:48, Selv napisał:

bear form gains the strength to tank FIVE ape gorillas" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 20:48, Selv napisał:

Nie wiem ile w tym prawdy, wiem za to, że świetnie się bawie słysząc "bear form the strength
to tank FIVE ape gorillas" :))


LOL, tego akurat nie zrozumiałem :-P
Mi się tylko podobało, jak to Boomkin form rozkłada na łopatki dzieci w SW :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 20:40, Dann napisał:

a najcześciej niestety służy właśnie do leczenia, i to wcale nie są lies ...


Ale ty mówisz o raid content, prawda? Bo ja jakoś natknąłem się do tej pory na więcej ferali niż heal-botów :) W dodatku druid jako heal-bot kiepsko się sprawuje w normalnych instancjach (głównie mowa o heroicach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 22:13, Sth`Devilish napisał:

Ale ty mówisz o raid content, prawda? Bo ja jakoś natknąłem się do tej pory na więcej ferali
niż heal-botów :) W dodatku druid jako heal-bot kiepsko się sprawuje w normalnych instancjach
(głównie mowa o heroicach).


Mówię ogólnie o grupowym PvE. Może po prostu feral jest najlepszy do levelowania i potem ludziom cięzko się przezbroić na healing. A ja dla odmiany swoim shamanem od samego początku postawiłem na leczenie (lubię leczyć :), chociaż uważam, że najlepszy do leczenia jest jednak priest). Na szczeście ludzie cieszą się z totemów przywracających manę lub zycie oraz z enchantujących broń lub zwiększających dmg reduction i pewne statsy :-).
Osobiście jak do tej pory nie spotkałem się z grupą, która od druida oczekiwałaby tankowania czy tym bardziej DPSu. I tak jak w grupach 5-cioosobowych dwóch magów jest do zaakceptowania, tak dwóch druidów, to już o jednego za dużo :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bosy: jak uruchamiam gre to mnie wykopuje z: gry, neostrady, innych uruchomionych programów. Co z tym zrobić, mam opłacony abonament, komp spełnia wymagania, wszytko powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 22:41, Szczur22 napisał:

Może mi ktoś opisać Uldaman? Strategie, sugerowany lvl i squad.


http://www.wow-pro.com/node/587 . Najważniejsze to nie iść tam z noobami (bo to pierwszy, długi i nieco trudniejszy instance w WoWie), tank i dps powinni mieć minimum 45 lvl (ze względu na to, że druga część Uldaman to mobki o nawet 47 lvlu, więc nie ma "ale", bo resist na tauncie może zaboleć), no i jeśli masz (dobrego) protection tanka to pozwól mu tankować całą grupę mobków (w przypadku paladyna to nawet ważne - im więcej mobków go atakuje, tym więcej może protection paladyn zdziałać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 15:17, Sth`Devilish napisał:

Btw reVen, jak ty narzekasz na 14 lvlu, to dopiero zobaczysz w TBC, gdzie 1 level robi się
nawet 2 dni :)

Zależy ile się gra. Mi średnio jeden level zajmuje jeden dzień. Ogólnie to sporo questów można sobie zostawić na level 70, bo jest ich tyle. Ja w Zangarmarsh dobiłem do 65, a to dopiero druga strefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 23:20, Sth`Devilish napisał:

no i jeśli masz (dobrego) protection tanka to pozwól mu tankować całą grupę
mobków (w przypadku paladyna to nawet ważne - im więcej mobków go atakuje, tym więcej może
protection paladyn zdziałać).

A ja dodam jeszcze od siebie w tej kwestii, że trudno jest znaleźć warriora lub paladyna protection na takim levelu. Są dość rzadcy, sam dobrze o tym wiem, bo gram warriorem. Większość to arms lub fury, po prostu z protection jest dużo trudniej questować solo, ale mimo wszystko i tak z tankowaniem można dać radę. Nawet w tych instancjach w BC, prócz tych kilku najtrudniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Większość to arms

Dnia 25.05.2007 o 03:59, Czedwik napisał:

lub fury, po prostu z protection jest dużo trudniej questować solo, ale mimo wszystko i tak
z tankowaniem można dać radę. Nawet w tych instancjach w BC, prócz tych kilku najtrudniejszych.


No w zwykłych się da, aczkolwiek będzie to istna katorga... Woj bez gearu i talentów w prot będzie padał po byle crushing blow, nie mówiąc już o tym że nie ma mowy, żeby utrzymał aggro na całej grupie mobków. O poziomie trudności Heroic to już nawet nie wspominam (tam nawet prot warrior zbiera ostre baty, a utrata aggro często oznacza conajmniej 1 zgon w drużynie). Po prostu fury/arms warrior jest w tankowaniu tak samo dobry jak balance druid czy holy paladin, taka prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 03:10, Ardaren Ziom napisał:

Hmm . . . W tym regionie faktycznie niema nic wiekszego, w stormwind tez nie ma, musialbys
wyjsc wogól z tej krasnoludzkiej dzielnicy, ja malo gralem w tamtych rejonach wiec nie pamietam,
to bedzie pewnie cos jak barrens dla orków :D maja to zaraz kolo durotary, wiec u was tez cos
blisko musi byc ;]



Hm zabawne poszłem do Loch Modan icnagła zmiana ze ściegu w las. Super jest- potwory lepsze i questy ciekawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 04:20, Sth`Devilish napisał:

No w zwykłych się da, aczkolwiek będzie to istna katorga... Woj bez gearu i talentów w prot
będzie padał po byle crushing blow, nie mówiąc już o tym że nie ma mowy, żeby utrzymał aggro
na całej grupie mobków. O poziomie trudności Heroic to już nawet nie wspominam (tam nawet prot
warrior zbiera ostre baty, a utrata aggro często oznacza conajmniej 1 zgon w drużynie). Po
prostu fury/arms warrior jest w tankowaniu tak samo dobry jak balance druid czy holy paladin,
taka prawda :)

Prawda, ale do 70 levelu może jeszcze być. Chyba dopiero wtedy pomyślę o zmianie specjalizacji. Do tych zwykłych instancji wystarczy fury. Lub grupa graczy na 70 levelu, która mi chętnie ostatnio pomogła a ja im :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się