Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

W mojej głowie zakorzenił się demoniczny plan zabawy z mobkami.... czy można jednocześnie uaktywnić z trinketu jednocześnie dwa mechanical dragonling lub jeden mechanical i jeden mithril dragonling?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 13:23, Boneles napisał:


> > > Może i tak, ale przez te 6 dni malo co szału nie dostałem :P
> Mój biedny mag byłby już w czwartek (w maju) na 60 lvl :( A tak jest na 52 :(
Eh , nie płacz ja miałem 5 MIESIECZNA:) przerwe w momenice kiedy moj drood byl na 54 levelu:P

i kto tu byl biedny:P

taa :P tyle że ja zapłaciłem! grałem 8 dni i mi taki numer wycięli. A miałem przerwę 4 miesięczną, pograłem 8 dni i ot, prezent urodzinowy... Jakby blizzard wiedzial ze bedzie przypal za oceny xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2006 o 12:38, Radzisz napisał:

możliwe, ale za pierwszym razem jak płaciłem za WoW to tą kartą... zapłaciłem za 3 miechy i
spokojnie grałem 4 miechy. Niekoniecznie zamrozi, ale tu chodzi o to, żeby sprawdzić czy to
twoja karta... Bank lub blizzard miał wątpliwości :)


To ja jestem tym kumplem:P czyli co jak będzie mi kuzyn opłacał będą mogli sie przypierniczyć do tego ze karta jest z irlandii... a jak powiem ze to moj kuzyn opłaca albo coś to sie zgodzą? czy to musi być MOJA karta czy kogoś z rodziny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 09:47, Makus89 napisał:

Dzis moj wielki dzien !! Zamowilem wlasnie World of Warcraft <lol> Juz nie moge sie doczekac
dostawy :)

nie zapomnij przeczytac instrukcji ponad 200 stron i nastaw sie na dluga instalacje, bardzo dluga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 10:44, Dubik napisał:

> Dzis moj wielki dzien !! Zamowilem wlasnie World of Warcraft <lol> Juz nie moge
sie doczekac
> dostawy :)
nie zapomnij przeczytac instrukcji ponad 200 stron i nastaw sie na dluga instalacje, bardzo
dluga:)


Prawdziwy mezczyzna nigdy nie czyta instrukcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe :D ja nie czytałem i w pierwsze 8 godzin gry (jeden dzień, jak usiadłem to 8 godzin siedziałem :P ) nabiłem 20 lvl i zwiedziłem całe Stormwind, Ironforge i ruszyłem do duskwood :) Potem nauczyłem się zasad na instancjach, co to mount i jak go zdobyc i ruszyłem w głąb świata magii i stworów... oops :P zapomniałem powiedzieć że próbowałem zabić hordziaka na 60 lvl i mi nie wychodziło :P stwierdziłem że to jakiś bug xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 08:43, Dinkuned napisał:


> możliwe, ale za pierwszym razem jak płaciłem za WoW to tą kartą... zapłaciłem za 3 miechy
i
> spokojnie grałem 4 miechy. Niekoniecznie zamrozi, ale tu chodzi o to, żeby sprawdzić czy
to
> twoja karta... Bank lub blizzard miał wątpliwości :)

To ja jestem tym kumplem:P czyli co jak będzie mi kuzyn opłacał będą mogli sie przypierniczyć
do tego ze karta jest z irlandii... a jak powiem ze to moj kuzyn opłaca albo coś to sie zgodzą?
czy to musi być MOJA karta czy kogoś z rodziny :/

hehe :P poprostu ustaw sobie że jesteś z irlandii i daj adres kuzyna :D (a tak można? :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 21:34, T34 napisał:

hmm, znasz się na everquescie 2?
to wejdz tu i odpowiedz ;) http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3537&u=11 zdaje się że ty założyłeś temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- gdzie sie znajduje lokacja Tyr''s Hand?(chyba tak sie pisze....) Zaczełem farmowac honor a kolejki niestety sa dlugie, a tam podobno sporo kasy mozna zebrac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 16:28, Boneles napisał:

Mam pytanie- gdzie sie znajduje lokacja Tyr''s Hand?(chyba tak sie pisze....) Zaczełem farmowac
honor a kolejki niestety sa dlugie, a tam podobno sporo kasy mozna zebrac:P


Eastern Plaguelands- blisko obozu z gryfmasterem [praktycznie po przeciwnej stronie niż Stratholme]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludki, mam takie pytanie jedno. Bo tak sie składa, że jestem kompletnei zielony w macrach, a potrze buję jednego.
Jak zrobic takie, zeby zaraz bo Nature Swiftness druida poszło mi Healing Touch albo inne leczenie? Prosze o odpowiedz bo wlasnie zmieniam specyfikacje z 8/38/5 na 0/30/21:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 22:57, Boneles napisał:

Ludki, mam takie pytanie jedno. Bo tak sie składa, że jestem kompletnei zielony w macrach,
a potrze buję jednego.
Jak zrobic takie, zeby zaraz bo Nature Swiftness druida poszło mi Healing Touch albo inne leczenie?
Prosze o odpowiedz bo wlasnie zmieniam specyfikacje z 8/38/5 na 0/30/21:P



o ile dobrze pamietam, to bedzie to wygladalo mniej wiecej tak

/cast Nature''s Swiftness
/cast Healing Touch(rank 10)


albo bardziej zaawansowane:

/script CastSpellByName("Nature''s Swiftness");if not UnitIsFriend("player","target") then TargetUnit("player");end;CastSpellByName("Healing Touch(Rank 10)");TargetLastEnemy();

musisz wtedy macro wcisnac 2 razy, ale nie ma to wiekszego znaczenia bo NS i HT sa na innym cooldown, wiec rzucisz odrazu ;]. w ( ) wpisz swoj aktualny lvl skilla HT ;] powodzenia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się