Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2006 o 16:27, Radzisz napisał:

Prosze pomocy coś się stało! Próbuje dziś się zalogować do wow! (tydzień temu zapłaciłem kartą
za 3 miechy!) A dziś pokazuje mi że musze zapłacić! Wchodzę na swoje konto a konto jest frozen!
Nie ma nawet że płaciłem niedawno, jest tylko że płaciłem w roku 2005! O co chodzi, co się
stało!!

może bank nie przelał kasy??
sprawdź to czasem jest obsówa ale wątpie żeby tygodniowa (sic!). no chyba że coś nie tak zrobiłeś i dostałeś bana :/ sam nie wiem. Jeśli dziś i juro będziesz miał to samo napisz do blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 18:00, L33T napisał:

> Prosze pomocy coś się stało! Próbuje dziś się zalogować do wow! (tydzień temu zapłaciłem
kartą
> za 3 miechy!) A dziś pokazuje mi że musze zapłacić! Wchodzę na swoje konto a konto jest
frozen!
> Nie ma nawet że płaciłem niedawno, jest tylko że płaciłem w roku 2005! O co chodzi, co
się
> stało!!
może bank nie przelał kasy??
sprawdź to czasem jest obsówa ale wątpie żeby tygodniowa (sic!). no chyba że coś nie tak zrobiłeś
i dostałeś bana :/ sam nie wiem. Jeśli dziś i juro będziesz miał to samo napisz do blizza.

teraz mam komunikat:

Greetings! The ability to add a payment has been turned off on this account. This could be due to a payment issue that is being investigated or to a permanent closure of this account (check your account status). If you believe that this could be related to a payment issue, could you please contact our Billing Support team via www.wow-europe.com/en/support/with the following information:

1. How many account are you paying for with this card?
2. Have you tried to enter your payment method with just one card?
3. Is your bank based in a country other than the one in which you are residing?


Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normal, turalyon. To ma być ban? ALE NA ILE I ZA CO!
CO JA MAM NAPISAĆ? TYM BARDZIEJ ŻE CHASŁA NA EMAIL CO WPISAŁEM PRZY ZAKŁADANIU WOW NIE PAMIĘTAM! POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj... to trochu to nie chalo ale luz się coś wymyśli. WoWAccountReviewEU@blizzard.com to adres supa do kont. Spróbuj zmienic mail na który chcesz miec przysyłane info itd. Wejdź do Acc menagment i tam to zmień. Potem napisz na adres który ci podałem i zapytaj o powód zawieszenia konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 18:15, Radzisz napisał:

czyli co
mam wysłać maila na WoWAccountReviewEU@blizzard.com? I napisać tam stary email i ten na który
chcę zmienić?

nie!! :P wejdź to zarządzanie kontem na stronie WoW-a i tam zmień contact info. Podaj tam mail do którego znasz chasło :P. I potem napisz do nich na WoWAccountReviewEU@blizzard.com używając nowego maila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 18:18, L33T napisał:

> czyli co
> mam wysłać maila na WoWAccountReviewEU@blizzard.com? I napisać tam stary email i ten na
który
> chcę zmienić?
nie!! :P wejdź to zarządzanie kontem na stronie WoW-a i tam zmień contact info. Podaj tam mail
do którego znasz chasło :P. I potem napisz do nich na WoWAccountReviewEU@blizzard.com używając
nowego maila :P

ale to zablokowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L33T <----- Nie ma problemu:) Wybaczam:)

bunio38 <---- osobiście polecam PvP:) Bo można robić wuesty z takiem "dreszczykiem" emocji:) Inaczej mówiąc będziesz mógł byc zaatakowany przez innych graczy praktycznie wszędzie:) no prócz początkowych lokacji:) A na serwerach PvE możesz robić questy nie bojąc sieżę cię ktoś zaatakuje:) Czyli nuda.. Bo jak ty będziesz chciał sobie z kimś powalczyć to on też bedzie musiał chcieć (czyli włączyć tryb PvP):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 19:01, Stwór napisał:

... jak ty będziesz chciał sobie z kimś powalczyć to on też bedzie
musiał chcieć (czyli włączyć tryb PvP):)


Stwór, to wcale nie jest takie trudne: odpalasz sobie tryb PvP i wskakujesz do Stormwind (jeżeli grasz Hordą) lub Ogrimaru (wersja dla Alliance). Gwarantuję, że nudzić się nie będziesz - tylko musisz poczekać, aż "tubylcy" otrząsną się z pierwszego wrażenia po Twoim wejściu (WTF)... :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 19:57, MiPek napisał:

Stwór, to wcale nie jest takie trudne: odpalasz sobie tryb PvP i wskakujesz do Stormwind (jeżeli
grasz Hordą) lub Ogrimaru (wersja dla Alliance). Gwarantuję, że nudzić się nie będziesz - tylko
musisz poczekać, aż "tubylcy" otrząsną się z pierwszego wrażenia po Twoim wejściu (WTF)...
:].


Tak nuda na pewno nie.. Zwłaszcza jak zaatakują cię i rozwalą jak typowe mięso armatnie!:) Frajda może na raz lub dwa..:) Plus bieganie z cmentarza:) Ale i tak nuda..:) bo robienie przez większą część questów będzie taka sobie.. Ja wolę ten dreszczyk że zawsze można kogoś spotkać;) W ten sposób stoczyłem najfajniejsze i najlepsze walki 1 vs 1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) Tak jest fajnie racja :) Kiedyś odpaliłem sobie tryb pvp (serwer normal) i zwiedzałem terytoria hordy :) miałem 50 lvl, znaczy pare dni temu :P No i wpadłem na jakąś dzielnicę gdzie 20-30 lvl biegają. A ja mag na 50 ^^ Ale frajda była jak 10 chłopa próbowało mnie pociąć/zasztyletować/spalić/zamrozic i wogóle :) Chociaż kiedyś spotkałem na 51 lvl maga na 53. Jedyna moja piękna walka 1 vs 1 :) użyłem potionka, kamienia dodającego mane, evocation i dalej sie klepaliśmy... Zakończyło się na walce różdżkami, miałem lepszą :P on mi 80 dmg ja mu 110 xP

Ekhm. Stwór, czytałeś moją gadkę z L33t-em? Może ty wiesz o co chodzi i co mi zrobili?? Napisałem do blizz ale jestem ciekaw jak długo będę czekał na odblokowanie mojej wpłaty. Grałem 8 dni, nabiłem 4 lvle (mam 52) i co? W ten weekend miał być 53!! Pomożecie? :)
cytat :

"Greetings! The ability to add a payment has been turned off on this account. This could be due to a payment issue that is being investigated or to a permanent closure of this account (check your account status). If you believe that this could be related to a payment issue, could you please contact our Billing Support team via www.wow-europe.com/en/support/with the following information:

1. How many account are you paying for with this card?
2. Have you tried to enter your payment method with just one card?
3. Is your bank based in a country other than the one in which you are residing? ""

Hehe. I co teraz? Jak już napisałem do blizzarda pozostaje mi czekać i mieć nadzieję? I co ja w weekend będę robił? Mam jedynie na dysku WoW :P Chyba morrowinda 3 caly pakiecik trzeba będzie zainstalować/ a może wziąć się za naukę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 20:27, Radzisz napisał:

Hehe :) Tak jest fajnie racja :) Kiedyś odpaliłem sobie tryb pvp (serwer normal) i zwiedzałem
terytoria hordy :) miałem 50 lvl, znaczy pare dni temu :P No i wpadłem na jakąś dzielnicę gdzie
20-30 lvl biegają. A ja mag na 50 ^^ Ale frajda była jak 10 chłopa próbowało mnie pociąć/zasztyletować/spalić/zamrozic
i wogóle :) Chociaż kiedyś spotkałem na 51 lvl maga na 53. Jedyna moja piękna walka 1 vs 1
:) użyłem potionka, kamienia dodającego mane, evocation i dalej sie klepaliśmy... Zakończyło
się na walce różdżkami, miałem lepszą :P on mi 80 dmg ja mu 110 xP

Ekhm. Stwór, czytałeś moją gadkę z L33t-em? Może ty wiesz o co chodzi i co mi zrobili?? Napisałem
do blizz ale jestem ciekaw jak długo będę czekał na odblokowanie mojej wpłaty. Grałem 8 dni,
nabiłem 4 lvle (mam 52) i co? W ten weekend miał być 53!! Pomożecie? :)
cytat :

"Greetings! The ability to add a payment has been turned off on this account. This could be
due to a payment issue that is being investigated or to a permanent closure of this account
(check your account status). If you believe that this could be related to a payment issue,
could you please contact our Billing Support team via www.wow-europe.com/en/support/with the
following information:

1. How many account are you paying for with this card?
2. Have you tried to enter your payment method with just one card?
3. Is your bank based in a country other than the one in which you are residing? ""

Hehe. I co teraz? Jak już napisałem do blizzarda pozostaje mi czekać i mieć nadzieję? I co
ja w weekend będę robił? Mam jedynie na dysku WoW :P Chyba morrowinda 3 caly pakiecik trzeba
będzie zainstalować/ a może wziąć się za naukę? :P


Cos mi sie wydaje że kilknołes lub ktoś kliknoł na ''''Cancel account'''' ale tylko mi sie tak wydaje bo gdy sie to zrobi to niemozna placic za wowa już(chyba) ale prawdopodobnie sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mylisz się. Kliknalem cancel account 4 miesiące temu. I zapłaciłem. Grałem 8 dni i teraz coś takiego mi wyskoczyło. Cancel account powoduje anulowanie twojej zapłaty, ale to w grę nie wchodzi bo wczoraj grałem a na account na stronie wchodziłem dopiero dziś i tam dostałem taki komunikat w miejscu gdzie płacimy kartą. Pre-paidem też nie mogę. Cóż. Pozostaje mi czekać na mail od blizzarda, czy może ktoś wie o co chodzi dokładnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się