Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mogłeś napisać jaki masz problem- może ktoś by Ci pomógł tutaj. Ja sam kiedyś pisałem do Valve i po kilku dniach odpisali mi, że mam się wpisać z moim problemem na ich tam jakimś forum (nie pamiętam, a nie chce mi się szukać). Czemu tak długo nie odpowiada? Zapewne tak jak i ty z 6,5 milionów graczy wysyła im co jakiś czas e-maile, a Blizz nie zatrudnia tylu samu pracowników w dziale pomocy co graczy (WoW)... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przejżyj ostatnie strony :) tam dużo pisałem o problemach - ale nikt nie wiedział i nie wie (z tych co to opatrywali ^^) co się stało :) poprostu konto 8 dni po zapłaceniu za gre za 3 miechy zrobiło się frozen, a jak biore setup sub... w account m.. pojawia sie takie cudo :
Challenged payment

Greetings! The ability to add a payment has been turned off on this account. This could be due to a payment issue that is being investigated or to a permanent closure of this account (check your account status). If you believe that this could be related to a payment issue, could you please contact our Billing Support team via www.wow-europe.com/en/support/with the following information:

1. How many account are you paying for with this card?
2. Have you tried to enter your payment method with just one card?
3. Is your bank based in a country other than the one in which you are residing?

Odpowiedziałem im jak trzeba... Bank nie w kraju napisałem gdzie, oplacam tylko jedno konto wowa ale place rowniez ta karta na innych stronach przez neta :)
Więc... Kto wie o co chodzi? Taka zagadka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś rano spotkała mnie bardzo niemiła sytuacja - po zalogowaniu nie przechodzę automatycznie do wyboru swojej postaci, tylko do wyboru realm itd czyżby znowu naprawy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 08:47, Snake_GMC napisał:

Nom, chyba w środy jest przerwa techniczna. Musisz poczekać.


domyslalem sie - ale wolalem dopytac ponieważ niebyło przy log żadnej informacji która zawsze (jak okazalo sie dzisiaj nie zawsze) pojawia się z przyczynami braku możliwości grania i szacunkowym czasem konserwacji i napraw ... ciekawe jak dziś długo bedzie 3eba czekać ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 08:51, Dubik napisał:

> Nom, chyba w środy jest przerwa techniczna. Musisz poczekać.

domyslalem sie - ale wolalem dopytac ponieważ niebyło przy log żadnej informacji która zawsze
(jak okazalo sie dzisiaj nie zawsze) pojawia się z przyczynami braku możliwości grania i szacunkowym
czasem konserwacji i napraw ... ciekawe jak dziś długo bedzie 3eba czekać ehhh

ehh do 10 chyba że podadzą że dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale macie dobrze :( wy narzekacie ze przerwa techniczna a ja ze blizz nawyrabial cos z moja wplata i jeszcze na maile nie odpowiada. Tydzien to chyba przesada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 10:46, Radzisz napisał:

ale macie dobrze :( wy narzekacie ze przerwa techniczna a ja ze blizz nawyrabial cos z moja
wplata i jeszcze na maile nie odpowiada. Tydzien to chyba przesada :(

pozostaje życzyc cierpliwości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki, ale ostatnio blizz traci szacunek w moich oczach... każą mi się z nimi skontaktować i walą w *****. Czy to nie irytujące że tak rozwinięta firma pozwala sobie na takie rzeczy? Jak tak się będzie zdarzać często chyba przejdę na everquesta 2 czy coś :( a wow byl moim "życiem". Fajnie sie grało, ale blizz sam zmusza do tego graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 22:41, Radzisz napisał:

Blizzard odpowiedział. Mail poszedł. W nastepnym tygodniu wracam do azeroth...


hehe teraz musisz ich przeprosic ze zle o nich mowiles :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. O to że pochodzenie na accountcie jest POLAND, a w karta jest z irlandii :P przynajmniej odpowiedzialem im, ale podam wam to co mi napisali ^^

Greetings,

We regret that we encountered a problem when trying to process your payment. In order to assist us with resolving this problem, we respectfully request that you provide the following information:

Please confirm how many accounts you are paying for, and if more than one, please supply the name of all the accounts and the reason that you are paying for them.

Was payment attempted with only one credit card? If more than one credit card was used, please confirm how many credit cards were used, and explain why multiple cards were used.

Please confirm whether the bank that issued your card is based in a different country from the contact address listed on your World of Warcraft account, and if it is, please explain the reason for this.

Did you change the expiry date of the credit card used on any of the attempts to enter your credit card information, and if so, please explain why and confirm the actual expiry date that appears on your credit card.

Please note, without this information we will be unable to accept the reserved payment on your account. Regrettably, this issue cannot be resolved by your bank and a swift reply to these queries will enable us to resolve the issue quickly. Please contact the normal billing support via email or phone for changing account details.

Thank you for your co-operation



Hehe :P To by było na tyle xP

Ale zanim odblokują... Wrr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 10:52, Radzisz napisał:

Hehe. O to że pochodzenie na accountcie jest POLAND, a w karta jest z irlandii :P



Hiho...w czerwcu zakupuje sobie WoWa z kumplem i mu (kumplowi) abonament będzie opłacał kuzyn z Irlandii...zapewnie też będzie to opłacane za pomocą karty z Irlandii ale kumpel jest z Polski...więc jak w Accouncie będzie miał POLAND, a jego kuzyn swoją kartą z Irlandii będzie mu opłacał to Blizzard zamrozi mu konto? będzie musiał coś wyjaśniać?
Z góry dzięki za odpowiedź ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 12:35, Patren napisał:

> Hehe. O to że pochodzenie na accountcie jest POLAND, a w karta jest z irlandii :P


Hiho...w czerwcu zakupuje sobie WoWa z kumplem i mu (kumplowi) abonament będzie opłacał kuzyn
z Irlandii...zapewnie też będzie to opłacane za pomocą karty z Irlandii ale kumpel jest z Polski...więc
jak w Accouncie będzie miał POLAND, a jego kuzyn swoją kartą z Irlandii będzie mu opłacał to
Blizzard zamrozi mu konto? będzie musiał coś wyjaśniać?
Z góry dzięki za odpowiedź ;]

możliwe, ale za pierwszym razem jak płaciłem za WoW to tą kartą... zapłaciłem za 3 miechy i spokojnie grałem 4 miechy. Niekoniecznie zamrozi, ale tu chodzi o to, żeby sprawdzić czy to twoja karta... Bank lub blizzard miał wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 22:57, HoZar napisał:

> Blizzard odpowiedział. Mail poszedł. W nastepnym tygodniu wracam do azeroth...

hehe teraz musisz ich przeprosic ze zle o nich mowiles :D


Może i tak, ale przez te 6 dni malo co szału nie dostałem :P
Mój biedny mag byłby już w czwartek (w maju) na 60 lvl :( A tak jest na 52 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2006 o 12:48, Radzisz napisał:


Może i tak, ale przez te 6 dni malo co szału nie dostałem :P
Mój biedny mag byłby już w czwartek (w maju) na 60 lvl :( A tak jest na 52 :(

Eh , nie płacz ja miałem 5 MIESIECZNA:) przerwe w momenice kiedy moj drood byl na 54 levelu:P
i kto tu byl biedny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się