Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2007 o 22:56, Szczur22 napisał:

Raczej 60. Na 2 miesiące- 110 zetów.


Zależy od kursu Euro (przeważnie wychodzi około 55 zł), no i należy także wziąć pod uwagę opłaty za przelewy oraz za utrzymanie karty do takich płatności (a to nie mało), jeżeli jest ona wykorzystywana tylko do płacenia za WoWa :) A w takim przypadku, to prepaidy opłacają się o wiele bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 23:59, Sth`Devilish napisał:

> Raczej 60. Na 2 miesiące- 110 zetów.

Zależy od kursu Euro (przeważnie wychodzi około 55 zł), no i należy także wziąć pod uwagę opłaty
za przelewy oraz za utrzymanie karty do takich płatności (a to nie mało), jeżeli jest ona wykorzystywana
tylko do płacenia za WoWa :) A w takim przypadku, to prepaidy opłacają się o wiele bardziej
:)


Zależy co to za karta, a i za płacenie kartą sie nie płaci, bo to nie przelew, tylko zapłata kartą, tak jakbyś w sklepie płacił.
Ja za kartę płacę 1zł miesięcznie, jest to karta płatnicza, nie kredytowa, ale mogę za jej pomocą płacić w necie - Visa Electron, konto Inteligo(nie PKO Inteligo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 20:00, Sth`Devilish napisał:

> A właśnie o to mi biegało, a o Slow Fall wiem bo sam gram magiem. Tylko właśnie nie wiedziałem

> czym można ten czar wzmocnic bo ja zaraz spadam w dół.

Bo go pewnie w ogóle nie używasz, tylko klikasz bezmyślnie, nie zdając sobie sprawy z tego,
że aby jego użyć musisz mieć składnik - pióro (light feather), które chyba nie musze tłumaczyć
jak trzeba zdobyć :)


Uzywam, i jest to jeden z najfajniejszych speli maga takich "do zabawy" choć czasem i w walce sie sprzydaje. I ciót mózgu mam żeby wiedzieć ze potrzebuje pióra, i nie klikam bezmyślnie. Pytałem dlatego jednak, bo nie wiedzialem jakim cudem mag na tym filmiku poleciał tak daleko, bo ja to pod dość ostrym kątem spadam w dół.

PS: Dzisiaj zbobyłem 2 g w 5 min kupiłem jakiś mieczyk za 1 g a za chwile sprzedałem go za 3g :D może i nic ale na 24 lvl to jest spora sumka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 01:26, SoieR napisał:

Uzywam, i jest to jeden z najfajniejszych speli maga takich "do zabawy" choć czasem i w walce
sie sprzydaje. I ciót mózgu mam żeby wiedzieć ze potrzebuje pióra, i nie klikam bezmyślnie.
Pytałem dlatego jednak, bo nie wiedzialem jakim cudem mag na tym filmiku poleciał tak daleko,
bo ja to pod dość ostrym kątem spadam w dół.


W takim razie zwyczajnie użył Noggenfogger Elixir, który czasami daje taki efekt (eliksir ten ma losowe efekty, m.in. "slow fall"), albo Gnomish PArachute Cloak - i z tego ostatniego sam korzystałem na Arathi Basin, aby szybko dostać sie np z tartaku (Lumber Mill) do zbrojowni (Smith) i obronić/zaatakować pojawiając się znikąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram obecnie na trialu TBC i zostało mi na nim 7dni grania (nie mam konta opłaconego). Jeśli kupie TBC i upgrade''uję konto, to stracę te darmowe dni z triala i konto zostanie zablokowane do czasu wykupienia abonamentu? Czy może inna opcja: darmowe dni pozostaną + będę miał odblokowane wszystkie opcje z dodatku?

Niestety w tej chwili nie mogę sobie pozwolić na TBC + prepaid a bardzo mi zależy na full opcji jak najszybciej (za 7 dni, akurat jak skończyłby się trial, miałbym pieniądze na abonament). A w tej chwili mi expy uciekają ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dni ci zostaną po upgrade kona na tbc, doładujesz konto teraz czy później, nic ci nie ma prawa uciec podczas takiego zabiegu.

@SoieR
Ja mam zebrać 5k golda na skilla 300 riding xD, opłaca się pomagać low lvlom, ostatnio jak byłem w Zul Farak, to po
otworzeniu moba wyleciały 2 epiki z czego jeden dostałem i opchnąłem za 120 golda, następnie w st wypadły jakieś
bary które sprzedałem za 100 golda, trochę do przodu, ale nadal brraaaaaaaaaaaaakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza kasa leci w BEMie, ja zbieram na raiding 225, może inaczej zbierałem bo wczoraj na samych recipe z enchantu uzbierałem 1.1k golda leci szybko, kwestia farmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, a jak to jest z tym trialem TBC. Jakbym sobie zo załoył to jak mi się skończy ten trial to dalej moge grać na normalnym koncie czy jak to dokładnie wydląda bo nic z tego nie kapuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 10:39, oOreVenOo napisał:

Najlepsza kasa leci w BEMie, ja zbieram na raiding 225, może inaczej zbierałem bo wczoraj na
samych recipe z enchantu uzbierałem 1.1k golda leci szybko, kwestia farmu.


BEM- to blade edge mountains ??, na czym farmisz, bo ja na primalach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem 2 razy w instancjach w HP(strasznie trudne insty, przynajmniej dla początkującego), The Blood Furnace(ja hunter 62, druid tank 69, rogal 60, shaman 60-nie wiem jaki ale walczył wręcz i stawiał totemy, druid healer 61 - kiepski :| ), Hellfire Ramparts(ja hunter 63, rogal 61 - ten sam, shaman 61-ten sam, priest 61 - healer-nawet dobry, warrior 61-oczywiście tank). żadnego nie ukończyliśmy -,-" w pierwszym doszliśmy do momentu przed 2 bossem taka latająca meduza, ale przed nią musieliśmy odpierać kilka fal ataków tych czerwonych orków :/ twarde bydło, oczywiście skończyło się wipem, w drugiem doszliśmy do smoka i orka pokonaliśmy ale smok(czy co to tam jest) był za twardy próbowaliśmy chyba z 4 razy :,( macie jakieś porady? i do czego ten róg koło smoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 14:01, UMC.Hugo napisał:

macie jakieś porady?


Sprawdź choćby np popularne www.wowhead.com - wpisujesz nazwę bossa i czytasz komentarze, przeważnie można przeczytać bardzo wiele użytecznych porad i strategii, a także dokładnie się dowiedzieć co i kiedy może boss zrobić. Generalnie jak dla ciebie te instancje są ciężkie, to współczuje, bo najwyraźniej trafiła ci się grupa, w której mało kto potrafi grać :) A przecież to się potem robi na Heroic Mode z palcem w ... :P Trzeba się najpierw nauczyć podstawowych zasad typu: pull, crowd control, tanking, healing, aggro, bicie jednego na raz itd - to do prawdy nic trudnego, chociaż niektórym się wydaje, że już wszystko umieją, a potem narzekają że nich im nie wychodzi ;]

Dnia 29.07.2007 o 14:01, UMC.Hugo napisał:

i do czego ten róg koło smoka?


Pewnie do przywołania bossa w razie gdyby się coś zbugowało. Głowy nie dam, dawno tam nie byłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 11:48, SoieR napisał:

Właśnie, a jak to jest z tym trialem TBC. Jakbym sobie zo załoył to jak mi się skończy ten
trial to dalej moge grać na normalnym koncie czy jak to dokładnie wydląda bo nic z tego nie
kapuje.


Możesz. Ale nie rozpoczynaj triala TBC, do momentu ściągnięcia go i zainstalowania - inaczej nie będziesz mógł w ogóle grać do momentu wygaśnięcia okresu trialowego TBC. Po za tym - będziesz mógł zbierać dalej experience, ale nie dobijesz 61 lvlu na trialu (zrobi się blokada tuż przed 61). No i oczywiście nie będiesz mógł grać postaciami ras z TBC (Draenei i Blood Elf), jeśli takowe stworzyłeś. Wszystko to do momentu zakupu i upgrade''u konta do TBC i oczywiście opłacenia konta (TBC nie zawiera okresu darmowego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zainstaluję podstawkę (mam nadzieję, że już jutro), więc mam pytanie odnośnie upgrade''u konta trial''owego. Czy przy założeniu tial account i natychmiastowej zmianie jego statusu na full zachowam te dodatkowe dziesięć dni jako bonus do pierwszego miesiąca (w sumie 40 dni)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wowwiki to taka wikipedia wowa, są tam strategie dobrze na bosów ;], ten róg ci nie potrzebny, możesz dmuchać do woli jak bosa położycie xD
Z tym bosem w ramparts robi się tak : pierw doobry squad, następnie jak podchodzicie to po położeniu tych 2 orków
guardów minibos(tak nim się nie przejmujcie bo prosty jest) schodzi ze smoka, na tamtych 2 nie marnujcie many tylko
ile tam wam zejdzie poprostu spokojnie ich zabicie, następnie szybko minibosa orka trzeba ubić, w czasie tego
wskakuje smok, trzeba uważać na ogień, jak cię trafi to uciekaj bo to zadaje poważny dmg jak w tym stoisz,później
wystarczy przytankować dobrze smoka i po sprawie, drop pojawia się w skrzyni po środku, i tyle roboty.
A co do blood furnance , tam wystarczy dobry crowd control, najlepiej mieć dobrego tanka i locka w squadzie+
healer, nie shaman pół resto czy palla pół holy, ostatnio takiego spotkałem to na 70% bosa OOM!!!!!!!!!, i bosik leży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 10:39, oOreVenOo napisał:

Najlepsza kasa leci w BEMie, ja zbieram na raiding 225, może inaczej zbierałem bo wczoraj na
samych recipe z enchantu uzbierałem 1.1k golda leci szybko, kwestia farmu.



najlepsza kase mozna zdobyc w nagrand na elemental plateu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się