Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2010 o 17:48, Azvar napisał:

Taa, jeszcze niech dostaną lepsze skille i najlepiej 10 sekundowy stun w PvP i 2x większe
aggro w Protection :) *SARKAZM*

znaczy tak jak prot warr jeszcze nie tak dawno temu?? ;> to dodajmy jeszcze pop******ą mobilność jeśli juz na tym jesteśmy! ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 20:15, SoieR napisał:

znaczy tak jak prot warr jeszcze nie tak dawno temu?? ;> to dodajmy jeszcze pop******ą
mobilność jeśli juz na tym jesteśmy! ot co


Żartujesz? Jak paladin tank w gearze z heroicków potrafi przeaggrować warriora tanka w gearze ilvl251/264... Oni mają chore TPS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ich chyba zgięło do reszty z tymi nowymi talentami, albo robią sobie ze mnie jaja.
Próbowałem zrobić build Fire dla swojego maga. Ok, pierwszy tier: Master of Elements i Incineration. Drugi Tier: Ignite. Zostaje mi 1 pkt w jakis useless talent. Stun? A może krótszy cd na blasta? Zmniejszenie pushbacka albo molten armor odbijający również ranged i spelle? No tak, przecież w pve każdy mob mnie bije, a w pvp ta smieszna ilosc dmg zadana przez molten armor zniszczy każdego. (Talent, który reflectował spelle przy pomocy wardy stał się bezużyteczny bo przecież musieli wywalić wardę, za dużo klikania)

W 3 tierze muszę dać w blast wave tak czy siak, bo zabraknie mi punktów w dalszych tierach. Tak samo Dragon''s Breath i jakis smieszny talent skracający cast Flamestrike.

*Sigh* cos mi mówi, że to mój ostatni Pre Paid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć nie gram już w WoWa od ponad pół roku, to jednak postanowiłem sobie posprawdzać co tam ciekawego ma przynieść kataklizm. ;-) A nóż widelec byłoby to wystarczająco ciekawe, abym powrócił do gry.
Jednak moje odczucia jak na razie są zbliżone do Twoich. Chyba przestałem grać we właściwym momencie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 23:37, Dann napisał:

Choć nie gram już w WoWa od ponad pół roku, to jednak postanowiłem sobie posprawdzać
co tam ciekawego ma przynieść kataklizm. ;-) A nóż widelec byłoby to wystarczająco ciekawe,
abym powrócił do gry.
Jednak moje odczucia jak na razie są zbliżone do Twoich. Chyba przestałem grać we właściwym
momencie. :-)


Ogólnie nie podoba mi się to jak to teraz wygląda. Zapowiadali taką wspaniałą przyszłość, w której istnieją różnorodne buildy i wszystkie się sprawdzają, ale ja tutaj widzę jeden, góra dwa możliwe buildy, bez miejsca na jakiekolwiek wariacje. Do tego koksanie tylko jednej statystyki, bo przecież pomyslenie chwilę kiedy zacząć pakować w np ArP boli.

Ta gra będzie nudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 18:11, pkapis napisał:

Chętnie zostanę oświecony na czym polega jego przegiętość.

Gwarantowane 20% resistów na Shadow/Fire/Frost, stackujące się z DSaciem? Czyli praktycznie 40%? Idealne na trudne fazy, czyli Infest/przejście na HM, czy by nadrobić np. na Sindragosie. Odkąd Aura Mastery wyszła, była jednym z lepszym talentów palkowych i zupełnie zasłużenie.
A bez 5 Aura Mastery Paragon raczej w życiu nie miałby World Firsta, nope ;) Redukcja dmg z 260 resistów w kluczowych momentach jest niezbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z nickami bo słyszałem ze jak ktoś ma nieodpowiedni nick to blizz prosi o jego zmianę tak więc przypuśćmy gdybym dal nick Wykurwiacz lub coś w tym stylu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 15:45, Redjevel napisał:

Jak to jest z nickami bo słyszałem ze jak ktoś ma nieodpowiedni nick to blizz prosi o
jego zmianę tak więc przypuśćmy gdybym dal nick Wykurwiacz lub coś w tym stylu ?:)


Może być wymuszona zmiana imienia (niekoniecznie na takie jakbyś sam chciał), w przypadku serwerów RP imie musi być - jakby to ująć - klimatyczne i oryginalne (nie zgapione z jakiejś popularnej postaci z gier czy filmów), natomiast w przypadku imion wulgarnych lub kojarzących się źle i obrażających czyjeś uczucia religijne może byc PERMA BAN, lub tymczasowy ban na ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 15:45, Redjevel napisał:

Jak to jest z nickami bo słyszałem ze jak ktoś ma nieodpowiedni nick to blizz prosi o
jego zmianę tak więc przypuśćmy gdybym dal nick Wykurwiacz lub coś w tym stylu ?:)


Dopóki to nie będzie bluzg po angielsku szczerze wątpię, żeby się zorientowali.
Mój kumpel ma nick ,,Wiadro" po hebrajsku na serwerze rp i jakos nikt nie zauważyl ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 23:20, M1k3 napisał:

W 3 tierze muszę dać w blast wave tak czy siak, bo zabraknie mi punktów w dalszych tierach.
Tak samo Dragon''s Breath i jakis smieszny talent skracający cast Flamestrike.


Marudzisz na moje ulubione talenty. xD

Ale faktem jest, że przy tym co pokazali obecnie - wybór ma się prawie zerowy. Chcieli skończyć z tym, że gracze chcący coś osiągnąć muszą mieć build taki jak wszyscy. To rzeczywiście skończyli, bo niczego oryginalnego nie da się zrobić. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 15:45, Redjevel napisał:

Jak to jest z nickami bo słyszałem ze jak ktoś ma nieodpowiedni nick to blizz prosi o
jego zmianę tak więc przypuśćmy gdybym dal nick Wykurwiacz lub coś w tym stylu ?:)


Ja takich przyjemniaczków od razu zgłaszam GM i już przestają się pojawiać. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W praktyce zwykle jest tak, że dają ostrzeżenie i zmieniają, jeśli nick po angielsku jest albo obraźliwy lub zawiera angielskie słowa, które bez wątpienia opisują jakąś funkcję, tytuł lub są nazwą przedmiotu (chociaż i tutaj nie zawsze reagują). Jeśli np. ktoś w nazwie postaci da sobie słowo "tank, "healer lub jakiś tytuł np. "champion", "warchief" to może liczyć na to, że nazwa jego postaci zostanie zmieniona. Poza tym to zwykle nic Blizzard nie robi i jest raczej bierny (jak w sprawie trollowania, zaśmiecania na forach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>w przypadku serwerów RP imie musi być - jakby to ująć - klimatyczne i oryginalne (nie zgapione z jakiejś popularnej postaci z gier czy filmów),

I teraz drogie dzieci pozwólcie, że przytoczę parę imion z mojego serwera/battlegroupy (pogrubione to imiona bądź nazwy gildii):

Zaczniemy dziś z wyjątkową Mocą, bo oto przed nami niejaki Dhedaj. Tuż za nim, jego wierny towarzysz Muczaczo a z tyłu siedzi niezwykły artysta, czyli Pedzell. Ten jakże wspaniały dzień oświetla nam nasza piękna siostra - Promyczek, jednak z góry obserwuje ją (i nas zapewne też) jej zaborczy tatuś, Undeadaddy, gotów zadzwonić pod Nineoneone Jesli tylko zajdzie taka potrzeba.
Na polu oczywiście pasie sieKrasulka, która jednak bardzo boi się biegającego nieopodal death knighta imieniem Deatknigt. Podobno miał też brata bliźniaka - Unholyknight''a. Na szczęście przepłoszyło go nagłe pojawienie się Skunnka. Wieczorem zjawiła się Dzioszka, choć to był podobno jej Fakenick - prawdziwym miał być Futunari..

Tymczasem w znajdujących się daleko za górami, tajemniczych podziemiach dzielna drużyna pod przywódctwem druida Bobdadruid wraz z wiernym towarzyszem, warlockiem Diebymyspell, z którego był istny Rzeznik chcieli zdobyć skarb lokalnego rzezimieszka Patrycjana, jednak na drodze stanęła im Trollica, wykrzykując swój okrzyk bojowy, głośne, donośne "Kurwadoomek" rozniosła dzielną drużynę w pył. Nawet Bubblegirl by im nie pomogła. Może gdyby był tam jakiś Restorator

Sprawdźmy Status z drugiej strony globu..
gdzie jakiś mało znany Siedlczanin opalał się Nawypasie, popijając kolejną szklankę Mocnej . I choć na co dzień był wyjątkowo Ponuryy, roześmiał się głośno widząc zwycięzcę naszego małego konkursu, którym niewątpliwie został..
..
Czyrak należący do gildii Bolesne Choroby Odbytu

A cały ten reportaż przygotowała Failariell, która skwitowała to krótkim "Heh, Mamwdupie, idę zjeść jakieś Turbobeef. Mam nadzieję, że nie czeka mnie żadne Corpsevomit na koniec"..

Z góry, cicho przyglądał sieKosmick

Czasem mnie tylko zastanawia - ludzie wstydzą się swoich, czasem śmiesznych imion. Szydzą z Józków, Szczepanów, Alfonsów, Genowef.. Z wielu.. Ale gotowi są spędzić połowę życia kryjąc sie pod imieniem Czyrak, Kurwadoomek, czy Unholyknight, będący w rzeczywistości blood tankiem..

I tak - większość z tych ludzi to nie lv1 alty - tylko pełnoprawne 80-tki, wielu to aktywni rajderzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zgłosiłem imię Cybertank (gnome warrior) za nieodpowiednie na serwerze RP-PvP. Blizz mi odpisał że wszystko jest w porządku, ponieważ oba składowe słowa występują w świecie Warcrafta. Cyber był gdzieś w nazwie jakiegoś moba w Netherstormie, a tank w nazwie przedmiotu. Takie było argumentowanie Blizza za tym że imię jest ok.

Nie poprzestałem na tym. Napisałem długiego maila o tym że nie spodobała mi się decyzja GMa i argumentami dlaczego to imię jest niepoprawne, oraz dlaczego nie spodobał mi się argument GMa. W odpowiedzi (po miesiącu) dostałem równie długiego maila, z kontr-argumentami i decyzją że imię jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejny raz opuliłem na Ah Turno charged flying machine za 2k golda :D ja nie wiem kto to kupuje ale podoba mi się to tak zdobyłem machano hoga a teraz i tak mam juz 7kg :D tak wiec polecam bycie engineerem i robienie tego a mtasy tylko 200-500 g zależny od servera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Gra po 5 - 10 minutach mi się zwiesza na amen i nic nie mogę dalej zrobić, bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam. Dodam jeszcze, że sprzęt absolutnie spełnia wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 16:55, DemoBytom napisał:

I tak - większość z tych ludzi to nie lv1 alty - tylko pełnoprawne 80-tki, wielu to aktywni
rajderzy..

Wiesz, jest taka zasada, jeśli ktoś ma postać z imieniem "Straszliwy Mroczny Pro Wyprówacz Flaków" to można go olać bo to szpaner. Ale już postacie z imionami "Ptyś", "Cukiereczek" "Krasulka"... cóż... widać że to postacie dojrzałych ludzi którzy nie biorą życia na poważnie, a dzięki temu są cokolwiek skuteczniejsi w mordowaniu.
Proponuję się zapoznać z tym oto trope''em
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/FluffyTheTerrible

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, u mnie był gracz, który miał alta Hankthetank i GM mu kazał zmienić. Z tym, że nowe imię jakie otrzymał to było... Rage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Sluchajcie chcialbym wrocic do starych bindow tzn. bawilem sie nowymi jednak chce wrocic do starych .
Skopiowalem sobie uprzednio folder WTF odpowiadajacy za zapis bindow na klawie jednak wklejam go i bindy sie nie zmieniaja , cos robie zle ? :) z gory dzieki za pomoc pozdrawiam Kamell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasów WLK bindy zapisywane są na serwerze.

Jeśli dobrze poszukasz to może gdzieś znajdziesz polecenie z jakim można zmusić grę do olania bindów zapisanych na serwerze, ale nie gwarantuje że to jeszcze działa (wiem że było dostępne w trakcie bety WLK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się