Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2007 o 14:46, Dann napisał:

Dokładnie. Zauważyłem, że jeśli walczę dual wieldem, to znacznie częściej chybiam, niż w przypadku
1h + tarcza czy też 2h. Węszyłem tu jakąś teorię spiskową :-P, ale niestety chyba rzeczywiście
tak jest i tyle.

Ale za to, każdy punkt AP dzieli ci się na 2 bronie, 1 na główną, i 0.5(0.75 u rogala z talentami, 0.625 u warriora z talentami) na offhand, a miss chance dotyczy tylko białych ataków, skille dają mają bazowe 5%, które banalnie łatwo uzyskać.
Bez tego, DW byłby straszliwie przegięty w porównaniu do dwuręczniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może powiedzieć, jak usunąć takie pasek znad głowy postaci? Rozwijałem FA, gdy pojawiło mi się to nad głowami WSZYSTKICH postaci jakie widzę. Jest to troche denerwujące :P. Szperałem w opcjach, ale nic z tego.

20070728160433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 16:04, graczomaniak napisał:

Ktoś mi może powiedzieć, jak usunąć takie pasek znad głowy postaci? Rozwijałem FA, gdy pojawiło
mi się to nad głowami WSZYSTKICH postaci jakie widzę. Jest to troche denerwujące :P. Szperałem
w opcjach, ale nic z tego.


Heh ... wciśnij "V". :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak to jest naliczane bo dopiero zacząłem na arenę chodzić ;], teamu szukam jeszcze, na arenie fajnie jest,
tylko trzeba mieć dobry squad i dobrze grać bo jak się przegrywa to ciężej z ptk idzie, a sety drogie są strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 15:04, skubsa napisał:

A ja mam pytanie czy opłaca sie zbierać na set High Warlord''s ? Czy on jest słaby ? A i czy
trudno zdobyć T5 , Gladiator ?

Zbieraj itemki Veterana, są bardzo dobre i pokrywają sloty, na które nie ma arenowych odpowiedników - pierścionki, cloak, amulet, buty, pasek i bracery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 16:03, Szatanista napisał:

> Możecie mi to wytłumaczyć
> http://pl.youtube.com/watch?v=vqO7zEWu0W0
> znaczy nie cały film, tylko te scene w Arathi Bastin jak ten mag tak leci na tym koniu
tak
> daleko, moj mag to tylko kilka m tym rzeleci.
pewnie ten to jest GM.Tak myślę!


GM z priva? Bo z globca to raczej nie. Myślałem że to jakieś "wspomagacze" bo hiedys skakałem po skalach z takim hunterem, i on pil jakis alkochol i mowil ze to pomaga przy tym, a poptem bardzo duzo tego wypil wsiadl ma mounta i skoczyl tak daleko ze myslalem ze ma jakas lepsza wersje tego czaru maga.

I jak to jest, bo tak sobie myślę: jakby wziol jakiegos druta z trave form opoil go miksturka szybkosci i dodatkowo jakos chyba hunter ma taka zdolbosc zwiekszania szybkosci to jakby dal ja temnu drutowi to by chyba szybszy byl niz epic mount no i jakies buty szybkosci do tego to juz by rakieta byla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 16:25, Krzysiek250611 napisał:

cześć ! Mam taki mały problem . Znudziło mi się grac na oficjalnych serwerach , więc pomyślałem
że może znacie jakieś prywatne .
P.S.
Orki są The Best


Hehe... żal d*** ściska... "znudziło mu się" buahahaha
Tak znam prywatne serwery należące prywatnie do blizzarda :D a nie prywatnie to pewnie i tak bana zarobisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znudziło Ci się grać na org i wolisz piraty, które zawierają w 10% to co oryginał ? Debilizm z idiotyzmem razem no i do tego bana się dostaje za to. Widać nie wszyscy dają radę na org i niektórych bicie lvla przerasta. BTW właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem maga na 66...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 16:25, Krzysiek250611 napisał:

cześć ! Mam taki mały problem . Znudziło mi się grac na oficjalnych serwerach , więc pomyślałem
że może znacie jakieś prywatne .
P.S.
Orki są The Best

zgraj na na na the burning chaos
a to strona jego i jego real list tam jest
http://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 16:25, Krzysiek250611 napisał:

cześć ! Mam taki mały problem . Znudziło mi się grac na oficjalnych serwerach , więc pomyślałem
że może znacie jakieś prywatne .
P.S.
Orki są The Best


Powiec szczerze skończył ci sie twój oficjalny traial :D i postanowiłeś upgradować konto do pełnego pirackiego, czy tak?

Szatanista, brawo jak tonąć to razem :E A WIĘC HASTA LA VISTA i topcie sie w tym pirackim g****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 17:13, Ardaren Ziom napisał:

Bilem Cenariona w Orgrimmarze i sie stalo? Jak to naprawic prosze pomozcie :( Co to jest ten
caly argent donw i oco w tym chodzi?


Jak cenariona? gdzie?

Argent Dawn to frakcja- znajdziesz ich w obu plaguelands, tępią undeadów (nie forsaken, tylko tych "złych" :D, co ich odróżnia od Scarlet Crusade). Z zabitych undeadów wypadają scrougestones (gdy mamy odpowiedni trinket), a te zamieniamy na sprzęt i reputację u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 17:33, Ardaren Ziom napisał:

W orgrimmarze obok wizy z wind ride masterem jest cenarion emisariat czy ciul go wie i go zawsze
sobie tempilem :D


Ty grasz na privach czy co? Przecież ten kolo jest neutralny! Nie da sie go zaatakować.

Argent dawn- nie wiem jakie itemy od nich są, ale musisz mieć u nich friendly chyba żeby chodzic do scholo i naxx. Reputację zdobywasz u niech, nie Tunder Bluff :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 16:27, SoieR napisał:

> > Możecie mi to wytłumaczyć
> > http://pl.youtube.com/watch?v=vqO7zEWu0W0
> > znaczy nie cały film, tylko te scene w Arathi Bastin jak ten mag tak leci na tym
koniu
> tak
> > daleko, moj mag to tylko kilka m tym rzeleci.
> pewnie ten to jest GM.Tak myślę!

GM z priva? Bo z globca to raczej nie. Myślałem że to jakieś "wspomagacze" bo hiedys skakałem
po skalach z takim hunterem, i on pil jakis alkochol i mowil ze to pomaga przy tym, a poptem
bardzo duzo tego wypil wsiadl ma mounta i skoczyl tak daleko ze myslalem ze ma jakas lepsza
wersje tego czaru maga.

I jak to jest, bo tak sobie myślę: jakby wziol jakiegos druta z trave form opoil go miksturka
szybkosci i dodatkowo jakos chyba hunter ma taka zdolbosc zwiekszania szybkosci to jakby dal
ja temnu drutowi to by chyba szybszy byl niz epic mount no i jakies buty szybkosci do tego
to juz by rakieta byla :D


...

A słyszałeś o takim skillu maga Slow Fall http://www.wowhead.com/?spell=130 ?

Są jeszcze itemy typu Gnomish Parachute Cloak czy też Noggenfogger Elixir, które mają podobny efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się