Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2006 o 10:49, Radzisz napisał:

rofl =P moze jest w standardzie ale trzeba miec punkciki zeby mocniej walic :P


Lol wcale nie :P dostajesz jedynie większą szanse na crit a nie dmg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety podobnie jak w Diablo namnozyly sie boty w WoW. Zeby jednak nie bylo tak smutno, ktos postanowil dostosowac sie do nowych warunkow i wymyslisc z tej okazji jakas zabawe. Moze by tak sprawdzic co umie bot? :)
Czy boty umieja plywac? - http://www.youtube.com/watch?v=OKdWeGeYS0k
Hmm.. To moze warto sprawdzic czy umieja latac? - http://www.youtube.com/watch?v=8Hiz7x5ES5k
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum Blizza był fajny topic jak się z nimi można pobawić, np jako lock (skrótem pisząc) można np poszukać botów farmiących demony i zniewolić (enslave) jednego z nich, takiego którego właśnie namierza bot. I bot będzie śmiało podąrzać za demonem, nawet pomimo faktu, że ów demon jest teraz twoim pupilkiem :) Swego czasu widziałem też fajny filmik jak to najlepiej wyposażeni (tier 2/2.5 + legendary + epici z AQ40 i BWL) alianci i hordziaki zawarli sojusz i poszli gankować chińskich farmerów w DM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Niedługo mam zamiar kupic WoWa ale mam pytanie dotyczace patchy, mianowicie jakie musze sciagnac po zainstalowaniu gry i ile one razem beda wazyc? :P

BTW. Co to znaczy "farmowac"? :D:D:D Wiem, jestem n000bkiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 18:59, Kamilo-O napisał:

Witajcie! Niedługo mam zamiar kupic WoWa ale mam pytanie dotyczace patchy, mianowicie jakie
musze sciagnac po zainstalowaniu gry i ile one razem beda wazyc? :P

BTW. Co to znaczy "farmowac"? :D:D:D Wiem, jestem n000bkiem ;]

Farmować - inaczej grindować, czyli chodzenie i zabijanie mobkow dla zlota i itemow, np w silithus farmienie essence of air - za jedna 10 gold, a mozna jak sie dobrze gra ze 30 w tygodniu uzbierac. :) Popularna jest tez nazwa chinese gold farmers - to tacy co tylko gold farmia, potem sprzedaja np, na allegro.

CO do patchy. Sa czasem po 5 mega, wprowadzajace malutkie latki. Co jakis czas sa duze, ktore moga wazyc po 100 mega a nawet i wiecej. niedlugo burning crusade, pewnie ze 3 gigga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 18:59, Kamilo-O napisał:

Witajcie! Niedługo mam zamiar kupic WoWa ale mam pytanie dotyczace patchy, mianowicie jakie
musze sciagnac po zainstalowaniu gry i ile one razem beda wazyc? :P


Najlepiej na stroeniw WoW poszukac najnowszego (chyba bedzie mial Full w nazwie). Pozniej po zainstalowaniu bedize trzeba jeszcze kilka mniejszych ale to juz samo sie zrobi i nie zajmie duzo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 18:59, Kamilo-O napisał:

Witajcie! Niedługo mam zamiar kupic WoWa ale mam pytanie dotyczace patchy, mianowicie jakie
musze sciagnac po zainstalowaniu gry i ile one razem beda wazyc? :P

BTW. Co to znaczy "farmowac"? :D:D:D Wiem, jestem n000bkiem ;]


Po zainstalowaniu gry samo ci ściągnie 455 mega patchow. Dzisiaj musialem przeistalować WoW''a wiec to świeża informacja :) Nie musisz sie prejmować ściąganiem ich z neta, bo downloader sam sciagnie i zainstaluje. Musisz tylko wciskać Ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 00:18, Kamilo-O napisał:

I jeszcze jedno- co to jest "buff"? I czy dobrą klasą na poczatek bedzie Paladyn lub Warrior?
A jaki serwer wziasc na poczatek? :):):)


Powiem tak, kupiłem WoWa pół roku temu i zaczalem grac warriorem, co kolwiek wybierzesz bedziesz mial przygode. warriorem mozesz pojsc na DPS lub byc Tankiem, ja jestem tankiem i jest frajda:) natomist DPS warriorow zadko biora na instancje bo nie utrzymaja dobrze bossow i addow:), DPS jest na PvP:)
co do paladyna to dopiero jednego stworzylem ale jakos nie mam zaciecia grac narazie nim:). wybor nalezy do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie skaładamy się z kolegą na abonament i on chce stworzyć postać na serwerze tam gdzie ja, i czy jeśli on stworzy nową postać to moja niezostanie usunięta i jaką klasą najlepiej dla niego zacząć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 10:09, Mas-karada napisał:

Mam takie pytanie skaładamy się z kolegą na abonament i on chce stworzyć postać na serwerze
tam gdzie ja, i czy jeśli on stworzy nową postać to moja niezostanie usunięta i jaką klasą
najlepiej dla niego zacząć???


Jeśli zakłada na tym samym serwerze, to nie ma problemu, wysatrczy, że będziecie mieli wolne sloty na postacie.

A co do najlepszej klasy dla niego to niech się inni wypowiedzą, bo ja jestem nie-obiektywny - zawsze gram magami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 00:18, Kamilo-O napisał:

I jeszcze jedno- co to jest "buff"? I czy dobrą klasą na poczatek bedzie Paladyn lub Warrior?
A jaki serwer wziasc na poczatek? :):):)


Co do serwera ja zaczołem grac pare dni temu na Boulderfist.Serwer PvP, w miare nowy dużo niskich lvlów.Jak co to gram Alliance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 12:44, Mas-karada napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie co to znaczy tank i jak to można zdobyć oraz jak zdobyć taki dopisek
przed nickiem Grunt albo Scout?


Tank to taka osoba(najczęściej warrior), który rzuca się pierwszy na wrogów, przytrzymuje ich w miejscu, zbiera na siebie dmg itd.

A te dopiski to tytuły za walki PvP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, jakie będą Racial Mounts dla nowych ras? Obstawiajmy ;)

BE - Smoczy Żółw/ Gigantyczny wąż morski :)
Draenei - Śmigacz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 13:18, Delis napisał:

Jak myślicie, jakie będą Racial Mounts dla nowych ras? Obstawiajmy ;)

BE - Smoczy Żółw/ Gigantyczny wąż morski :)
Draenei - Śmigacz xD


Co do Draenei nie wiem, ale na Blood Elfa obstawiam jakiegos Płonacego Nightsabera...? Ew. jakis waz :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się