Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2009 o 01:58, KoD997 napisał:

Mam ważne pytanie. Czy do końca czerwca wyjdzie jakiś patch po którym będzie można ubić
Arthasa?


Jeszcze nic o tym nie wiadomo.... podejrzewam, że będzie podobnie jak z Sunwellem, czyli wprowadzą go jako ostatnie rozszerzenie przed nowym dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 22:46, Rangarog napisał:

Zrypały mi się tekstury, przed patchem było ok, gra chodzi płynnie ale niektóre elementy
zanikają ;/.
Miał ktoś taki problem ? Tylko nie mówcie mi że to wina sterowników bo wątpię żeby po
jednym patchu coś się zmieniło :P Restartowałem kompa i zmieniłem detale na mniejsze
ale to nic nie dało.


Zrobiłem Repaira, i nic, dalej momentami nie widać połowy obiektów ;/.
Macie jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch ... nie wiem jakie masz addony, ale może spróbuj je wszystkie wyłączyć. Niektóre mogą ciekawie reagować z nowym patchem. Ostatecznie zostaje całkowity reinstall WoWa. Jeżeli więcej graczy ma taki problem to podczas następnego maintenance Blizzard na pewno to naprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto byś poczytał na forach blizzarda lub forach typowo o WoW. Jeśli więcej osób ma ten problem, to wkrótce Blizz sam go rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 01:58, KoD997 napisał:

Mam ważne pytanie. Czy do końca czerwca wyjdzie jakiś patch po którym będzie można ubić
Arthasa?


Na pierwszy content patch (czytaj: łatkę 3.1) musieliśmy czekać pół roku. Miedzy Arthasem a Ulduar ma być jeszcze jedna instancja (dwie ?), o której nic nie wiadomo.
Więc nie liczyłbym na to :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że bardzo mi się po wprowadzeniu nowego patcha spodobała zmiana dotycząca Looking for Group/Looking for more, a mianowicie teraz możesz po prostu wybrać czy jesteś DPSem czy Tankiem, czy też healerem. Wreszcie nie trzeba cały czas whisperować czy np. Paladyn jest dpsem czy tankiem :D A poza tym, jak zwykle Blizzard znufrował Death Knightów, ale i tak dalej będę grał tą klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2009 o 10:38, Jeggred napisał:

Na pierwszy content patch (czytaj: łatkę 3.1) musieliśmy czekać pół roku. Miedzy Arthasem
a Ulduar ma być jeszcze jedna instancja (dwie ?), o której nic nie wiadomo.
Więc nie liczyłbym na to :P.

No to świetnie, bo z kumplem założyłem się o to, że Arthasa nie będzie można ubić do końca roku szkolnego :D Dwa pi... picia są już moje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem u kumpla jego Destro lockiem na pvp i 12k z conflagrate to chore ;O
Podobno już na drugi dzień wyszedł mały patch bo lock brał wszystkich na 2 hity z dobrymi critami :P
Biegnę sobie na bg na mnie paladyn w retri, ja chaosbolt 10k, immolate i conflagrate za 12k :P

Przetłumaczy mi to ktoś :P ? Bo nie wiem czy to w końcu musi być więcej niż 5 sekund, mniej czy może 5 sekund do końca trwania tego Immolate, każdy gada inaczej ;p
http://www.wowhead.com/?spell=47270

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" if the Immolate on the target has 5 or fewer seconds remaining."
Jeżeli na celu zostało 5 albo mniej sekund trwania zaklęcia Immolate. (coś takiego mi się wydaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 22:14, Doreczek napisał:

W orgrimmar nie ma nic ciekawego do kupienia gdzie można nabyć epicki?

AH jest połączone między głównymi miastami, więc jeżeli nie ma żadnych ciekawych dla ciebie epików w Orgrimmar to w żadnym innym mieście Hordy ich nie znajdziesz. Poczekaj trochę zawsze ktoś da jakieś crafty na AH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta mam pytanie do retri paladynow. Czy wy tez macie teraz taka latwosc w zabijaniu wszystkich klas? Nawet... magow(O.O)? To co teraz wyprawiaja niektorzy ret paladyni na BG z srednio PvP buildem to jest trudne do opisania... Wczoraj stalem i sie przygladalem jak wryty jak jeden z mojego premade`u wzial na siebie DK i Warriora jednoczesnie... Exo krytuje po 6k na BG teraz przy dobrych wiatrach, Divine Storm z nowym Seal of Martyr to tez poezja nawet do 8k chain crytem z tego...

Cos czuje ze wreszcie ret palek moze byc "decent" ale zaraz nastapi masa nefow i "usprawnien". Jedyna klasa z jaka ret nie moze sobie poradzic to znow rogue. To cholerstwo to powinni wyplenic... Jak mozna 3 crytami zabic czlowieka majacego 23k hp?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo inni mówią o retribution paladynach, że ich biorą na trzy hity :) Pamiętam akcję na BG. Mam 400 resi resto shamanem i Earth Shield na mnie. Wyskakuje retri paladyn z PvE gearem 3 hity po 6-8k w 2 sekundy i bye bye. Chociaż na takiego to rzadko trafiam, ale pamiętam jak grałem Enhancement w PvP.... tragedia prawie każda klasa zabijała mnie w parę sekund bez healera. Rogale i Retri to już w ogóle zanim ze stuna wyszedłem. Teraz to jeżeli nie jesteś mocną klasą albo healerem i nie masz resi to o PvP zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się spodziewali że po WotLK to DK będą najlepszą klasą, a okazuje się, że jednak paladyni wiodą prym - bez problemu mogą być teraz najlepszym DPSem, main tankiem i bardzo dobrym healerem. Gdzie te czasy, kiedy paladyn był jedną z najnudniejszych klas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 11:21, Ray napisał:

Gdzie te czasy, kiedy paladyn był jedną z najnudniejszych klas?


Właśnie mamy te czasy. Co to za radość z gry, gdy jesteś imba? Trudno się nawet porównywać z innymi, bo wiesz, że tu nie skill się liczy a "przegiętość" twojej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 11:21, Ray napisał:

Wszyscy się spodziewali że po WotLK to DK będą najlepszą klasą, a okazuje się, że jednak
paladyni wiodą prym - bez problemu mogą być teraz najlepszym DPSem, main tankiem i bardzo
dobrym healerem.

to samo można było powiedzieć o feralach jescze przed nerfem -.-'' +więcej zabawy ze skradaniem szarżą i kittystepem ;P

Dnia 18.04.2009 o 11:21, Ray napisał:

Gdzie te czasy, kiedy paladyn był jedną z najnudniejszych klas?

cały czas są na miejscu ;]

nie ma się co podniecać tym że "omg biore xx klase na 3 hity blablabla" teraz każdy dobrze ubrany dps bierze wszystko na 3 crity ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 11:48, Astropath napisał:

> Gdzie te czasy, kiedy paladyn był jedną z najnudniejszych klas?

Właśnie mamy te czasy. Co to za radość z gry, gdy jesteś imba? Trudno się nawet porównywać
z innymi, bo wiesz, że tu nie skill się liczy a "przegiętość" twojej klasy.

ot właśnie to... od 3.0 nie zaznałem przyjemnego pvp bo wszystko to pier%$%^&$ instagib połączony ze stunami/fearami/itd i nic więcej, już w fps''ach dłużej się przeciwnika bije ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się