Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Od dzisiaj mam dziwny problem... Nie wiem czy tylko z Northrend, ale akurat tam zdarzyło mi się już kilka razy, że utknąłem na dobre w "in combat". Wiadomo, nie można jeść, użyć mounta itd (auto-unstuck oczywiście nie działa wtedy). Próbowałem odbiegać, robić alt+f4, hearthstone itd NIC nie pomaga, a przynajmniej nie ma pewności, że coś z tego pomoże. Pozostaje jedynie popełnić samobójstwo...

Czy tylko mnie spotkało takie GÓWNO? Odbiera mi chęć dalszej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób tickieta do gm''a. Jak się da oczywiście bo nigdy nie pisałem tickietów podczas walki. Nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 21:24, Sth`Devilish napisał:

Czy tylko mnie spotkało takie GÓWNO? Odbiera mi chęć dalszej gry...


Mam tak w jednym miejscu w Icecrown (nie pamiętam nazwy, dolny prawy róg mapy). Wystarczy, że przelecę nad tym miejscem dosyć nisko to od razu wchodzę w combat, a czasami nie zauważę, wyląduję wykopać skałkę, i klops, nie idzie wsiąść na mounta. Czasami muszę czekać kilka minut, albo użyć HSa jak nie mam na CD. Wkurzające cholerstwo, ale zdarza mi się to tylko w tym jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się pary razy coś takiego w Wintergrasp. Przejeżdżając koło strażników bijących się między sobą, łapiesz aggro tych z przeciwnej frakcji. Z tym że oni dalej bijąc się między sobą, praktycznie Cię olewają. Nie gonią za tobą, ale wciąż mają Cie na aggro liście, dlatego nie wychodzisz z combata (nawet odbiegając). Walczą dość długo, więc trochę trwa ten combat stuck.

Poza tym raz wpakowałem się w jakiś combat podczas farmienia i pullowania dużej ilości mobów (też w Wintergrasp). Mogło to być jakieś aggro z tych większych elementali w WG, które są widoczne tylko przez stronę która kontroluje twierdzę (akurat byłem wtedy po przegranej stronie). Nie dostawałem żadnych obrażeń, nie mogłem tego zresetować ale wciąż pozostawałem w combat. W każdym razie zdarzyło mi się takie coś tylko raz.

BTW - jak robisz alt + f4, to poczekaj chwilę zanim zalogujesz się ponownie. Możliwe że wróciłeś do gry zanim Twoja postać z niej zniknęła. W tej sytuacji postać cały czas jako obiekt w grze, pozostaje w combacie. Poczekaj minutę bądź dwie, aż Twoja postać zniknie ze świata gry, dopiero potem loguj się ponownie. Jeśli to nie pomoże, to wejdź altem i sprawdź czy Twoja postać w ogóle została wylogowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 22:07, orzech76 napisał:

Co byście dodali jakby od was zależało jaki byłby następny dodatek ?


Test na znajomość angielskiego przy tworzeniu konta, rejestracji nowych dodatków ... odsiało by to trochę "yntelygentuf".
I po raz kolejny ... nie spamuj ... o ile w ogóle masz pojęcie co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 22:10, Jeggred napisał:

> Co byście dodali jakby od was zależało jaki byłby następny dodatek ?

Test na znajomość angielskiego przy tworzeniu konta, rejestracji nowych dodatków ...
odsiało by to trochę "yntelygentuf".
I po raz kolejny ... nie spamuj ... o ile w ogóle masz pojęcie co to znaczy.


możesz mi nie obrażać schwaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 22:18, orzech76 napisał:

możesz mi nie obrażać schwaj sie


Jeżeli:
a) Przestaniesz zadawać te same pytania po kilka razy w ciągu godziny (czytaj: spamować)
b) Zaczniesz pisać po Polsku;
To ja wtedy zacznę traktować cię poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 22:40, Jeggred napisał:

> możesz mi nie obrażać schwaj sie

Jeżeli:
a) Przestaniesz zadawać te same pytania po kilka razy w ciągu godziny (czytaj: spamować)
b) Zaczniesz pisać po Polsku;
To ja wtedy zacznę traktować cię poważnie.



Nie lepiej po prostu ignorować takie posty?:) Niech sobie spamuje, może się troche wysili i napisze po polsku a jak nie to trudno odpowiedzi nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 19:56, Zebek napisał:

Mam triala WOTLK
Dochodze do momentu egzekucji jednego z więźniów w wiezieniu i nie moge tego przejsc
Zabijam więźnia jednak nie zalicza mi tego Q
Czy to jest spowodowane trialem i musze kupic pelna wersje?????


A ja dochodzę do tego miejsca, zbieram kwiaty ale mi nie zalicza. Wiecie co to może być?

Stary pisz konkretniej, takich questów jest z kilka jeśli nie kilkanaście. Najlepiej podać nazwę questa. Zapewne robisz coś źle, choć możliwe, że to wina serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 22:40, Jeggred napisał:

> możesz mi nie obrażać schwaj sie

Jeżeli:
a) Przestaniesz zadawać te same pytania po kilka razy w ciągu godziny (czytaj: spamować)
b) Zaczniesz pisać po Polsku;
To ja wtedy zacznę traktować cię poważnie.



Koleś ja się staram serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł przez parę postów pobawimy się w "pomysły i propozycje" co byście chcieli zmienić w wowie ?

ja zacznę więcej obszarów do zbadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeszcze ze 2 miechy czyszczenia Naxx, Maly, i OS ...
Chociaż moja gildia ma do zabicia jeszcze Sarthariona z 3 Drake''ami. Z 2 to nie problem, ale z 3 to trochę przegięte dla co poniektórych osób w gildii. W dodatku MT (druid z 50-kilka tysiącami HP) jest one-shot''owany (tak samo z DK Unholy), kilkanaście sekund po zabiciu Tenebrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 22:05, Michal256 napisał:

BTW - jak robisz alt + f4, to poczekaj chwilę zanim zalogujesz się ponownie. Możliwe
że wróciłeś do gry zanim Twoja postać z niej zniknęła. W tej sytuacji postać cały czas
jako obiekt w grze, pozostaje w combacie. Poczekaj minutę bądź dwie, aż Twoja postać
zniknie ze świata gry, dopiero potem loguj się ponownie. Jeśli to nie pomoże, to wejdź
altem i sprawdź czy Twoja postać w ogóle została wylogowana.


Dzięki za radę, spróbuję (choć wolałbym nie musieć). U mnie to było tak, że nawet Vanish nic nie daje, nadal jestem "in combat". A działo mi się tak w Borean Tundra (po tej walce na szczycie Nekropolii, zginąłem tam i po wskrzeszeniu na dole byłem już zbugowany) i Grizzly Hills (tam koło tego obozu łowców trolli). Już sporo gram, kawałek Northrendu zwiedziłem, ale doperio teraz coś takiego mi się zdarzyło, więc przypuszczam że to losowy problem... Wkurza jak cholera.

A co do ticketu do GMa... No comment. Czekaj sobie tak kilka godzin aż do ciebie GM odpisze, o taaak. I słuchaj tego bełkotu o kasowaniu folderów z ustawieniami i addonów... Tylko bym się poirytował jeszzce bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 13:17, Sth`Devilish napisał:

A co do ticketu do GMa... No comment. Czekaj sobie tak kilka godzin aż do ciebie GM odpisze,
o taaak. I słuchaj tego bełkotu o kasowaniu folderów z ustawieniami i addonów... Tylko
bym się poirytował jeszzce bardziej.


Hmm to serio tak jest z GM''ami? Nigdy nie pisałem nic do nich i w sumie to nie wiem ale żeby tak złą opinię mieli? Wydawało mi się zawsze że w WoWie pomoc techniczna jest na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 14:56, kacper2691 napisał:

Hmm to serio tak jest z GM''ami? Nigdy nie pisałem nic do nich i w sumie to nie wiem
ale żeby tak złą opinię mieli? Wydawało mi się zawsze że w WoWie pomoc techniczna jest
na bardzo wysokim poziomie.


GMowie nie są w stanie usunąć błędów z gry, tylko są w stanie usunąć problemy których nie da się w żaden sposób obejść. Generalnie ich pomoc to przede wszystkim przesuwanie postaci które zablokowały się w jakimś miejscu, odzyskiwanie straconych itemów, przenoszenie itemów między postaciami gdy raid leader źle przydzielił item, restart serwerów gdy ten się powiesi itp. Bug z combatem można ewentualnie zgłosić do nich w formie raportu o błędach, uwzględniając szczegóły kiedy i gdzie wystąpiło. Wtedy będą mogli to sami przeanalizować i przekazać dalej do poprawy. Ale gdy masz stucka w combacie, to proszenie GMa o usunięcie go jest raczej bezsensowne. Jeśli da się z tego wyjść w jakikolwiek inny sposób, nie ma co pisać do GMa. Gorzej jeśli dostaniesz permanentnego stucka i żadne relogi, zonowanie do instancji, śmierć itd. nie rozwiązują problemu. Wtedy trzeba pisać do GMa (przy czym nie słyszałem jeszcze o takim beznadziejnym przypadku stucka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się