Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2010 o 20:40, Redjevel napisał:

> Zawsze możesz zmienić gnomish na goblin(i odwrotnie) za 150g w Steamwheedle Port
w Tanaris.

Woho to zapodaj mi nazwę mobka tego kto to udziela ponieważ będą musiał zapamiętać na
wszelki wypadek w cataclysm
** a przypomniałem sobie gdzie to jest (obok gadgetzan) pewnie nie trudno będzie znaleźć
npc

a tak przy okazji to zapytam ile trzeba mieć team rating żeby zdobyć jakieś nagrody na
arenie ? czy to tylko dla tych co płacą ileś tam dolarów żeby być na specjalnym serwerze:?

Ten mount nie będzie tylko dla goblin engi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co ja mam powiedzieć? ;P mam na palu engi (gob spec) wyskilowane elegancko, nie moge na tym zarabiać, k- bonus do postaci mierny? k ale do jasnej cholery dlaczego dali rozgraniczenie na strzały-gnomia, kulki- gobliny przynajmniej mógłbym sam sobie hunta zaopatrzyć a tak musze bulić komuś za zrobienie strzał, gdyż ponieważ wszyscy moi znajomi mają rónież goblinią, FU blizz z takim załatwianiem graczy ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 22:46, SoieR napisał:

a co ja mam powiedzieć? ;P mam na palu engi (gob spec) wyskilowane elegancko, nie moge
na tym zarabiać, k- bonus do postaci mierny? k ale do jasnej cholery dlaczego dali rozgraniczenie
na strzały-gnomia, kulki- gobliny


True. Ten podział został zrobiony fatalnie. Wcześniej specjalizacja w inżynierii nie wpływała w taki sposób na grę. Gnomy miały gadżety, gobliny więcej zabawek wybuchowych i tyle - dawało się tego używać, ale nie było to nic znaczącego. A teraz jeśli hunter nie ma dostępu do obu specjalizacji to musi się trzymać jednego rodzaju broni, albo płacić innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 18:07, CH1CKEN napisał:

/ciach
WotLK nie zawiera TBC. Najpierw musisz kupić WoWa, potem TBC, potem WotLK.


Dzięki CH1CKEN i Kamell za konkretną odpowiedź.
No, czyli jest tak, jak oczekiwałem. Tylko jeszcze jedno pytanie - gdy będę grał na podstawce i wbiję sobie ten powiedzmy 60 lvl, to po zainstalowaniu dodatku moja postać jest konwertowana na rozszerzenie, czyli mogę nią się udać do krain, które doinstalowałem wraz z expem i wbić wyższy poziom? To jest dla mnie oczywiste, ale wolałbym się upewnić, gdyż zamierzam na początek zakupić podstawkę samą a później bawić się w dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu dodatku będziesz mógł bez problemów levelować dalej i uzyskasz dostęp do nowych krain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 14:57, Kadaj napisał:

Azvar -> 3.3.5 jeszcze nawet nie było...


O tym właśnie mówiłem, że nie ma go jeszcze na PTR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 23:30, Choinix napisał:

Dzięki CH1CKEN i Kamell za konkretną odpowiedź.
No, czyli jest tak, jak oczekiwałem. Tylko jeszcze jedno pytanie - gdy będę grał na podstawce
i wbiję sobie ten powiedzmy 60 lvl, to po zainstalowaniu dodatku moja postać jest konwertowana
na rozszerzenie, czyli mogę nią się udać do krain, które doinstalowałem wraz z expem
i wbić wyższy poziom? To jest dla mnie oczywiste, ale wolałbym się upewnić, gdyż zamierzam
na początek zakupić podstawkę samą a później bawić się w dodatki.


Tak ściślej rzecz ujmując, to postaci zostaną przekonwertowane na postaci z rozszerzenia, w momencie gdy upgradujesz konto odpowiednim kluczem. Dodatki możesz zainstalować na swoim komputerze od razu (klient jest dostępny do ściągnięcia ze stron Blizza), nie wpłynie to w żaden sposób na postaci do póki nie zupgradujesz konta. A gdy już zdecydujesz się na upgrade, oszczędzisz sobie instalacji i ponownego patchowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 01:05, the_bishop napisał:

jak to bedzie z tymi itemami ktore leveluja razem zaraz po tym jak wyjdzie cataclysm ?


nic
nadal będą się polepszać tylko przy lv 1-80. Powyżej 80 lv już się nie zmienią.
Ktoś wspominał, że być może + do expa będzie działać też tylko przed 80 lv (żeby ktoś nie próbował szybciej expić, biegajac w heirloomach na 80-85)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 01:21, DemoBytom napisał:

> jak to bedzie z tymi itemami ktore leveluja razem zaraz po tym jak wyjdzie cataclysm
?

nic
nadal będą się polepszać tylko przy lv 1-80. Powyżej 80 lv już się nie zmienią.
Ktoś wspominał, że być może + do expa będzie działać też tylko przed 80 lv (żeby ktoś
nie próbował szybciej expić, biegajac w heirloomach na 80-85)

Staną się 1-85 dopiero jak wbijesz 85 jakimś charem, tak zgaduję zgaduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma może ktoś info dotyczące mobile authenticator - czy będzie wysyp nowych telefonów na które będzie on dostępny lub czy działa on na telefonach, których nie ma w tej chwili na liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej a moze dałbyś się zaprosić do wowa? ja mógłbym zyskać mounta a ty szybsze lvle więcej xpa
Odpaliłbym ci też nawet 1000 golda na serverze nordrasill
Wystarczy żebyś mi podał swój e-mail imie i nazwisko a ja wyślę ci referala czy jak to tam się nazywa :D
a tak btw to radze zebys kupił the battle chest zawiera odrazu TBC i kosztuje mniej gdybyś chciał kupić osobno

A gdyby jeszcze ktoś chciał zacząć swoją przygodę z wowem proszę podajcie mi swoje e-maile ;)
Oczywiście Wow europe nie US


Tak samo gdyby ktoś właśnie chciał zacząć znowu gre z wowem a ma wykupioną tylko podstawkę dostanie 10 dni grania a jeżeli kupi pre paida to ja dostanę też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 11:27, Grodhar napisał:

Staną się 1-85 dopiero jak wbijesz 85 jakimś charem, tak zgaduję zgaduję.


Wg tego co podawał Blizz jakiś czas temu - to nie. Heirloomy pozostaną 1-80.
Ale jak to z Blizzem - nic pewnego..

BTW pojawił się filmik przedstawiający ekran tworzenia postaci:
http://www.youtube.com/watch?v=IvFDOVqmSD4

Poza tym, że teraz każda postać ma krótką animację przy wyborze to...
Pojawiło się nowe połączenie ras/klas - krasnolud warlock i troll warlock.
Poza tym zmieniono sprzęt początkowy wielu klas. Większość łotrzyków nie zaczyna już z 2 sztyletami, taureni hunterzy już nie mają gunów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka do ostatniego posta w związku z tym że gdyby po przerwie ktoś chciał zacząć grę znowu jak wyczytałem to jest to do burning crusade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji Choinix wysłałem tobie ten referal na e-mail który znalazłem na twoim gramajstrze tam chyba dostaniesz kod na którym się masz zarejestrować tak więc najlepiej najpierw kup grę potem ja zainstaluj, utwórz konto trial ale z tego maila co ci wysłałem i z tego keya czy co tam przyszło będziesz miał +10 dni lepszy xp no i potem nawet odrazu możesz wpisać ten kod z podstawki będziesz miał szybsze levelowanie, skill którym będziesz mnie mógł przywołać :D no i chyba to wszystko noo i 1000 golda odemnie jeżeli na serverze nordrassil utworzysz konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 12:33, Redjevel napisał:

/Ciach/


Wydaje mi się, że to nie będzie problem, żebym zarejestrował się od Twojego refera :). Napiszę do Ciebie na GG to się dogadamy co i jak. Ja WoW''a planuję kupić dłuższą chwilę po maturach, czyli gdzieś w połowie czerwca (mam nadzieję, że mi wakacje przez to nie uciekną :D) i wtedy byśmy się ogarnęli konkretnie :). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się