Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2010 o 19:15, alexiej napisał:

WoW mi się wysypał i muszę go reinstalować - jest już dostępny tem launcher czy co że
po 200 mb ściągniętych można grać? Jak tak to gdzie bo nie widzi mi sie ściągać 20 gb
od razu :(


spróbuj tutaj: https://eu.battle.net/account/management/download/index.xml
po zalogowaniu.
Z tego co widzę są tam linki do wersji 4.0.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, 1/3 addonów nie działa, a wśród tych działających jakieś mi zamulają grę. Bez addonów nie bardzo widzę siebie w tej grze, za dużo rzeczy na których się polega >_> Do tego nie wiadomo jakie buildy, glify i rotacje będą dobre... Jak dla mnie gra nie istnieje dopóki jakoś tego syfu nie ogarnę, tj poczekam może kilka dni aż się ustabilizuje. Niech sobie wsadzą takie patche, że trzeba ciągle albo od zera zaczynać, albo męczyć się z addonami i bugami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 21:36, alexiej napisał:

Fajnie że dopiero teraz to wyszło - ściągnąłem i zainstalowałem grę ... a teraz launcher
robi to samo :O


A wiesz co ja ci powiem?
Ściągało się ok. 5GB patcha w częściach, po czym to się instalowało z jakaś godzinę, a potem włączał się launcher i tak ściągał kupę danych jeszcze.
Wychodzi więc na to samo ;D

PS. wyjdzie 4.0.3 i pewnie znowu kilka gigsów do ściągania z powodu zmienionych terenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 22:03, Daronn_Darker napisał:

/.../
Pomimo 2Mgb to 5GB ściąga mi-się od wczoraj i jest dopiero 2GB;/ Nie wiem co jest nie
tak.

P2P downloader blokuje łącze wysyłając zbyt dużo danych.
Ogarnij sobie Net Limiter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie sprawdzalem czy RF jest :P shammy ench i warrior fury tak mnie w tps wypieprzaly ze masakra...
I male pytanko: czy Wy tez nie mozecie inspectowac ludzi? Czy tylko u mnie taki bug jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 00:03, Ichvander napisał:

I male pytanko: czy Wy tez nie mozecie inspectowac ludzi? Czy tylko u mnie taki bug jest?


Nikt nie może. Ogólnie to mnóstwo błędów jeszcze jest.
Wkurza mnie np. brak wyświetlania czasami names/nameplates na stworkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 23:52, alexiej napisał:

WTS Glyph for 200gold per each xD


Glify są jednorazowe. Jak się już jakiegoś nauczysz to masz go na stałe i możesz się między nimi przełączać jak chcesz (poza walką oczywiście)..
Skrybowie więc zarabiają póki mogą a ludzie potrzebują glifów.. Zresztą nie sądzę, żeby te ceny bardzo spadły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już tam nie przesadzaj. Czasami się coś urwie, ale generalnie dalej spokojnie można robić aoe faceroll w heroicach. Wręcz jest jeszcze łatwiej, bo dps jest niesamowity. Starczy jeden arcane mage, a reszta może iść na papierosa i nikt nie zauważy ich nieobecności.

A na XT w Ulduar boss nie urwał mi się ani razu i miałem jeszcze spokojnie troszkę zapasu w threat (mimo, że dps był tak chory iż za pierwszym podejściem z miejsca włączyli hardmode). Nie ma co desperować. Nie jest idealnie, ale wystarczy trochę pokombinować z nową rotacją i da się spokojnie grać, a zanim dojdziemy do 85lv i tak wszystko jeszcze się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 00:06, Daimon_Frey napisał:

Nikt nie może. Ogólnie to mnóstwo błędów jeszcze jest.
Wkurza mnie np. brak wyświetlania czasami names/nameplates na stworkach


Nikt nie może? A to ciekawe, ja jakoś nie mam z tym problemów.

Proponuje zacząć od wywalenia noobscore''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 07:33, Michal256 napisał:

Proponuje zacząć od wywalenia noobscore''a


Bez noobscore''a nie mogłem inspectować.
Poza tym wspominam o tym co widziałem na chacie, ludzi ciągle pytających się czy da się inspectować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze jakiś inny addon.

Generalnie Blizzard wprowadził limit na liczbę inspectów, ze względu na to że mody po prostu spamowały polecenia inspectu. Jeśli masz jakieś mody wysyłające inspecty, to pewnie właśnie ten mod powoduje u ciebie błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 08:42, Daimon_Frey napisał:

Bez noobscore''a nie mogłem inspectować.
Poza tym wspominam o tym co widziałem na chacie, ludzi ciągle pytających się czy da się
inspectować.


Słyszałem, że trzeba dodatkowo wyczyścić cache.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 00:11, DemoBytom napisał:

Skrybowie więc zarabiają póki mogą a ludzie potrzebują glifów.. Zresztą nie sądzę, żeby
te ceny bardzo spadły..


U nas ceny wczoraj na większość glifów były w okolicach 20-30, a zdarzały się spadki poniżej 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 10:28, Volvox napisał:

U nas ceny wczoraj na większość glifów były w okolicach 20-30, a zdarzały się spadki
poniżej 10.


U mnie jest różnie w zależności od glifa. Ceny (dla hunterów) od 8g do nawet 200g za jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 10:34, Daimon_Frey napisał:

U mnie jest różnie w zależności od glifa. Ceny (dla hunterów) od 8g do nawet 200g za
jednego.


U mnie większość glifów była po ok 50G, ale biorąc pod uwagę, że to jednorazowy zakup i że trzeba uzupełnić tylko kilka, bo parę zostało automatycznie dodanych do postaci, uważam to za sensowną cenę (dla postaci na 80-tym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się