Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam ,właśnie zamówiłem wowa w ultimie :) I chciałbym sie dowiedziec jaki server polecacie dla poczatkujacego.Myśle o RP-PVP lub PvE,ostatecznie może też byc PvP :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 14:20, grallanonim napisał:

Witam ,właśnie zamówiłem wowa w ultimie :) I chciałbym sie dowiedziec jaki server polecacie
dla poczatkujacego.Myśle o RP-PVP lub PvE,ostatecznie może też byc PvP :).


Jeśli chodzi o RP PVP, to ja ostatnio zacząłem na Ravenholdt po stronie Przymierza i gra się całkiem przyjemnie :) Jak się zdecydujesz to daj znać, może się spotkamy w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie problemy z DC na Neo+ ?? Mnie wywala praktycznie raz na 5 minut z Chronomaggusa :( N ainnych serwerach jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie chce kupić karte prepaid na stronie gram
1.czy jeśli mam 80 zł wirtualnych i jeśli karta kosztuje więcej moge wykorzystać te pieniądze jeśli tak to jak.
2.czy moglibyście mi napisać na ile jest abonament i ile kosztyuje.
3.czy musze jeszcze płacić za posiadanie karty jakiś abonament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 17:05, Lord Ridick napisał:

Mam pytanie chce kupić karte prepaid na stronie gram
1.czy jeśli mam 80 zł wirtualnych i jeśli karta kosztuje więcej moge wykorzystać te pieniądze
jeśli tak to jak.


CHYBA nie mozna wykorzystac wirtualnych na zakup karty. Najlepiej ebdzie jak dodaz do kozszyka i zaczniesz procedure zamawiania to odrazu pokaze ile trzbea bedzie zaplacic.

Dnia 07.08.2006 o 17:05, Lord Ridick napisał:

2.czy moglibyście mi napisać na ile jest abonament i ile kosztyuje.


Ze zdrapki na 2 miesiace.
Karta kredytowa mozna placic za 1,3,6 miesiecy (13,12,11 euro za miesiac o ile dobrze pamietam)

Dnia 07.08.2006 o 17:05, Lord Ridick napisał:

3.czy musze jeszcze płacić za posiadanie karty jakiś abonament?


Kredytowej/internetowej? To zalezy od banku. W Inteligo chyba jest za darmo, a z mbanku chyba 20 za wydanie i CHYBA 20 po roku za nowa (bo na rok wydaja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 12:15, Mas-karada napisał:

wiecie o co chodzi tym razem wszystko jest w porzo kasa na kącie jest numery wszystkie dobre
ale pisze payment rejected czyli abonament odrzucony lub nieprzyjęty!!!???


Mi tak napisalo ostatnio, a po kliknieciu "continue" okazalo się, że jednak zapłatę przyjęto. Mam kartę visa electron z inteligo. Natomiast moj luby ma kartę visa electron z PKO inteligo i placić nią za WoW-a nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 17:52, Lord Ridick napisał:

mam jeszcze pytanie tą karte prepaid dostaje na ile czasu i czy dostaje jakieś darmowe miesiące?


Darmowy miesiąc dostajesz po zarejestrowaniu gry. Czasem są darmowe dni po awariach lub przedłużonych przerwach konserwacyjnych. Kartą pre-paid płacisz z góry za dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 14:57, au_rel napisał:

Jeśli chodzi o RP PVP, to ja ostatnio zacząłem na Ravenholdt po stronie Przymierza i gra się
całkiem przyjemnie :) Jak się zdecydujesz to daj znać, może się spotkamy w grze :)


Hehe to tak jak ja;) Też gram po stronie przymierza;) no prosze jaki ten świat mały:P

grallanonim <----- Dawaj na Ravenholdt;) młody serwerek:) No i chętnie pomożemy w gierce, udzielimy rad itp:) Gram już 15 miesięcy to cos o niej już chyba wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 18:20, Stwór napisał:

> Jeśli chodzi o RP PVP, to ja ostatnio zacząłem na Ravenholdt po stronie Przymierza i gra
się
> całkiem przyjemnie :) Jak się zdecydujesz to daj znać, może się spotkamy w grze :)

Hehe to tak jak ja;) Też gram po stronie przymierza;) no prosze jaki ten świat mały:P

grallanonim <----- Dawaj na Ravenholdt;) młody serwerek:) No i chętnie pomożemy w gierce,
udzielimy rad itp:) Gram już 15 miesięcy to cos o niej już chyba wiem:D



no dobra:).Zaczne tam ino mi przyśla wowa ( może w czwartek bedzie....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholera przydałaby sie opcja edytowania...Na strocne warcraft relams zobaczyłem dwa nowe realmy PvE z sirpnia.Wiec na nich zaczne :).Pytanko na czym łatwiej zarobic alchemy/herbalism czy enchanting/tailiroing jako mag?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo najpierw wybierz sobie rodzaj serwera na jakim chcesz grać, dopiero potem myśl który jest najmłodszy z tego typu serwerów. Podczas wyboru przy pierwszym uruchomieniu gry, gra sama wskaże któryś z rekomendowanych serwerów z danej kategori.

Tylko dodam jedno:

z RP-PvP - rekomendowane są dwa, przy czym Ravenholdt jest chyba najmłodszy.
z RP - rekomendowane są dwa, przy czym Steamwheedle Cartel jest teorytycznie młodszy, ale jest to serwer z migracji, czyli grają tam głównie osoby które przeniosły się z Argent Dawna i Earthen Ringa, a te dwa są stare jak cały wow-europe. Zatem z RP najmłdoszy pod względem postępu będzie prawdopodobnie Moonglade.
Z PvE - Lightbringer chyba, dodano w ten piątek.
Co do PvP to nie mam pojęcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 10:18, stonus napisał:

skad moge to ściągnac czy mozna to sciagnac za darmo??


A ściągnąć to sobie możesz, nie ma przeszkód, klient jest do pobrania ze strony producenta gry. Wtedy jedynie pozostaje wprowadzić Authentication Key oraz płacić miesięczny abonament 13 Euro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się