Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2006 o 19:33, Lord Ridick napisał:

to ktoś powie gdzie można kupiś wilka lub coś do jazdy i jak zrobić żeby co miesiąc automatycznie
NIE pobierało kasy!!!!!! HELP!!!!

1. Wilka możesz kupić dopiero od 40 lvl, np. w jednej z dzielnic Orgrimmaru, poszukaj.
2. Wejdź w Account Managment na www.wow-europe.com, kliknij change subscription, i później wybierasz cancel current recurring plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 10:02, Mas-karada napisał:

Mam pytanie gdzie trzeba zapłacić abonamen, wchodze na strone wowa i na acount magamenet i
co dalej trzeba cisnąć?


W opcjach "Manage Your Account" klikasz Change Subsription lub klikasz na Setup Subscription na dole strony Account Managment w ramce Billing Information.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 10:38, Mas-karada napisał:

nie rozumiem wpisuje numer karty (visa electronic) i pisze ,,payment rejected,,


Sprawdź, czy wszystko wpisujesz poprawnie, czy przy wyborze sposobu opłaty zaznaczyłeś porawny typ karty(w tym wypadku chyba Visa Electron), sprawdz czy twoja karta umożliwia płatności przez internet, czy masz odpowiednią ilość pieniędzy na koncie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A napiszcie mi tak serio:

Czy ta gra naprawdę tak uzaleznia?? Czy tylko sobie jaja robicie :/ Bo tego się boję, dlatego mam dylemat. Rozumiem, że można się wciągnąć, ale czy uzaleznic?? Ja się słabo uzalezniam ogólnie od wszystkiego, więc mi to wisi, ale czytałem komentarze osób które też tak mówiły i się "uzaleznily". Aha i jeszcze jedno:
Mnie ogólnie gry się szybko nudzą. Jest troszkę pozycji które zaliczyłem, ale w które grałem - łohoho. Powiedzcie czy WoW szybko się nudzi?? Czy ubijanie potworów nie jest monotonne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 11:16, Diddle napisał:

Czy ta gra naprawdę tak uzaleznia?? Czy tylko sobie jaja robicie :/ Bo tego się boję, dlatego
mam dylemat. Rozumiem, że można się wciągnąć, ale czy uzaleznic?? Ja się słabo uzalezniam ogólnie
od wszystkiego, więc mi to wisi, ale czytałem komentarze osób które też tak mówiły i się "uzaleznily".
Aha i jeszcze jedno:
Mnie ogólnie gry się szybko nudzą. Jest troszkę pozycji które zaliczyłem, ale w które grałem
- łohoho. Powiedzcie czy WoW szybko się nudzi?? Czy ubijanie potworów nie jest monotonne?


Słuchaj, mi ta gra się podoba, ale się nie uzależniłem. Pozatym wystarczy, że ktos będzie kontrolowal twoje wydatki i w krytycznym moencie cię ''odłączy'' od WoW i po sprawie. Posiedzisz miesiąc przy kompie bez WoWa i już jesteś czysty. Mnie nawet czasem ta gra nudzi, dlatego gram od czasu do czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. A jeszcze jedno: posiadam Visę Electron z Sercem i chciałbym płacić CO MIESIĄC tą kartą za abonament. Ile taki abonament by wynosił?? Rozumiem, że Blizzard sam by zdierał z mojej karty kasę, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 11:29, Diddle napisał:

Dzięki za odp. A jeszcze jedno: posiadam Visę Electron z Sercem i chciałbym płacić CO MIESIĄC
tą kartą za abonament. Ile taki abonament by wynosił?? Rozumiem, że Blizzard sam by zdierał
z mojej karty kasę, tak?


Co miesiąc? 12.99€. Oczywiście w pakietach 3 i 6 miesięcznych wychodzi taniej. I zgadza się Blizzard sam będzie pobierał kasę z karty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz :) A wiadomo kiedy blizzard pobiera tę opłatę? W dzień rozpoczęcia kolejnego miesiąca grania? W przeddzień? Kiedy? I mam nadzieję, że pobiera za jeden miesiąc gry a nie za dwa, jak to prepaid. Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 12:30, Diddle napisał:

A wiadomo kiedy blizzard pobiera tę opłatę? W dzień rozpoczęcia kolejnego
miesiąca grania? W przeddzień? Kiedy? I mam nadzieję, że pobiera za jeden miesiąc gry a nie
za dwa, jak to prepaid. Jak to jest?


Blizzard pobiera opłatę w dzień, kiedy kończy się poprzednia subskrypcja. Czyli np. jeśli kończy się ona jutro o godz. 13.45 to kasa zostanie pobrana z konta o tej godzinie, tak by przedłużyć to automatycznie i aby nie było żadnej przerwy.

Blizzard pobiera kasę, w zależności od wybranej opcji, za 1 miesiąc, 3 miesiące lub 6 miesięcy. Tylko pre-paid przedłuża grę o 60 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z tu obecnych ma karte visa electronic i może mi powiedzieć jak uzupełnić abonament(w szczegółach) bo zaraz oszaleje( pisze że karta została zablokowana na 72 godziny i coś tam jeszcze)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 18:59, Volvox napisał:

> Oj trzeba brać w nim udział..

Mimo ze chciabym bardzo zagrac postaciemi ktorymi nie gralem, to po doswiadczeniach ostatniego
testu jakos nie mam ochoty sie w to bawic ;)

> Niefajne jest to, że jak questuje w esp sam, dopada mnie banda
> allayów, zabija gankuje przez jakieś czas...

Jak milo sie gra na Normal :))

> A co do Cross-realm BG niefajne jest automatyczne przydzielanie do raidu..
> Jak chce z kumplem dywersję porobić na AV to trzeba sie modlić o przydzielenie
> do jednej grupy :/

Nie da sie poprosci szefa grupy?
Albo wyjsc z rajdu?



Szef grupy czasami nie umie zarządzać raidem :/ Mają tacy mają low-lvlowe postacie i grają na tescie...
A wyjść z raidu się nie da (chyba, jeszcze sprawdze :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 13:01, Mas-karada napisał:

czy ktoś z tu obecnych ma karte visa electronic i może mi powiedzieć jak uzupełnić abonament(w
szczegółach) bo zaraz oszaleje( pisze że karta została zablokowana na 72 godziny i coś tam
jeszcze)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pomóglbym Ci, ale mojej nowej karty jeszcze nie przysłali. Pozatym skoro karta została zablokowana na 72 godziny to raczej nic nie zrobisz. Napisz w takiej sytuacji maila do CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 13:01, Mas-karada napisał:

czy ktoś z tu obecnych ma karte visa electronic i może mi powiedzieć jak uzupełnić abonament(w
szczegółach) bo zaraz oszaleje( pisze że karta została zablokowana na 72 godziny i coś tam
jeszcze)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wiesz co ci powiem.. tez szalalem. ale nie zawsze musiz wpisac to W PASIE co pisze... u mnie to byly ostetnie 3 lub 4 cyfry kodu z tylu karty... moze wpisujesz te z przodu... a propo, ja mialem blok na 12 =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie konta w WoW. Wyjeżdżam na tydzień, nie będę mógł grać w tym czasie. Czy jest możliwość ''zamrożenia'' konta tak, żeby nie tracić tego tygodnia? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 23:53, au_rel napisał:

Mam pytanie odnośnie konta w WoW. Wyjeżdżam na tydzień, nie będę mógł grać w tym czasie. Czy
jest możliwość ''zamrożenia'' konta tak, żeby nie tracić tego tygodnia? Z góry dzięki za odpowiedź.


Krótko, ale bardzo na temat - NIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie o co chodzi tym razem wszystko jest w porzo kasa na kącie jest numery wszystkie dobre ale pisze payment rejected czyli abonament odrzucony lub nieprzyjęty!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się