Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2007 o 12:23, Argano napisał:

Chlopaki mam pytanie..;)
Na kazdej rasy jest coś co musisz robić..
Mozecie mi wymienic co trzba robic jako Druid..Lowca..Mag..(Paladyn juz wiem smithing itp.)

Z góry dzieki

To nie są rasy, tylko klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym buildzie dla druida:
http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/druid/talents.html?50030230000000000000050303203032211503110055003000 000000000000
Jeśli jest zły, to proszę poprawić. Chodzi tu głównie o zwierzęce formy naszego druida. Balance: moonfire do "wystrzelenia" przed przemianą w misia (i ogólnie jako DoT), Control of Nature i Brambles dla leprzego CC, i gdy sytuacja zrobi się gorąca dla uciszenia przeciwnika =]
Mark of the Wild podobno jest niezłe, więc dodatkowe 35% jeszcze bardziej je poprawi ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 21:14, Sth`Devilish napisał:

(zależnie od wybranej
pod-profesji - lista poniżej, wybór jest na około 40 lvlu i na poziomie 225 Blacksmithing,
wybór na STAŁE), które spokojnie wystarczą ci na duży okres gry po wbiciu na 70 lvl:


błąd:) Nie na stałe;) Od TBC za opłatą można zmieniać specjalizacje na dowolną po zapłaceniu określonej sumki golda:) Dowód? Wczoraj zmieniłem z Axesmitha na Hammersmitha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 12:17, michu96 napisał:

Właśnie tu mam dylemat ! ;[
Nie wiem , którą pod profesje wybrać na przyszłość.
Armorsmithing , mógłbym robić zbroje dla siebie i sprzedawać na AH , ale z drugiej strony Swordsmithing
też bardzo by się przydało. :|


Ja wybrałem na swoim Armorsmithing (chociaż teraz tego żałuje, bo w sumie to paladyn i tak od zadawania obrażeń nie jest :D), bo nie podobały mi się te wykuwane bronie z wyglądu (na blood elfie ma to fatalną animację - taki np 2 ręczny miecz co chwila przeszywa z tyłu paladyna, co wygląda dosyć idiotycznie). Zbroji z Armorsmithing raczej nie sprzedasz, tak samo jak bronii z Weaponsmithing - te, które nie są BwP, to prawie każdy potrafi wykuć, a po za tym są niskiego levelu :) Ale z punktu widzenia kogoś komu zależy wyłącznie na statystykach i efektywności, to chyba ten dwu-ręczny młot (lub miecz) sprawowałby się najlepiej.

@ Stwór - Tak? Nie wiedziałem nawet. No ale i tak trzeba chyba od nowa powtarzać ten ULTRA DŁUGI i PORĄBANY quest na specjalizację? :) Tyle się przy tym namordowałem, nie mówiąc już o wydanym goldzie i bieganiu tu i tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 12:59, marcin1930 napisał:

Co myślicie o tym buildzie dla druida:
Jeśli jest zły, to proszę poprawić.


Nie wiem czy mam już aż takie pojęcie o WoWie ale zaryzykuje.
Może zamiast Feral Instinct nie było by lepiej podładować Brutal Impact i Feral Charge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem peta i mam pytanie ze względu na to że już nie pamiętam: co trzeba robić żeby zwiększyć loyality lvl peta i ile zajmuje nabicie 6 loyality lvlu? i co on daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 12:59, marcin1930 napisał:


Fatalny, kolejna osoba która chce być dobra we wszystkim, a tak się nie da. Grając klasą-hybrydą tj druid/pala/shaman ładujesz talenty w jedno drzewko do końca, a w drugie reszte - w talenty takie, które dobrze idą w parze z tankowaniem/ dps''em / leczeniem. Po za ty jakiś hardcore''owy jesteś - bez Feral Charge to w PvP i w tankowaniu nie będziesz mieć łatwo :)

Dnia 22.08.2007 o 12:59, marcin1930 napisał:

Jeśli jest zły, to proszę poprawić. Chodzi tu głównie o zwierzęce formy naszego druida.
Balance: moonfire do "wystrzelenia" przed przemianą w misia (i ogólnie jako DoT), Control of
Nature i Brambles dla leprzego CC, i gdy sytuacja zrobi się gorąca dla uciszenia przeciwnika
=]


Ledwo się powstrzymałem przed skomentowaniem tego krótkim "lol" :) Wywal te talenty i ładuj dalej w feral, bo marnujesz całe 13 punktów:

- na co ci Starlight Wrath - zamierasz spamować Wrath będąc w miśku/kotku?
- Improved Moonfire - i co ci po tym krycie, bez sprzętu do spell dmg/spell crit? chyba, że chcesz komuś zadać krytyczny żart i wybuch śmiechu :>
- Control of Nature - będąc w formie nie będziesz mieć czasu na wychodzenie z jej i rzucanie zaklęć, tymbardziej że tracisz wtedy cały rage i combo...
- Brambles - gdyby to było gdzieś na początku drzewka, to jeszcze by uszło, a tak to marnotractwo 3 punktów

Dnia 22.08.2007 o 12:59, marcin1930 napisał:

Mark of the Wild podobno jest niezłe, więc dodatkowe 35% jeszcze bardziej je poprawi ;)


Jest niezłe, ale znaczenie to będzie mieć w zasadzie tylko w raidowaniu i tylko w sytuacjach gdzie jesteś jedynym druidem, bo każdy resto lub balance-druid będzie to mieć w standardzie.

Ojj, widać że druida to ty widziałeś chyba tylko na etapie tworzenia postaci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 18:09, UMC.Hugo napisał:

zmieniłem peta i mam pytanie ze względu na to że już nie pamiętam: co trzeba robić żeby zwiększyć
loyality lvl peta i ile zajmuje nabicie 6 loyality lvlu? i co on daje?

loyality peta zdobywasz dajac mu jesc i gdy go wysylasz do wlaki i tio szybko sie nabija

a co to daje ze ci pet niezwieje i bedzie twoim kompanem na dobre i na zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 18:09, UMC.Hugo napisał:

zmieniłem peta i mam pytanie ze względu na to że już nie pamiętam: co trzeba robić żeby zwiększyć
loyality lvl peta i ile zajmuje nabicie 6 loyality lvlu? i co on daje?


Wystarczy zwierzątko podkarmić, 6lvl masz w kilkanaście minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 18:09, UMC.Hugo napisał:

zmieniłem peta i mam pytanie ze względu na to że już nie pamiętam: co trzeba robić żeby zwiększyć
loyality lvl peta i ile zajmuje nabicie 6 loyality lvlu? i co on daje?

Cóż, od teraz masz pół godziny na jego nakarmienie (inaczej ucieknie). Lepiej poczytaj sobie, co on je i miej zawsze w zapasie co najmniej 10 sztuk takiej potrawy (przynajmniej przy Raptorze, który je tylko mięso, przy tych jedzących ryby możesz po prostu podejść do akwenu wodnego i złowić coś, jak tylko potrzebujesz).

Gdy go nakarmisz, czekaj, aż efekt "Feed Pet" się skończy zanim zaatakujesz, bo wtedy się wyłącza przedwcześnie. W chacie "combat" będzie Ci pisać, ile punktów zadowolenia pet zyskuje. Generalnie czym wyższy lvl ma pet, tym lepsze żarcie chce (najlepsze daje 35punktów/tick, gorsze 17, jeszcze gorsze po 8/tick a żarcie niższe o bodajże 30lvl pet w ogóle nie tknie).

Gdy pet będzie "Happy" będzie zadawał większe obrażenia, a jego wskaźnik lojalności (nie widać go) będzie rósł, gdy pet wkroczy na kolejny loyality level, pokaże się animacja podobna do tej, gdy pet leveluje.

Czym wyższy wskaźnik lojalności, tym więcej Training Points dostaje pet, za które można go uczyć umiejętności (Growl, Claw, Bite, Dash, Natural Armor, Stamina itp.). Kupujesz je u Pet Trainera (bądź łapiesz od innych petów), ale uczysz za pomocą Beast Training (skill z dziedziny Main, taka proca).

@hammerfall87

Pet nie zyskuje Loyality, gdy z tobą walczy. Poza tym naucz się pisać wyraźnie -_-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 18:44, hammerfall87 napisał:

loyality peta zdobywasz dajac mu jesc i gdy go wysylasz do wlaki i tio szybko sie nabija

a co to daje ze ci pet niezwieje i bedzie twoim kompanem na dobre i na zle

Loyalty daje więcej punktów skilli dla peta, i zwiększa obrażenia - chociaż to chyba hapiness samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używający Titan Panela może mi powiedzieć, jak przesunąć okienko chatu w górę, by można było przeczytać dolną linijkę (obecnie w tym miejscu jest pasek ze skillami i komendami peta)? Rzecz jasna dolny pasek Titana chcę sobie zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 19:38, DragonLord napisał:

Czy ktoś używający Titan Panela może mi powiedzieć, jak przesunąć okienko chatu w górę, by
można było przeczytać dolną linijkę (obecnie w tym miejscu jest pasek ze skillami i komendami
peta)? Rzecz jasna dolny pasek Titana chcę sobie zostawić.


Zwyczajnie wchodzisz w opcje czatu (taka chmurka - wystarczy kliknąć i gdzieś tam opcje są),dajesz "unlock" i przesuwasz, a potem "lock" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 18:31, Sth`Devilish napisał:

- na co ci Starlight Wrath - zamierasz spamować Wrath będąc w miśku/kotku?

Nie dało się iść dalej bez tych 5pkt ;)

Dnia 22.08.2007 o 18:31, Sth`Devilish napisał:

- Improved Moonfire - i co ci po tym krycie, bez sprzętu do spell dmg/spell crit? chyba, że

Dnia 22.08.2007 o 18:31, Sth`Devilish napisał:

- Control of Nature - będąc w formie nie będziesz mieć czasu na wychodzenie z jej i rzucanie
zaklęć, tymbardziej że tracisz wtedy cały rage i combo...

Ale jak je już wyładuje, i w tedy przemienię sie w człowieka (tzn. taurena ;) i rzucę? No ale dobra.

Dnia 22.08.2007 o 18:31, Sth`Devilish napisał:

- Brambles - gdyby to było gdzieś na początku drzewka, to jeszcze by uszło, a tak to marnotractwo
3 punktów

> Mark of the Wild podobno jest niezłe, więc dodatkowe 35% jeszcze bardziej je poprawi ;)


Jest niezłe, ale znaczenie to będzie mieć w zasadzie tylko w raidowaniu i tylko w sytuacjach
gdzie jesteś jedynym druidem, bo każdy resto lub balance-druid będzie to mieć w standardzie.

Tylko teraz muszę strzelić:
a)druid taki będzie w teamie
b)druida takiego nie będzie
c)będzie ale feral
Poza tym jest na początku drzewka więc czemu ryzykować?

Dnia 22.08.2007 o 18:31, Sth`Devilish napisał:

Ojj, widać że druida to ty widziałeś chyba tylko na etapie tworzenia postaci ;-)

Może nie dosłownie, ale chyba prawda - skoro kumpel przechodzi na dru to i ja przejde ;p tylko że on był szamanem więc zna się trochę na hybrydzie... a ja juz mniej ;P

Dzięki za trochę wiedzy - kto pyta nie błądzi :) Teraz już wiem =] Podrasowałem trochę drzewko, mam nadzieję że lepiej już, jak co to mówić:
http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/druid/talents.html?00000000000000000000052323213032212533125155000000 000000000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 19:01, DragonLord napisał:

> zmieniłem peta i mam pytanie ze względu na to że już nie pamiętam: co trzeba robić żeby
zwiększyć
> loyality lvl peta i ile zajmuje nabicie 6 loyality lvlu? i co on daje?
Cóż, od teraz masz pół godziny na jego nakarmienie (inaczej ucieknie). Lepiej poczytaj sobie,
co on je i miej zawsze w zapasie co najmniej 10 sztuk takiej potrawy (przynajmniej przy Raptorze,
który je tylko mięso, przy tych jedzących ryby możesz po prostu podejść do akwenu wodnego i
złowić coś, jak tylko potrzebujesz).

Gdy go nakarmisz, czekaj, aż efekt "Feed Pet" się skończy zanim zaatakujesz, bo wtedy się wyłącza
przedwcześnie. W chacie "combat" będzie Ci pisać, ile punktów zadowolenia pet zyskuje. Generalnie
czym wyższy lvl ma pet, tym lepsze żarcie chce (najlepsze daje 35punktów/tick, gorsze 17, jeszcze
gorsze po 8/tick a żarcie niższe o bodajże 30lvl pet w ogóle nie tknie).

Gdy pet będzie "Happy" będzie zadawał większe obrażenia, a jego wskaźnik lojalności (nie widać
go) będzie rósł, gdy pet wkroczy na kolejny loyality level, pokaże się animacja podobna do
tej, gdy pet leveluje.

Czym wyższy wskaźnik lojalności, tym więcej Training Points dostaje pet, za które można go
uczyć umiejętności (Growl, Claw, Bite, Dash, Natural Armor, Stamina itp.). Kupujesz je u Pet
Trainera (bądź łapiesz od innych petów), ale uczysz za pomocą Beast Training (skill z dziedziny
Main, taka proca).

@hammerfall87

Pet nie zyskuje Loyality, gdy z tobą walczy. Poza tym naucz się pisać wyraźnie -_-.


mam pisac drukowanymi literami PROSZE BARDZO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, miałbym jeszcze jedną prośbę Sth :) Mógłbyś "poskładać'' build pod balance (DPS)? Które jest leprze pod względem questów, pvp, a także zabijania mobów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 21:13, marcin1930 napisał:

Aha, miałbym jeszcze jedną prośbę Sth :) Mógłbyś "poskładać'' build pod balance (DPS)? Które
jest leprze pod względem questów, pvp, a także zabijania mobów?


feral to jest dobry build z restration

balancxe to czarujesz i sie szybko mana konczy i trudno jest rozwalic paru przeciwnikow naraz

a fea czy liskami panterami mozesz robic zadyme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się