Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2009 o 01:11, Arcling napisał:

Bzdura, na pewno nie przywracają tylko raz. Jak wiadomo klient nasz pan. Znam osobę której
aż 3 razy postać przywracano, i ta postać nie była kasowana przypadkiem(odchodzenie od
gry i powroty). Aczkolwiek było to w dość sporych odstępach czasowych.


Cóż, to co pisałam to efekt rozmowy z GM. Ale zapewne osoba, którą znasz wie lepiej. Albo ma fuksa. Kłócić się nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 01:20, Nebthtet napisał:

Cóż, to co pisałam to efekt rozmowy z GM. Ale zapewne osoba, którą znasz wie lepiej.
Albo ma fuksa. Kłócić się nie będę...

Coż, jeśli ktoś się tym bawi to możliwe, że po czasie nie chcieliby by przywracać gdyby taka osoba robiła to np. codziennie, kilka dni pod rząd. Ale generalnie wszystko w pamięci serwera zostaje, jak nawet można daną postać przywrócić po kilku miesiącach ze wszystkimi przedmiotami. To, że przywracają postacie na żądanie więcej niż raz jest rozsądne z ekonomicznego punktu widzenia - nieprzywrócenie postaci mogłoby taką osobę zniechęcić do dalszej gry, a co za tym idzie do płacenia abonamentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 00:57, Firaxo napisał:

No to załatwiłaś mi banana przed pójściem spać ;D


Zawsze do usług :)

Dnia 17.04.2009 o 00:57, Firaxo napisał:

IMO tacy ludzie właśnie zajmują GM''om czas i nie potrafią sobie poradzić z innymi problemami.
Po raz kolejny zaczynam popierać słynny cytat Einsteina :|


Niestety "stupidity is not bannable". A szkoda, wiele gier by na tym naprawdę zyskało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Fumiko

Zdarza się że ludzie próbując skończyć z WoWem usuwają wszystkie itemy, postaci i przestają grać. Potem jednak zmieniają zdanie i chcą wrócić. Blizzard, chcąc zachęcić do powrotu, pozwala na odzyskanie postaci :)

Co do samego przywracania - jeśli się nie mylę to można przywrócić jedną postać raz na pół roku (kiedyś było jeden raz na konto, ale Blizz trochę zmienił politykę i dodał cooldown :)).

Natomiast generalnie z tego co widzę, to wszystkie usługi GMów stają się coraz szerzej dostępne. Np. takie przenoszenie przedmiotów. Kiedyś to było nie do pomyślenia (aby przedmiot BoP zabrany bądź przydzielony niewłaściwej osobie mógł zmienić właściciela). Teraz zdarza się to non-stop (chyba co raid po zakończeniu ktoś wysyła ticketa z prośbą o przeniesienie itema).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za cheat, że gracz ma 4 klony, które wykonują wszystkie jego ruchy i używają tych samych skilli w tym samym czasie? Wczoraj na BG taki właśnie szaman się pojawił. O dziwo nikt nawet krytycznego słowa o nim nie powiedział. Wszyscy się cieszyli, że mamy free win w battlegroupie, gdzie alliance zwykle dostaje po tyłku. GMowie niestety zbyt zajęci patchem i buractwo kiełkuje (ticket do dziś otwarty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 08:55, Astropath napisał:

Co to za cheat, że gracz ma 4 klony, które wykonują wszystkie jego ruchy i używają tych
samych skilli w tym samym czasie? Wczoraj na BG taki właśnie szaman się pojawił. O dziwo
nikt nawet krytycznego słowa o nim nie powiedział. Wszyscy się cieszyli, że mamy free
win w battlegroupie, gdzie alliance zwykle dostaje po tyłku. GMowie niestety zbyt zajęci
patchem i buractwo kiełkuje (ticket do dziś otwarty).


To nie cheat tylko multiboxing - granie jednocześnie na kilku kontach. Jako że steruje tym człowiek, to za oszustwo nie jest poczytywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj wieczorem dopiero postanowiłem ściągnąć tego najnowszego patcha do wowa. Po pobraniu niby było wszystko ok do czasu kiedy padłem. Chcialem dojść do ciała więc patrzę na mini mapkę i co? Nie ma strzałki wskazującej gdzie leży ciało ale to jeszcze nic. Znalazlem ciało, podchodze i nie mam opcji ożywienia się. Jedyne co mogę zrobic to ozywic się z -75% klątwą.... Co mam zrobić? no chyba nie reinstall wowa bo te patche to mi się sciągają 18godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny Wow kupiony w sklepie za 50 zł.
Rok temu po zakupie wowa stworzyłem konto używając tego kodu na darmowe 30 dni które znajdowało się w pudełku. Po zakończeniu darmowego czasu nie kupiłem pre paida, przestałem grać. Teraz po roku przerwy chcę wrócić, dlatego chcę kupić pre paida.
Teraz jak spróbowałem zamówić grę, to była możliwość zapłaty przekazem pocztowym, czemu takiej opcji nie ma jak chcę kupić pre paida wow online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 11:40, Nevrac napisał:

Witam. Wczoraj wieczorem dopiero postanowiłem ściągnąć tego najnowszego patcha do wowa.
Po pobraniu niby było wszystko ok do czasu kiedy padłem. Chcialem dojść do ciała więc
patrzę na mini mapkę i co? Nie ma strzałki wskazującej gdzie leży ciało ale to jeszcze
nic. Znalazlem ciało, podchodze i nie mam opcji ożywienia się. Jedyne co mogę zrobic
to ozywic się z -75% klątwą.... Co mam zrobić? no chyba nie reinstall wowa bo te patche
to mi się sciągają 18godzin...


Czytaj czasem ramkę z informacjami po lewej stronie na ekranie logowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę Blizz sfailował z nowym bossem w Vault of Archavon, zamiast dodawać nowe skrzydło powinni po prostu Emalona dodać w nowej instancji... Teraz nie da rady tego pugować, bo Emalon jest dla pugów niemalże nieosiągalny, natomiast jak pójdzie się na Archavona to ma się save''a.

Co za bzdura umieszczać dwóch bossów, jednego Tier7 i jednego Tier8 w jednej instancji...

Ogólnie mnie ten patch mocno rozczarowuje, mnóstwo bugów, nadal kiepski balans PvP i nadal lagi na Wintergrasp. Ciekawe czy w ogóle będzie można liczyć na to, że w tym dodatku te bugi/lagi/balans naprawią czy może dalej będą na upartego dodawać nowy content...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 13:39, Azvar napisał:

Ogólnie mnie ten patch mocno rozczarowuje, mnóstwo bugów, nadal kiepski balans PvP i
nadal lagi na Wintergrasp. Ciekawe czy w ogóle będzie można liczyć na to, że w tym dodatku
te bugi/lagi/balans naprawią czy może dalej będą na upartego dodawać nowy content...

Odnośnie bugów - w Ulduarze wczoraj z gildią nie mogliśmy zabić Ignisa (zresztą ponoć wiele gildii ma ten problem), jako, że zdarzało się, że osoba wrzucona do tego jego kociołka ginęła od razu otrzymując obrażenia od melee (co nie powinno mieć miejsca).

Jakby tego było to dual spec działa dość różnie. Niektóre osoby z gildii skarżyły się na to, że przy zmianie drzewek znika im kilka talentów, przez co muszą robić płatny reset talentów. Co do Archavona to nie widzę problemu, aby zabić go z gildią przy okazji wypraw na Emalona. Obecna konstrukcja tej instancji sugeruje, że pojawi się tam jeszcze trzecie skrzydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czy ktoś orientuje się w jaki sposób można zrobić reputację Exalted dla Bloodsail Buccaneers oraz całego Steamwheedle Cartel?

Obecnie mam trochę czerwono już u piratów, mam nadzieje że da się to naprawić...

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 13:45, Arcling napisał:

Odnośnie bugów - w Ulduarze wczoraj z gildią nie mogliśmy zabić Ignisa (zresztą ponoć
wiele gildii ma ten problem), jako, że zdarzało się, że osoba wrzucona do tego jego kociołka
ginęła od razu otrzymując obrażenia od melee (co nie powinno mieć miejsca).

Ignis ponoc juz hotfixniety, inna kwestia ze jest opcjonalnym bosem i nie trzeba go zabijac zeby pojsc dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 13:46, daemonaray napisał:

Czy ktoś orientuje się w jaki sposób można zrobić reputację Exalted dla Bloodsail Buccaneers
oraz całego Steamwheedle Cartel?
Obecnie mam trochę czerwono już u piratów, mam nadzieje że da się to naprawić...

http://www.wowhead.com/?achievement=2336
W komentarzach masz napisane co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem już kiedyś. Zdarzyło się, że po śmierci moja postać wpadła pod planszę i w nieskończoność spadała w dół.
Na wszystkie te problemy - jak blizz zresztą napisał - pomaga wylogowanie, ODCZEKANIE CHWILI aż gra "zauważy", że cię nie ma i usunie postać, oraz ponowne zalogowanie.
Jeśli wylogujesz się i od razu zalogujesz - pewnie nic się nie stanie - dla gry się nie wylogowałeś wcale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 14:00, Mirajka napisał:

http://www.wowhead.com/?achievement=2336
W komentarzach masz napisane co i jak ;)


W tych opisach jest niby wszystko a tak naprawdę to nie ma nic... Od wczoraj w nich siedzę, otępiały umysłowo przez grypę - i dalej nic nie wiem, dlatego zdecydowałem się zapytać. Może ktoś to lepiej wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 13:58, Mirajka napisał:

Ignis ponoc juz hotfixniety, inna kwestia ze jest opcjonalnym bosem i nie trzeba go zabijac
zeby pojsc dalej.

Dokładnie, dlatego większość na starcie go pominęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustaw At War z Booty Bay i zabijaj guardów przez parę godzin, cała filozofia. Zazwyczaj lepiej to robić w grupie, bo inaczej trwa to cholernie długo, a do tego zostaniesz zdjęty przez pierwszą 80 z innej frakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 13:45, Arcling napisał:

Co do Archavona to nie widzę problemu, aby zabić go z gildią przy okazji wypraw
na Emalona. Obecna konstrukcja tej instancji sugeruje, że pojawi się tam jeszcze trzecie
skrzydło.


No widzisz, ja w mojej gildii mam taką sytuację, że jestem tankiem... drugorzędnym (bo jest nadmiar, a mimo to uparłem się na granie tankiem), więc zanim w ogóle zobaczę Ulduar to pewnie będzie już na farmie. Tak samo wygląda u mnie sytuacja z VoA. I do tego czasu miałem nadzieje się dogearować na Emalonie w VoA, ale dupa bo okazuje się, że nie da rady go pugować tak jak Archavona, a do tego kretynizmem jest umieszczanie w jednej instancji 2 bossów, których dzieli tak ogromna przepaść wymaganego gearu/dps/skilla i przede wszystkim zgrania (kiepsko to widzę bez voice comm...).

Dnia 17.04.2009 o 13:45, Arcling napisał:

Jakby tego było to dual spec działa dość różnie. Niektóre osoby z gildii skarżyły się
na to, że przy zmianie drzewek znika im kilka talentów, przez co muszą robić płatny reset
talentów.


U mnie na rogalu działa w 100% ok, natomiast na warriorze faktycznie w obu specach usuwa mi talenty (ale tylko ich część). Nie prawdą jest, że coś się na tym traci, bo talenty można ponownie po prostu wybrać. Chyba, że faktycznie komuś aż tak to się chrzani, że po zmianie speca i bugu nie może wybrać talentów z powrotem...

PS. Q_Q Server Shutdown 14:30-15:30.

JESTEM OKROPNIE ROZCZAROWANY BLIZZARDEM W TYM TYGODNIU! Mogli tego patcha potestować dłużej, ale nie... musieli na upartego go wypuścić z tysiącem bugów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 14:41, DragonLord napisał:

Ustaw At War z Booty Bay i zabijaj guardów przez parę godzin, cała filozofia. Zazwyczaj
lepiej to robić w grupie, bo inaczej trwa to cholernie długo, a do tego zostaniesz zdjęty
przez pierwszą 80 z innej frakcji.


Tak tylko że wtedy będę miał źle z tymi z Booty Bay, a mnie się rozchodzi żeby u tych i u tych mieć Exalted, tak jak Ci państwo:
http://www.wowarmory.com/character-reputation.xml?r=Kargath&n=Leishmania
http://www.wowarmory.com/character-reputation.xml?r=Dragonmaw&n=Warla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się