Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2005 o 14:20, ferbi napisał:

Mam pytanie odnośnie instance. Czy są tak przedmioty dla każdego członka drużyny osobno, czy też uczestniczy muszą się dzielić
zdobyczą między sobą (a co za tym idzie powstają kłótnie itp.) ?


Odpowiadając na twoje pytanie - tak, drużyna musi się dzielić zdobyczami. Z tym, że te najlepsze przedmioty mają przeważnie status Binds on Pickup, co oznacza tyle że item po podniesieniu (nie po jego założeniu, ale już po samym podniesieniu czy oddaniu losu) staje się soulbind (czyli osoba, która go dostaje jest jedyną postacią mogącą go używać). Co za tym idzie, bywa że raz wychodzisz obładowany fajnymi przedmiotami, a innym razem bez niczego (ale potem to się zmienia na lepiej :) ). Generalnie warto chodzić do instance tylko ze znajomymi, z osobami, z którymi potrafisz się dogadać sprawiedliwie :) Inaczej może się okazać stratą czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to troszkę kiszka:(( Myślałem, że panowie z Blizza jakoś lepiej to rozwiązali. Z drugiej strony, to są właśnie uroki grania online ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 15:55, ferbi napisał:

No to troszkę kiszka:(( Myślałem, że panowie z Blizza jakoś lepiej to rozwiązali. Z drugiej strony, to są właśnie uroki
grania online ;)

Wiesz w ostateczności można ustawić w party że rollowane są tylko przedmioty Epic jakości a rare można brać bez rolowana :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 16:07, Sth`Devilish napisał:

Tja WoWmen, ktoś zupełnie zielony w grze WoW na pewno zrozumie o co ci chodzi <lol>

Heh no też prawda gdybym pierwszy raz w to grał to bym nic nie zrozumiał ;).
******
A więc powiem łopatologicznie :D
>ferbi
Jeśli stworzysz drużyne(party) naciśnij prawym przyciskiem myszy na swoim awatarze(wizerunku postaci) w w "Loot" zmień na takie fioletowe "Epic". W standardowych ustawieniach rollowanie(losowanie 1-100) rozpoczyna się już od zielonych przedmiotów (Uncommon chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam lepszą propozycję:

Każdy po kolei wpisuje /random 100000000 - kto pierwszy trafi równo 100000000 zdobywa epic''a (ilość kolejek dowolna :>). Zwykły roll nie jest tego wart ^^.

No chyba, że wcześniej wpada ninja sam go zabiera epic item''a :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 16:23, MiPek napisał:

Mam lepszą propozycję:

Każdy po kolei wpisuje /random 100000000 - kto pierwszy trafi równo 100000000 zdobywa epic''a
(ilość kolejek dowolna :>). Zwykły roll nie jest tego wart ^^.

No chyba, że wcześniej wpada ninja sam go zabiera epic
item''a :P.

Dlatego najlepszy jest LM(Loot master) by zwalczyć ninja(wyjątek to gdy ml jest ninją ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 16:26, WoWmen napisał:

Dlatego najlepszy jest LM(Loot master) by zwalczyć ninja(wyjątek to gdy
ml jest ninją ;])


Hahaha... Dobre ;).

Swoją drogą nikomu już nie można ufać! W szczególności uważajcie na gnomy! Pare razy mi się zdarzyło, że rozwalałem wszystkie creep''y (jak już szpanować słownictwem :P...) w drodze do skrzynki, po czym wpadał jakiś gnom i zgarniał mi ją z przed nosa :>. Nawet nie zdążyłem mu nawrzucać :P.

Więc ''czuwajcie, bo nie znacie dnia ani godziny'' :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 16:40, ferbi napisał:

Dopiero się przymierzam do kupna tej gry. Ale muszę przyznać, że teraz to naprawdę już nic nie rozumiem :))))


HEHE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 16:40, ferbi napisał:

Dopiero się przymierzam do kupna tej gry. Ale muszę przyznać, że teraz to naprawdę już nic nie rozumiem :))))

Epic - to przedmiot bardźo żadki i baardźo dobry. Jeśli grałeś w Diablo to to jest jak unikat 2 klasy. Najlepsze są legendarne ale są zrzucane z takich bosów że głowa boli albo trzeba wykonać zakręcone misje :D.
Ninja - złodziej przedmiotów. Np. Mag kradnie pancerz np. Skórzany i mówi że go niby potrzebuje a nosić takowego nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 16:40, ferbi napisał:

Dopiero się przymierzam do kupna tej gry. Ale muszę przyznać, że teraz to naprawdę już nic nie rozumiem :))))


Ninja Looterzy są bardzo nielubiani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 19:17, BigButcher napisał:

> Dopiero się przymierzam do kupna tej gry. Ale muszę przyznać, że teraz to naprawdę już nic nie rozumiem :))))

Ninja
Looterzy są bardzo nielubiani

Wręcz nienawidźeni :P. Ostatnio jakiegoś ninja lootera no moim serwerze łądnie kosili. Na main chacie i na world defence po nim jechali. Ogłaszali że jest złodziejem i nie brać go do żadnych instancji i nie pomagać mu, nie handlować z nim. Istne embargo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:39, MiPek napisał:

W sumie co takiemu wtedy pozostaje... chyba tylko popełnienie wirtualnego samobójstwa ;) .

Przenosiny na inny serwer. Na jego nieszczęście mojego serwera nie obejmuje migracja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:52, bunio38 napisał:

Czy istnieje inny sposób płatności za wowa jak kartą bankomatową ? Proszę o pomoc.

Pisałem Ci już w jakimś z Twoich wątków że jest jeszcze możliwość płacenia poprzez Karte Pre-paid. Zamawaisz ją z cdprojektu. Około 120złz przesyłką wychodzi i jest to abonament na 2 miesiące. NIe ma prepaidó na okres krótszy, dłuższy. Pre-paid to klucz cd który wpisujesz w zarządźaniu kontem z WoW i tymsamym przedłużasz sobie subskrypcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w World of Warcraft trzy miesiace, Horda dwa. Moja postac mam na 34 levelu, ale poznalem te gre na tyle, aby moc pomoc Wam. Wszyscy poczatkujacy gracze, jezeli macie jakies pytania mozecie kierowac je do mnie.

Przy okazji uwazam ze dobrze by bylo jak bysmy wiedzieli na jakich serwerach gramy.
Agamaggan, Horda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się