Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

to już moje ostatnie pytanie związane kartą prepaid: jeśli kupeje karte pre paid za 106 zł tu na gram pl to moge grać 2 miechy i musze kupić nową i doładowaćją jakoś bo mi się już wszystko pomieszało?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 13:42, KrzysiekP napisał:

Mam pytanie. Czy WoW będzie mi chodził na zintegrowanej karcie graficznej? Byłbym wdzięczny
za szybką odpowiedź.

Nie, raczej nie będzie chodził na zintegrowanej, chociaż zależy, ile masz pamięci na tej karcie oraz od reszty Twojego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy WoW przypadkiem NIE obsługuje kart zintegrowanych. Może zobaczać w liście obsługiwanych kart, w oficjalnych wymaganiach sprzętowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Chciałem zaktualizować pewne dane gildii, ale widzę, że coś się pozmieniało na forum, wobec braku specjalnego tematu napiszę tutaj z co z góry przepraszam.

Sprawa wygląda tak: szukamy osoby z doświadczeniem przynajmniej na poziomie ZG/MC chętnej do objęcia konta po naszym koledze. Na koncie jest priest, którego potrzebujemy, oraz T1 warlock (i kilka innych postaci) do ew. farmy czy BG. Priest oczywiście w buildzie holy, osoba taka powinna być w stanie grać minimum 3 wieczory od g. 20.00 i wówczas uczestniczyć w rajdach gildiowych. oczywiście pozostałym czasem i postaciami dysponuje wg. własnej woli, byle by priest (ksywka Executor) był rozwijany. Było by miło, gdyby potencjalny chętny był osobą bezkonfliktową i obdarzoną poczuciem humoru.

Konto w chwili objęcia/znalezienia chetnego zostanie opłacone na 3 miesiące przez gildię, po tym terminie gracz, jesli zdecyduje się pozostać, będzie opłacał swoją grę samodzielnie.

Executor jest członkiem wyłącznie Polskiej gildii Caern Morghen (info w temacie o gildiach) - dla jasności, grającej na serwerze PvE The Wildhammer po stronie Hordy, założonej w marcu 2005r. , liczącej ok. 180 graczy, atakującej obecnie Nefariana)

Zgłoszenia proszę kierować na skrzynkę kontaktową (kontakt) na stronie gildii http://cmg.1hand.pl

Prowadzimy także rekrutację otwartą zarówno nowych "początkujących" rekrutów, jak i o postaci migrujących z innych serwerów. Zgłoszenia i zapytania w grze /who Caern Morghen i prosić o kontakt z oficerem, lub po prostu przez wyżej opisaną skrzynkę kontaktową.

Rekrutacja jest prowadzona z myślą o przyszłości (niskie levele, początkujący) jak i dokompletowaniu drugiej grupy rajdowej, stanowiącej zaplecze dla pierwszej i farmującej MC w celu wyposażenia i nabycia umiejętności. Jednakże osoby z doświadczeniem i dobrym sprzętem są w stanie niemal od razu wbić się w pierwszy skład (szczególnie klasy leczące oraz hunter) pod warunkiem zaakceptowania określonych zasad.

Nie wymagamy supersprzętu, superdoświadczenia i superwydajności, cenimy bezkonfliktowość i kulturę osobistą. Jednak gracze zainteresowani dołączeniem do grupy podstawowej powinni mieć na uwadzę trochę wyższą poprzeczkę oraz konkurencję.

pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc


Wiekszosc graczy wybiera klase Warior lub Paladyn ale ja lubie sobie czsami poczarowac(Gothik1,2 i Noc Kruka przeszlem magiem no i Morowind) i gdzy wlacyle menu Tworzenia Postaci mialem dylemat: jaką Rase i Klase wybrac zeby fajnie sie gralo.Prosze powiedzcie kim Wy gracie i napiszcie.


Pozdrawiam i dziekuje z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 20:25, Arci123 napisał:

Czesc


Wiekszosc graczy wybiera klase Warior lub Paladyn ale ja lubie sobie czsami poczarowac(Gothik1,2
i Noc Kruka przeszlem magiem no i Morowind) i gdzy wlacyle menu Tworzenia Postaci mialem dylemat:
jaką Rase i Klase wybrac zeby fajnie sie gralo.Prosze powiedzcie kim Wy gracie i napiszcie.



Pozdrawiam i dziekuje z góry.

Witam,
Osobiście gram paladynem i jest się bardzo dobrze. W PvP rozwalam większość graczy około mojego lvlu, może z wyjątkiem rogue. Na pierwszą postać odradzam Ci wybranie wojownika z tej racji, że nie ma on możliwości leczenia się (może z wyjątkiem bandaży). Polecam ci wybranie Paladyna, którym gra się dość łatwo; ma dość dobre czary leczące, aury, i możliwość noszenia najcięższych zbroi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty będziesz grał czy ktoś inny? Jeśli Ty to sam sobie powinieneś wybrać klasę, która Ci najbardziej odpowiada, w instrukcji masz krótki opis mocnych i słabych stron każdej z nich. Do tego setki poradników i artykułów w sieci.

Ale żeby nie było, że Cię zbywają - to napiszę tyle, że wszystko zależy od tego co chcesz robić i co lubisz robić.

Jeśli preferujesz grę PvP to wszystko jedno kogo wybierzesz, kazda klasa jest dobra do rąbanki, kazda klasa ma przeciwnika z którym lekko wygrywa i lekko przegrywa. Najbardziej napakowani są obecnie Worlockowie i Hunterzy, sporo ludzi nimi gra bo to łatwe dość jest. Najciężej jest wojownikiem, praktycznie każdy caster spuści Ci baty (mag, priest, warlock). Ale to wszystko także zależy od umiejetności tzw. skilla. Są ludzie, którzy nazależnie od wyposażenia i klasy potrafia wygrać z każdym.

Jeśli odpowiada Ci walka z dystansu i dobianie wroga z bezpiecznej odległości - szybka możliwość ucieczki, bierz huntera, locka, maga. Jesli wolisz zwarcie, weź paldka (ten może zawsze zwiać ) warriora lub rogue.

Jeśli natomiast chcesz grać PvE - zwiedzać instanty i grać w rajdach, najlepszym wyborem będzie priest lub druid - są najbardziej potrzebni i jest ich najmniej. Wybór warriora, huntera czy paladyna (lub szamana) może spowodować, że nie będzie dla Ciebie miejsca w rajdach.

Ale dokonaj wyboru sam, zawsze możesz zmienić jak Ci nie przypasuje, nie słuchaj podpowiedzi w stulu "mnie sie świetnie gra xxxxxx, wymiatam i jestem nie do pokonania" bo to zupełnie nic nie oznacza dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 23:46, Greeksoon napisał:

Najbardziej napakowani
są obecnie Worlockowie i Hunterzy, sporo ludzi nimi gra bo to łatwe dość jest.


Nie no prosze bez takich.. Grałem Wojownikiem, warlockiem i wiem że ani jedna z tych klas to nie sielanka;) naracowac się trzeba każdą klasą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasy leczące wcale nie są proste do gry na sam początek. Przede wszystkim, no właśnie - wymagają leczenia ;p
Pozostałe klasy z reguły mają dostatecznie dobry damage żeby pokonać wszystko bez konieczności leczenia samego siebie. Oczywiście nie mówię tu o elite mobach.

Mimo to - zasadniczo każda klasa jest dobra i każda jest trudna. A sam powinieneś wyboru dokonać w zależności od tego kim chcesz grasz.

A tak poza tym to czemu twierdzisz że większość wybiera woja/paladyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 08:36, grallanonim napisał:

Dziś rano usiadłem nad talentami mego przyszłego maga:).I oto co mi wyszło http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/newlayout/mage/talents.html?0000000000000000505200012003000005053200122
351301

co sądzicie o takim buildzie?


jezeli jeszcze nie rajdujesz bwl :P to fire jest zbedne wg mnie. frost daje duzy dmg i ma fajne shieldy. do tego nie masz instanta w arcane explosion - to bardzo zle. do tego counter spell - bardzo potrzebne do scholo/strat. moje talenty sa bardzo dobre do molten core (fakt nie zamrazaja przeciwnika, ale tu chodzi o damage), do bwl - tez calkiem niezle, a do tego dalem troche w arcane wiec na vaelu wali sie z arcane missilies - many przeciez tak szanowac na nim nie trzeba, a damage leci piekny. przejrzyj moje talenty =
http://ctprofiles.net/2005133 i sam stwierdz czy sie oplaca.

co do grania roznymi klasami postaci. mam maga maina i wymiatam na pvp. mam warriora na 28 lvl i wymiatam na pvp. mam dr00da ktorego 3 dni lvluje jest na 18 lvl i tez wymiata na pvp. trzeba poprostu sie pobawic i stwierdzic z czego lepiej walic na pvp. roznicy nie ma. np, nigdy z priestem nie wygralem. a warriorow rogue klepac to codziennosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 08:46, T34 napisał:

Dosyć długo (czyt. ponad pół roku) miałem spokój z lagami i d/c.
Ostatnio znowu atakują mnie d/c znikąd...
Też tak macie?

Tak, ale to na moim serverze - turalyon. wszystkich tak wywala... cos nam siada server. pozatym, kto sie nie wkurzy jak w bwl na razorze zostaja 3 jajka i wywala 2 tankow a 5 bylo a 1 padl? :S oczywiscie wipe. nie lubie tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 10:06, Radzisz napisał:

jezeli jeszcze nie rajdujesz bwl :P to fire jest zbedne wg mnie. frost daje duzy dmg i ma fajne
shieldy


Troszke zle mi dziala ten jego link ale chyba wlasnie ma we Frost wpakowane punkty.

>. do tego nie masz instanta w arcane explosion - to bardzo zle.

Od najnowszego patcha AE jest instant w standardzie.

---------
A odnosnie bulida to mam bardzo podobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 11:58, Volvox napisał:

>. do tego nie masz instanta w arcane explosion - to bardzo zle.

Od najnowszego patcha AE jest instant w standardzie.


Ale ktoś znoobował, haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się