Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

dzięki za wszystkie odpowiedzi na mojego posta. Strasznie się napaliłem na WoW-a i chyba go jednak zakupię. Szkoda, że taka firma jak Blizzard nie potrafi się uporać z tymi lagami. Kasę ściagają, to powinni w zamian oferować produkt na odpowiednim poziomie. Co do karty, to dysponuję w zapasie Radeonkiem na wszelki wypadek ;) Jak to mawiają, przezorny zawsze ubiezpieczony :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 22:04, Jaszczurek napisał:

Ok dzięki wielkie nietylko ty mi mówiłeś o tym serwerze więc
skuszę się na niego :P
Moje konto w WOW-ie to
Jaszczurek
Prawdopodobnie zaczne grać Human Paladin by załapać o co chodzi
:)


Hmm Polecacie mu serwer gdzie jest "Pełno" 60-tek :) Ja osobiście polecam Vashj..są tu czasem lagi ale jakoś nie narzekam i gra mi sie przyjemnie:) Dlaczego Vashj? Bo jest w miare zbalansowna rozgrywka.. a na BL jest Znaczna przewaga aliantów.. Na Vashj jest pełno polaków po stronie hordy:) nie wiem jak to sie ma do aliantów;) Ale obojętnie co wybierzesz:) uważaj bo to koszmarny pożeracz czasu.. Pozdrawiam i dobrej zabawy życze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 21:56, Jaszczurek napisał:

Dobra już wszystkie porblemy załatwione
Ale pozostał jeden maluteńki na jakim serwerze polecacie mi grać oczywiście mowa
o PVP na którym z serwerów PVP jest najwięcej Polaków a zarazem są najmniejsze lagi ?:)
Zasugerujcie coś nobkowi ^^ (mam
nadzieję że do czasu:P) będe z góry wdzięczny :)


Nie polecałbym grania na Burning Legion. Serwer stoi od początku gry, więc znajdziesz na nim masę 60, wielu noszących świetne przedmioty. Raczej nigdy ich nie dogonisz (nie chodzi o lvl). Przy takiej ilości osób awansowanie na nowe rangi (system honoru) będzie znacznie trudniejsze. Nierówny stosunek Hordy i Sojuszu także może psuć rozgrywkę. Nie wiem jak to jest tam z kolejkami, ale czekanie kilkanaście minut na wejście jest raczej zniechęcające.I tak dalej, i tym podobnie.
Polecam wybrać w miarę nowy serwer, a zabawa na pewno będzie przyjemniejsza. Ale to nie ja podejmuję decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 02:47, Seaven napisał:

Nie polecałbym grania na Burning Legion. Serwer
stoi od początku gry, więc znajdziesz na nim masę 60, wielu noszących świetne przedmioty. Raczej nigdy ich nie dogonisz
(nie chodzi o lvl). Przy takiej ilości osób awansowanie na nowe rangi (system honoru) będzie znacznie trudniejsze. Nierówny
stosunek Hordy i Sojuszu także może psuć rozgrywkę. Nie wiem jak to jest tam z kolejkami, ale czekanie kilkanaście minut
na wejście jest raczej zniechęcające.I tak dalej, i tym podobnie.
Polecam wybrać w miarę nowy serwer, a zabawa na pewno
będzie przyjemniejsza. Ale to nie ja podejmuję decyzję.


Wiesz, to zalezy. Jak sie tam ma znajomych ktorzy pomoga ci szybko polevelowac to jest w porzadku... Ale jesli tworzy sie pierwsza postac, zaczynajac dopiero przygode z gra (sa tez tacy gracze ktorzy oprocz grindu czytaja questy i lubia zwiedzac swiat ;) ) to lepiej wybrac ktorys z mlodszych serwerow.
Te, ktore stoja jakis czas maja ta zalete, ze na AH znajdziesz sporo przedmiotow i ceny sa nizsze niz na mlodziutkich serwerach gdzie wszyscy sa na dorobku. Z kolei na takim BL jest tez sporo taniej niz na rzadziej zaludnionych serwach...

Wszystko sie ogranicza do tego jak i gdzie wolisz grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 22:58, WoWmen napisał:

Te wszystkie screny były podane pare stron temu :]. I ani jeden nie jest prawdziwy


Skąd ta pewność? Wyglądają na prawdziwe, a takie screeny byłoby bardzo, bardzo ciężko przerobić pod Photoshopem. Zwłaszcza, że wiele z tych modeli budynków nie ma nigdzie w plikach źródłowych gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 02:47, Seaven napisał:

> Dobra już wszystkie porblemy załatwione
> Ale pozostał jeden maluteńki na jakim serwerze polecacie mi grać oczywiście
mowa
> o PVP na którym z serwerów PVP jest najwięcej Polaków a zarazem są najmniejsze lagi ?:)
> Zasugerujcie coś
nobkowi ^^ (mam
> nadzieję że do czasu:P) będe z góry wdzięczny :)

Nie polecałbym grania na Burning Legion. Serwer
stoi od początku gry, więc znajdziesz na nim masę 60, wielu noszących świetne przedmioty. Raczej nigdy ich nie dogonisz
(nie chodzi o lvl). Przy takiej ilości osób awansowanie na nowe rangi (system honoru) będzie znacznie trudniejsze. Nierówny
stosunek Hordy i Sojuszu także może psuć rozgrywkę. Nie wiem jak to jest tam z kolejkami, ale czekanie kilkanaście minut
na wejście jest raczej zniechęcające.I tak dalej, i tym podobnie.
Polecam wybrać w miarę nowy serwer, a zabawa na pewno
będzie przyjemniejsza. Ale to nie ja podejmuję decyzję.


Na BL kolejek zadnych niema. Byly tylko przez jeden dzien kiedy wiekszosc serwerow nawalila. Ale i w edy czekalem po pare nascie sekund. Ja gram na BL i jest to moja pierwsza posatac i nie nazekam. Wbrew pozoram jest duzog raczy z malymi levlami,lagi zerowe!! Zyc nie umierac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 22:58, WoWmen napisał:

Te wszystkie screny były podane pare stron temu :]. I ani jeden nie jest prawdziwy


Mi tez sie wydaja falszywe. Jakies takie kwadratowe :) I wogole jakby nie z tej bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 22:58, WoWmen napisał:

Te wszystkie screny były podane pare stron temu :]. I ani jeden nie jest prawdziwy


OK, co do screena z nową rasą na ekranie tworzenia postaci, to faktycznie podrobione. Ale te screeny z nowych krain - możesz nas jakoś oświetlić? Dlaczego są wg ciebie podrobione? Bo to wygląda jak takie zgadywanie :) Zrobienie takiego screena w jakimkolwiek programie zajęłoby w cholerę czasu, co więcej widać tam nowy styl graficzny tych budynków, lokacji, postacie są zrobione na miarę Blizza. Jeśli nawet są fałszywe mimo wszystko, to gratulować należy nie talentu w podrabianiu, jeno ciekawej wyobraźni... Bo tak bym właśnie widział tą rasę i ich lokacje w WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 11:08, Araondoion napisał:

hmm... skonczyl mi sie abonament ale gralem na The Maelstorm a tam ponoc maja ogromne lagi... czy oprocz >BL jest jeszcze jakis serwer co tak nei laguje?


Można zgadywać. Blizz definitywnie ma duże problemy z providerem, Telia.net, przez co są te lagi. Nie jest to w żaden sposób zależne od serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 08:41, BaRT_MODED111111 napisał:

Mi tez sie wydaja falszywe.
Jakies takie kwadratowe :) I wogole jakby nie z tej bajki


A pokazać ci screeny z wczesnej bety WoWa? ;p Też byś nie uwierzył. I o to chodzi, dodatek ma przecież wyjść za ładnych parę miesięcy, więc teksturki i wygląd postaci mogą jeszcze dopasić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się różnymi programam i podmieniłem model kobiety Undeda na... kobietę goblina! Postać jest całkowicie grywalana, wsytepują co prawda drobne nieścisłości co do oczu, natomast efekt jest i tak bardzo zadowalający :). Wcale nie trzeba bawić się fotoshopem, zeby uzyskać takie efekty. Tylko skąd do cholery wziąć te tła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to dość udana podróbka. Nie jestem z Blizzarda więc zgaduje :P. Quel''talas to pewnie jest. Niemiałbym nic przeciwko takiej rasie ale skąd niby te screny? bo Blizzard raczej by pocichaczu je w net nie puszczał. NIe ważne to i tak teraz tylko czekać na Blizzcona i prezentacje nowego WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu były z tym aferki, polegające na tym, że ktoś robił screena/nagrywał filmik i np pokazywał, że można grać innymi rasami albo biegać na mouncie ras przeciwników:) A to wszystko to tylko te podmiany plików były właśnie.

-> WoWmen - to się właśnie nazywa wzbudzanie zainteresowania wobec nowej gry, podżeganie atmosfery itd :) Czasami specjalnie po cichaczu wychodzą takie przecieki. Btw nie widać tam ANI jednego dowodu, który wskazywał by na podróbkę, także WoWmen, twoja opinia polega na zasadzie rzutu kostką ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 05:19, Jcdx napisał:

Wiesz, to zalezy. Jak sie tam ma znajomych ktorzy pomoga ci szybko polevelowac to jest w porzadku... Ale jesli
tworzy sie pierwsza postac, zaczynajac dopiero przygode z gra (sa tez tacy gracze ktorzy oprocz grindu czytaja questy i
lubia zwiedzac swiat ;) ) to lepiej wybrac ktorys z mlodszych serwerow.
Te, ktore stoja jakis czas maja ta zalete, ze na
AH znajdziesz sporo przedmiotow i ceny sa nizsze niz na mlodziutkich serwerach gdzie wszyscy sa na dorobku. Z kolei na takim
BL jest tez sporo taniej niz na rzadziej zaludnionych serwach...

Wszystko sie ogranicza do tego jak i gdzie wolisz grac.


Ano zależy. Być może odniosłem to za bardzo do siebie - ja z tych, co wolą dokładnie czytać questy, książki, i wszystko co wpadnie im w łapy, zwiedzać świat i nie ganiać za lvlami. No i osobiście zaczynanie swojej pierwszej przygody na serwerze, który już ma swoje "lata" niespecjalnie mnie pociąga. Ale ktoś może myśleć inaczej.
Niższe ceny na AH to z pewnością plus, ale żeby to nie był jedyny argument. :) Myślę, że Jaszczurek mając do wyboru kilka różnych punktów widzenia wybierze to, co najbardziej mu odpowiada, więc nie będę już dłużej ciągnął tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na raczej na rzucie bo powtarzam nie jestem z Blizzardu :P. A co do mounta, kiedyś był scren krasnala na epickim koniku ud. Wszyscy myśleli że to podróbka a przecierz z Barona w Strat on się dropuje. Ale drop jest taki jak epik z żaby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się