Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2009 o 11:15, Loken napisał:

Tak samo inni mówią o retribution paladynach, że ich biorą na trzy hity :) Pamiętam akcję
na BG. Mam 400 resi resto shamanem i Earth Shield na mnie. Wyskakuje retri paladyn z
PvE gearem 3 hity po 6-8k w 2 sekundy i bye bye. Chociaż na takiego to rzadko trafiam,
ale pamiętam jak grałem Enhancement w PvP.... tragedia prawie każda klasa zabijała mnie
w parę sekund bez healera. Rogale i Retri to już w ogóle zanim ze stuna wyszedłem. Teraz
to jeżeli nie jesteś mocną klasą albo healerem i nie masz resi to o PvP zapomnij.


Hehe, akurat tak sie sklada ze mimo wszytsko nadal o wiele lepszy jest sprzet z PvE niz z PvP. Ze juz nie wspomne o T8...

Ja mam ledwo 86 resi rating:P ale za to w sprzecie z PvE 3500 ponad Ap unbuffed i nie boje sie pojedynkowac z nikim oprocz rogalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 01:27, Vandaeriel napisał:

Do fury obowiązkowo 2x1h bo ostatni talent (Titan''s grip) pozwala założyć 2x2h swordy,


E tam obowiązkowo. Początkowo można spokojnie używać broni dwuręcznej. Do 24-go poziomu w Fury nie ma nic, co faworyzowałoby dwie bronie, od 25-go można już brać DW spec, ale IMO jeszcze się nie opłaca, bo jest sporo missów. I dopiero na 30-32 jest precision, które na to pomaga. Ale można też olać DW Spec na razie i z tego samego Tier wziąć Enrage, po czym spokojnie pojechać jeszcze bronią dwuręczną - zwłaszcza że po zdobyciu Berserker Stance dostaje się quest na całkiem fajną broń dwuręczną właśnie. A takie rozwiązanie pozwala po zdobyciu Titan''s Grip od razu wziąć drugą broń do ręki, zamiast najpierw mozolnie podbijać skill do 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 13:17, pkapis napisał:

> Do fury obowiązkowo 2x1h bo ostatni talent (Titan''s grip) pozwala założyć 2x2h
swordy,

E tam obowiązkowo. Początkowo można spokojnie używać broni dwuręcznej. Do 24-go poziomu
w Fury nie ma nic, co faworyzowałoby dwie bronie, od 25-go można już brać DW spec, ale
IMO jeszcze się nie opłaca, bo jest sporo missów. I dopiero na 30-32 jest precision,
które na to pomaga. Ale można też olać DW Spec na razie i z tego samego Tier wziąć Enrage,
po czym spokojnie pojechać jeszcze bronią dwuręczną - zwłaszcza że po zdobyciu Berserker
Stance dostaje się quest na całkiem fajną broń dwuręczną właśnie. A takie rozwiązanie
pozwala po zdobyciu Titan''s Grip od razu wziąć drugą broń do ręki, zamiast najpierw
mozolnie podbijać skill do 300.


No tak, można się bawić w takie kombinowanie ale Fury zostało zaprojektowane pod DW. Na 2h lepiej nadaje się Arms. A +25% dmg z offhanda z DW Spec to potężny buff dpsu, właśnie po to by zrekompensować missy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu muszę ponudzić.
: )
Oprócz Argent Dawn''a, zainteresowałem się również The Sha''Tar. Czy ktoś gra albo chociaż orientuje się, jaka jest sytuacja na wymienionych serverach jeśli chodzi o ogólną atmosferę i RP? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 15:52, Furion_III napisał:

Właśnie zacząłem grać warlock''em i talenty dodaje według tego builda:
http://www.wowhead.com/?talent#IfMrrkrkkdZbh


Ja osobiście w chwili obecnej mam taki build:
http://www.wowhead.com/?talent#IfxrduMhoizkZbG0hz

Ode mnie - jeśli zamierzasz szybko levelować - musisz jak najszybciej zdobyć Soul Linka - baardzo pomaga :)
Tak więc proponuję taki build na początek:
http://www.wowhead.com/?talent#IbxrbhMbo
Następnie ładujemy w Shadow Mastery by ten drain był mocny a DOPIERO POTEM idziemy w talenty z Demonology.
I tak na 50 lv masz Soul Linka:
http://www.wowhead.com/?talent#IfxrbuMboVZbG0hz
Następnie dalej idziemy w drzewko Affli, ładujemy co tylko się nam może przydać ;]

Levelowanie - powyżej 10 levela masz Voidwalkera. Więc posyłasz go by tankował moba a samemu rzucasz Immolation, Curse of Agony, Corruption. Trzeba uważać na threat, żeby nie zerwać moba tankowi. Do dobijania używamy różdżki, miecza, sztyletu, kija, Drain Life.. Osobiście nigdy nie rzucam Shadow Bolta bo bardzo zwiększa threat. I tak gramy aż do zdobycia Siphon Life. W razie czego używamy Drain Life by podbudować HP. Drain Soulem dobijamy KAŻDEGO moba, by odzyskać 15% many (talent Improved Drain Soul). Gdy brakuje many - Life Tap ;] Dzięki Improved Life Tap i Drain Life spokojnie można expić niemal cały czas bez przerwy ;]

W momencie zdobycia Siphon Life można spokojnie zmienić demona na dowolnego (ja lubię felhuntera). Rzucamy na przeciwnika immolation, Curse of Agony, Corruption i Drain Life aż nie zostanie przeciwnikowi resztka życia - wtedy zmieniamy Drin Life na Drain Soul by odzyskać manę. Po walce Life Tap i znowu do boju ;]

Przy słabszych mobach można pokusić się o branie na klatę po kilka jednostek. ZDoTowanie każdej i Howl of Terror po czym pojedyńczo dobijamy je Drain Life.. Nie wiem jak to się teraz sprawuje, bo po patchu zniknął spell Drain Life, ale sądzę, że nadal można tak grindować (gdy mamy już talen Soul Siphon)..

Po zdobyciu Dark Pact jest jeszcze przyjemniej ;]
Wtedy dopiero użyteczne jest władowanie 1 lub 2 pkt w Improved Felhunter. Wcześniej to zmarnowany talent.
Improved Fear - brać na końcu. To spowolnienie i tak za dużo nie daje..

Przydatne glyphy - dla podstawą jest glyph of Corruption - daje szansę przy każdym tyknięciu Corruption na Shadowtrance - czyli następny Shadowbolt staje się instantcastem.
Chociaż osobiście bardzo żadko z tego kożystam - zwykle szkoda many jednak nie raz może to uratować tyłek :p
Razem z talentem Nightfall właściwie w każdej walce mamy możliwość rzucenia shadowbolta jako instant ;]
Przy większej ilości przeciwników (kiedyś miałem na plecach 10, każdy miał corruption a na jednym Drain Life) to niemal cały czas można to rzucać :PP

To chyba tyle.. Mój build jest oparty o to co MI pasuje podczas gry ;] Na zawodowe buildy przyjdzie czas na max levelu :)

Aha Grim Reach to dla mnie zmarnowane 2 pkt - podczas expienia openerem najczęściej jest Immolation (którego ten talent nie dotyczy), a potem przeciwnika i tak masz cały czas na sobie (wątpliwe by pet utrzymał aggro).
Lepiej inwestować we wszystko co zwiększa moc wysysań życia itd..

Shadow Embrace też jest IMHO przez większość gry nieużyteczny. Shadowbolta stosuje się sporadycznie, rzadko na początku walki.
Osobiście jeśli mi shadow trance nie procnie to nigdy tego czaru nie rzucam - szkoda czasu/many. Lepiej w jego miejscu Drain Life używać..

Przy locku trzeba zawsze mieć dużo HP (w końcu stąd manę produkujemy) oraz zapas many wystarczający na dobicie moba..

W PVP też raczej z drain life zamiast shadowbolta używam.. To nie destro lock, tylko Affli, więc trzeba kożystać z tego co ma najlepsze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej - na trialu nie można zrobić trade.

Co do Twojego nicka - nie, nie jesteś Johnathan Wendel aka Fatal1ty. Tak trudno o własny nick? Trzeba się podszywać pod kogoś innego? A nawet jeśli to Twój własny nick, nie związany z Johnathanem, to czemu używasz jego loga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 23:46, CH1CKEN napisał:

Co do Twojego nicka - nie, nie jesteś Johnathan Wendel aka Fatal1ty. Tak trudno o własny
nick? Trzeba się podszywać pod kogoś innego? A nawet jeśli to Twój własny nick, nie związany
z Johnathanem, to czemu używasz jego loga?


Zwykły xeroboy, ot co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 00:10, Grzybek90 napisał:

Wie ktos moze jak sie nazywa ten addon ktory pokazuje jak zmienia sie moje staty po zmianie
itemu?


Filmiku obejrzeć nie mogę, bo komp mi się wiesza na YT, ale zgaduję, że chodzi o TekKompare albo EQCompare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no to juz jest smieszne co sie dzieje na forum blizzarda w tamatach o paladynach. Wszystkie tematy zaczynaja sie od NERF ret pallies. Wreszcie powtarzam wreszcie palek retri moze byc dobrym DPS`em w PvE i PvP(juz nie tak bardzo, choc...) a oni go chca znerfic. Retri palek nigdy nie byl tak zbalansowany, a jesli sie natrafia na takiego ktory umie grac i pokona kazdego to sila rzeczy sie ciezko z nim wygrac. najlepsze w tym wszystkim jest to ze najbardziej znerfienia paladyna chca Death Knight`ci... Warriorzy i Ruguale tez sa OP moim zdaniem a mimo wszystko im daloby sie wszystko. Ten post nie ma na celu QQ`owania na temat mozliwych nerfow paladyna tylko tego jak sie ludzie zachowuja wobec nas. Niech sami zobacza co robia na Bg a dopiero pozniej mowia na nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Mam triala WotLK ale wbiłem już do 71 lvla, dokładnie 1 exp został do 71 lvl''a ale osiągnąłem juz ograniczenie. Natomiast kiedy jeszcze robię questy to widzę, że dostaje expa chociaż dalej jest full 70tki. Czy kiedy dodam klucz WotLK do konta dostanę ten exp, którego teraz niby nie widzę czy będę miał dalej 1 pkt do 71 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o PvP idzie: hehe, to popatrz na top arena teamy, z jakich klas się składają (szczególnie na turniejach)... Nawet znajomi grający paladynami sami przyznają, że ta klasa jest cholernie przegięta w 3.1. To mówi samo za siebie. Rogal/Warrior OP? W pierwszym przypadku mnie na śmiech łapie (jedna z najsłabszych klas PvP w WotLK...), w drugim przypadku trzeba akurat mieć faktycznie dobrego skilla żeby dobić wysokiego ratingu (bo Warrior w przeciwieństwie do Paladyna nie ma selfhealingu, bąbla, nie może sobie kitować przeciwników i dispellować debuffy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się