Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2009 o 11:42, Lukas1992 napisał:

rozdzielczość to 1280x960 wiec nie wiem monitor tez mam doży panorama.

Moja maksymalna rozdzialka a jakos u ciebie lepiej wyglada...

Ze tak sie jeszcze zapytam co to za addon dajacy dwa dodatkowe paski ten gorny i dolny pod skillbarami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 11:57, goomis74 napisał:

> rozdzielczość to 1280x960 wiec nie wiem monitor tez mam doży panorama.
Moja maksymalna rozdzialka a jakos u ciebie lepiej wyglada...

Ze tak sie jeszcze zapytam co to za addon dajacy dwa dodatkowe paski ten gorny i dolny
pod skillbarami?

to titan panel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Jak już wcześniej mówiłem chcę kupić WoW, lecz dalej nie wiem co z tym abonamentem.
Mianowicie, to słyszałem, że abonament co-miesięczny/lub kartę pre-paid, kupuje się tylko po to, żeby grać na oficjalnych serwerach Blizzarda, a jeśli nie zapłacę, to dalej mogę grać, lecz na serwerach zrobionych przez innych graczy. I mam właśnie do was pytanie w tej sprawie... czy to prawda, i czym różnią się te serwery.
Bardzo proszę o odpowiedź,
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uh, strone temu było...
http://www.worldofwarcraft.com/legal/termsofuse.html
" You agree that you will not, under any circumstances: (...)
E. host, provide or develop matchmaking services for the Game or the Service, or intercept, emulate or redirect the communication protocols used by Blizzard in any way, for any purpose, including without limitation unauthorized play over the internet, network play, or as part of content aggregation networks;"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Stworzylem wczoraj DK
Chcialbym uslyszec rade w jakim kierunku go specjalizowac
.
Podczas instancji slyszalem opinie ze DK nie nadaje sie na Tanka, a nie raz ze DPS z niego zaden

Czy mozna otrzymac kilka rad w tym wzgledzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 15:12, Kamil 13 napisał:

Hej,
Jak już wcześniej mówiłem chcę kupić WoW, lecz dalej nie wiem co z tym abonamentem.
Mianowicie, to słyszałem, że abonament co-miesięczny/lub kartę pre-paid, kupuje się tylko
po to, żeby grać na oficjalnych serwerach Blizzarda, a jeśli nie zapłacę, to dalej mogę
grać, lecz na serwerach zrobionych przez innych graczy. I mam właśnie do was pytanie
w tej sprawie... czy to prawda, i czym różnią się te serwery.
Bardzo proszę o odpowiedź,
pozdrawiam



To o czym mowisz czyli "na serwerach zrobionych przez innych graczy" to jest PIRACTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 15:35, Zebek napisał:

Witam
Stworzylem wczoraj DK
Chcialbym uslyszec rade w jakim kierunku go specjalizowac
.
Podczas instancji slyszalem opinie ze DK nie nadaje sie na Tanka, a nie raz ze DPS z
niego zaden

Czy mozna otrzymac kilka rad w tym wzgledzie???


Zdania są bardzo podzielone, ale fakty są takie:
Unholy- świetny build do tankowania wielu mobów (podobnie do paladyna). Jako dps także bardzo dobry, w pvp świetny, a i w pve (leveling) dobrze sobie radzi. Sam nim gram

Frost- jako dps niespecjalnie, al daje duże bonusy do melee haste dla innych. Świtny tank na pojedyńcze cele (bossów), względem unholy traci ochrone przed magia.

Blood- zdecydowanie dps, od biedy tankować może, ale głównie jest nastawiony na walkę z pojedyńczym przeciwnikiem i odzyskiwanie życia.

Ja polecam unholy ze względu na uniwersalność. Ktoś inny poleci ci zaraz blood, z tego samego powodu :D Frostem gra się dośc specyficznie, więc go raczej odradzam na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli jak już kupię WoW to nie pozostaje mi nic innego jak opłacanie co 2-miesięcznego abonamentu, tak ?
Czy jest jakieś inne wyjście ? I co się stanie jak nie zapłacę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 18:09, Kamil 13 napisał:

Aha, czyli jak już kupię WoW to nie pozostaje mi nic innego jak opłacanie co 2-miesięcznego
abonamentu, tak ?
Czy jest jakieś inne wyjście ? I co się stanie jak nie zapłacę ?


Jak nie zapłacisz to legalnie nie pograsz- proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 18:11, RaXX napisał:

> Aha, czyli jak już kupię WoW to nie pozostaje mi nic innego jak opłacanie co 2-miesięcznego

> abonamentu, tak ?
> Czy jest jakieś inne wyjście ? I co się stanie jak nie zapłacę ?

Jak nie zapłacisz to legalnie nie pograsz- proste.

Czyli TRZEBA płacić abonament ? Czy jeśli się nie zapłaci to można se jeszcze pograć, i niby dlaczego wchodzenie na inne serwery niż te Blizzarda jest nielegalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 18:13, Kamil 13 napisał:

> > Aha, czyli jak już kupię WoW to nie pozostaje mi nic innego jak opłacanie co
2-miesięcznego
>
> > abonamentu, tak ?
> > Czy jest jakieś inne wyjście ? I co się stanie jak nie zapłacę ?
>
> Jak nie zapłacisz to legalnie nie pograsz- proste.
Czyli TRZEBA płacić abonament ? Czy jeśli się nie zapłaci to można se jeszcze pograć,
i niby dlaczego wchodzenie na inne serwery niż te Blizzarda jest nielegalne ?

mam pytanie: ile masz lat? (ta wiedza jest mi potrzebna bo niebawem czy śmiać się czy płakać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 18:16, Lukas1992 napisał:

/ciach/

Co chciałeś tym udowodnić ?
To jaki jest the best ? Jak nie odpowiadasz na pytanie to sie nie udzielaj, poprostu się pytam bo nie wiem jak to będzie wyglądać, ale oczywiście, tradycyjnie musiał pokazać się ktoś, kto jest lepszy od innych...
żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Czyli TRZEBA płacić abonament ?

Tak, TRZEBA.

>Czy jeśli się nie zapłaci to można se jeszcze pograć,

NIE.

Dnia 23.02.2009 o 18:13, Kamil 13 napisał:

i niby dlaczego wchodzenie na inne serwery niż te Blizzarda jest nielegalne ?


Po pierwsze, możliwość postawienia takich serwerów była możliwa dzięki hakerom, którzy wykradli Blizzardowi strzeżone dane. Po drugie, Blizz aktualnie stara się zamknąć wszystkie takie serwery. Po trzecie, czy wynosisz z Empiku grę nie płacąc za nią? Abonament jest częścią płatności za grę. Po czwarte, na serwerach prywatnych nie warto grać, jeśli się nie mylę dzięki Blizzowi nie da się postawić prywatnego serwa z WotLK, serwery są straszliwie zabugowane itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 18:21, RaXX napisał:


>Czyli TRZEBA płacić abonament ?

Tak, TRZEBA.

>Czy jeśli się nie zapłaci to można se jeszcze pograć,

NIE.

> i niby dlaczego wchodzenie na inne serwery niż te Blizzarda jest nielegalne ?

Po pierwsze, możliwość postawienia takich serwerów była możliwa dzięki hakerom, którzy
wykradli Blizzardowi strzeżone dane. Po drugie, Blizz aktualnie stara się zamknąć wszystkie
takie serwery. Po trzecie, czy wynosisz z Empiku grę nie płacąc za nią? Abonament
jest częścią płatności za grę. Po czwarte, na serwerach prywatnych nie warto grać, jeśli
się nie mylę dzięki Blizzowi nie da się postawić prywatnego serwa z WotLK, serwery są
straszliwie zabugowane itd..


Dzięki, poprostu chciałem się dowiedzieć, czy to co mi mówiono to prawda, jednak były to kompletne bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupując grę, kupujesz tak naprawdę cdkey umożliwiający założenie ORYGINALNEGO konta. Grasz na nim 30 dni, potem musisz opłacić abonament. Opłacasz albo za pomocą karty kredytowej (1,3 lub 6 miesięcy), lub karty prepaid (zdrapki - na 2 miesiące). Abonament kosztuje ok. 50 zł miesięcznie (prepaid kosztuje ok. 100zł, bo na 2 miesiące jest). Jak nie opłacisz, nie pograsz. I tyle.

Jeśli chcesz pograć na pirackich serwerach - grę pobierz z internetu. Nie będziesz płacił abonamentu, ale za to będziesz płacił o wiele wyższą cenę - a mianowicie ubogość prywatnego/pirackiego serwera. Weź poprawkę na to, że nie będziesz grał w WoWa, bo WoW na pirackim serwie to co innego niż na oryginalnym. Po pierwsze i najważniejsze: na pirackich serwach wiele rzeczy nie działa jak trzeba, do tego masa w ogóle nie działa, jest bardzo mało graczy (co to te 100-1000 osób na privie, do 15 000 na oryginale...), często też sama rozgrywka wygląda inaczej bo samozwańczy GMowie modyfikują grę.

Jeśli chcesz grać na pirackich serwerach - proszę bardzo. Jednak gra na privie tak mocno się różni od prawdziwego WoWa, że nie mów potem, że grałeś w WoWa. Grałeś w jego substytut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 18:21, Kamil 13 napisał:

> /ciach/
Co chciałeś tym udowodnić ?
To jaki jest the best ? Jak nie odpowiadasz na pytanie to sie nie udzielaj, poprostu
się pytam bo nie wiem jak to będzie wyglądać, ale oczywiście, tradycyjnie musiał pokazać
się ktoś, kto jest lepszy od innych...
żenada...


na twoje pytania odpowiedzieli już w postach powyżej. Nie umiesz czytać? To jest proste Płacisz> Grasz, Nie płacisz> nie grasz. Filozofii nie ma tu. Nie uważam się za lepszego, no możne trochę inteligentniejszego bo umiem przyswajać sobie to co przeczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po instalacji nowych sterów do karty graficznej pojawił się dość nietypowy problem. Otóż raz na jakiś czas (bardzo rzadko, raz-dwa na dzień) znika mi interfejs, wszystkie postacie itd. Zostaje tylko pusty teren i migający lekko ekran. Pozostaje tylko restart kompa. Dźwięki oraz pozostałe rzeczy normalnie słyszę czyli najzwyczajniej jestem w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam triala WOTLK
Dochodze do momentu egzekucji jednego z więźniów w wiezieniu i nie moge tego przejsc
Zabijam więźnia jednak nie zalicza mi tego Q
Czy to jest spowodowane trialem i musze kupic pelna wersje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się