Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2010 o 20:55, Sareth14 napisał:

> > Gdzie mogę sobie wyrobić Mining?
> http://www.wowwiki.com/Mining_trainers
Ty. I jeszcze jedno. Jak się dodaje rune do weapona Dk to skąd wziąść inne runy?

Runy w zależnosci od lvlu jaki masz,(lub wszystkie od razu, nie pamietam lvlowalem ponad rok temu) kupujesz tak jak i skille od trainera w Archerus the ebon hold,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, on ma na myśli runeforging DK. Musisz znaleźć odpowiedni forge, jest on w tym bastionie DK, do którego możesz wejść za pomocą skilla Death Gate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie mam zamiar zacząć swoją przygodę z WoWem, ale jest jedna rzecz która nie daje mi spokoju. Czy żeby aktywować 30 dni które dostaje razem z grą muszę posiadać kartę lub pre-paida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 23:06, igor631 napisał:

W najbliższym czasie mam zamiar zacząć swoją przygodę z WoWem, ale jest jedna rzecz która
nie daje mi spokoju. Czy żeby aktywować 30 dni które dostaje razem z grą muszę posiadać
kartę lub pre-paida?

nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 23:06, igor631 napisał:

W najbliższym czasie mam zamiar zacząć swoją przygodę z WoWem, ale jest jedna rzecz która
nie daje mi spokoju. Czy żeby aktywować 30 dni które dostaje razem z grą muszę posiadać
kartę lub pre-paida?

W połowie tak. Zakładasz konto na dwa sposoby:
1. Kupujesz WoWa i z seriala zakładasz nowe konto ale do tego potrzebujesz kod z karty prepaid lub płatniczej.
2. Zakładasz konto trial i później serialem uaktywniasz je do pełnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 23:06, igor631 napisał:

W najbliższym czasie mam zamiar zacząć swoją przygodę z WoWem, ale jest jedna rzecz która
nie daje mi spokoju. Czy żeby aktywować 30 dni które dostaje razem z grą muszę posiadać
kartę lub pre-paida?


Tak! Kolega wyżej pisząc "nie" chyba nigdy nie zakładał konta. Zakładając swoje, system poprosi o ważny numer karty płatniczej lub (CHYBA!) pre-paid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 10:18, Undertaker napisał:

Tak! Kolega wyżej pisząc "nie" chyba nigdy nie zakładał konta. Zakładając swoje, system
poprosi o ważny numer karty płatniczej lub (CHYBA!) pre-paid.


A nie... Bo nie i tyle. A dlaczego "nie", to przeczytaj FAQ :) Coś co powinien zrobić nasz kolega z pytaniem w pierwszej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 21:05, Vaadeer napisał:

> > > Gdzie mogę sobie wyrobić Mining?
> > http://www.wowwiki.com/Mining_trainers
> Ty. I jeszcze jedno. Jak się dodaje rune do weapona Dk to skąd wziąść inne runy?

Runy w zależnosci od lvlu jaki masz,(lub wszystkie od razu, nie pamietam lvlowalem ponad
rok temu) kupujesz tak jak i skille od trainera w Archerus the ebon hold,.

Dzięki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 10:18, Undertaker napisał:

Tak! Kolega wyżej pisząc "nie" chyba nigdy nie zakładał konta. Zakładając swoje, system poprosi o ważny numer karty płatniczej lub (CHYBA!) pre-paid.


Hm.. to bardzo ciekawe. Ja mam konto i nigdy nie podawałem numeru karty, pierwszy prepaid kupiłem po ponad miesiącu grania..

FAQ ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio zakupiłem WoWa i rzeczywiście wyskoczyła mi opcja prepaid czy karta ale pól nie musiałem wypełniać.

Powolutku rozwijam sobie mojego Paladyna ale miałbym jeszcze kilka pytań.
1.Czy można mieć więcej Heartstonów?
2.Czy jeśli wezmę abandon quest to później będę mógł takiego questa wziąć ponownie?
3.Co w momencie gdy skill (np. skining) osiągnie poziom 300 czy dalej coś da się jeszcze z tym zrobić?
4.Gdzie można zakupić jakieś zbroje na lvl26-30, bo wszystkie sklepy jakie odwiedziłem miały zbroje już słabsze od tej którą posiadam lub zaczynające się od 45lvl jeśli dobrze pamiętam.
5.Na których serwerach jest najwięcej Polaków.
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 19:41, darkwind21 napisał:

Ja też ostatnio zakupiłem WoWa i rzeczywiście wyskoczyła mi opcja prepaid czy karta ale
pól nie musiałem wypełniać.

Powolutku rozwijam sobie mojego Paladyna ale miałbym jeszcze kilka pytań.
1.Czy można mieć więcej Heartstonów?

A co? Cooldown na bubble schodzi szybciej :P ?
Tak na serio, nie , nie można.

Dnia 25.02.2010 o 19:41, darkwind21 napisał:

2.Czy jeśli wezmę abandon quest to później będę mógł takiego questa wziąć ponownie?

Tak.

Dnia 25.02.2010 o 19:41, darkwind21 napisał:

3.Co w momencie gdy skill (np. skining) osiągnie poziom 300 czy dalej coś da się jeszcze
z tym zrobić?

Wykupić u trainera większy zawias.

Dnia 25.02.2010 o 19:41, darkwind21 napisał:

4.Gdzie można zakupić jakieś zbroje na lvl26-30, bo wszystkie sklepy jakie odwiedziłem
miały zbroje już słabsze od tej którą posiadam lub zaczynające się od 45lvl jeśli dobrze
pamiętam.

Zbroi nie kupuje się w sklepach. Te sklepy są zrobione tylko ot tak by były, żebyś mógł sprzedać śmieci lub się naprawić. Cały sprzęt powinien Ci w zupełności wystarczyć z questów.

Dnia 25.02.2010 o 19:41, darkwind21 napisał:

5.Na których serwerach jest najwięcej Polaków.

Na tych najgorszych.

Dnia 25.02.2010 o 19:41, darkwind21 napisał:

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 19:41, darkwind21 napisał:

Ja też ostatnio zakupiłem WoWa i rzeczywiście wyskoczyła mi opcja prepaid czy karta ale
pól nie musiałem wypełniać.

Powolutku rozwijam sobie mojego Paladyna ale miałbym jeszcze kilka pytań.
1.Czy można mieć więcej Heartstonów?

niet

Dnia 25.02.2010 o 19:41, darkwind21 napisał:

2.Czy jeśli wezmę abandon quest to później będę mógł takiego questa wziąć ponownie?

tak

Dnia 25.02.2010 o 19:41, darkwind21 napisał:

3.Co w momencie gdy skill (np. skining) osiągnie poziom 300 czy dalej coś da się jeszcze
z tym zrobić?

Isc do outlandu ( z dodatku TBC) i tam sa trainerzy uczący do 375.

Dnia 25.02.2010 o 19:41, darkwind21 napisał:

4.Gdzie można zakupić jakieś zbroje na lvl26-30, bo wszystkie sklepy jakie odwiedziłem
miały zbroje już słabsze od tej którą posiadam lub zaczynające się od 45lvl jeśli dobrze
pamiętam.

Nie kupuj, chodz z tymco wypadnie/z questow , po prostu sie nie opłaca bo zysk nie wielki a na początku kasy mało.

Dnia 25.02.2010 o 19:41, darkwind21 napisał:

5.Na których serwerach jest najwięcej Polaków.

Na tych najgorszych.... Burning Legion to prawie polski serwer, ale masz do wyboru albo grać na poziomie i kulturze na serwie gdzie polaków jest XX albo na BL gdzie polaków jest XXXX ale jest to dziecinada i koszmar.

Dnia 25.02.2010 o 19:41, darkwind21 napisał:

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym dogłębnie poznać historię azeroth i żyjących w niej ras. Które książki z serii warcraft przedstawiają np. narodziny nocnych elfów, historię orków czy nag? Niestety w moim miescie dostępna jest trylogia zaczynająca się od studni wieczności, więc bede musial kupić 3 poprzednie, ale ktora z nich zawiera najwiecej info o poszczegolnych rasach i ich owstaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 22:40, Szejku napisał:

chciałbym dogłębnie poznać historię azeroth i żyjących w niej ras. Które książki z serii
warcraft przedstawiają np. narodziny nocnych elfów, historię orków czy nag? Niestety
w moim miescie dostępna jest trylogia zaczynająca się od studni wieczności, więc bede
musial kupić 3 poprzednie, ale ktora z nich zawiera najwiecej info o poszczegolnych rasach
i ich owstaniu?

Trylogia wojny starożytnych, ma dużo o N-elfach , troche o całej reszcie, i generalnie jest bardzo fajna do czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 10:18, Undertaker napisał:

> W najbliższym czasie mam zamiar zacząć swoją przygodę z WoWem, ale jest jedna rzecz
która
> nie daje mi spokoju. Czy żeby aktywować 30 dni które dostaje razem z grą muszę posiadać

> kartę lub pre-paida?

Tak! Kolega wyżej pisząc "nie" chyba nigdy nie zakładał konta. Zakładając swoje, system
poprosi o ważny numer karty płatniczej lub (CHYBA!) pre-paid.


z 3 albo 4 lata temu to było :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się