Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

witajcie - jakie moga byc przyczyny niemoznosci zalogowania sie na koncie przez strone www?wyczerpana karta prepaid moze byc przyczyna?szlag mnie trafia bo od miesiaca jestem za granica i zero wowa i kompa a tu takie przygody jeszcze:(

pytanie drugie - kiedy konkretnie bedzie dostepny dodatek do wowa?pytam o premiere angielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 19:22, Dubik napisał:

witajcie - jakie moga byc przyczyny niemoznosci zalogowania sie na koncie przez strone www?wyczerpana
karta prepaid moze byc przyczyna?szlag mnie trafia bo od miesiaca jestem za granica i zero
wowa i kompa a tu takie przygody jeszcze:(

pytanie drugie - kiedy konkretnie bedzie dostepny dodatek do wowa?pytam o premiere angielska


1) Blizz w dalszym ciągu guzik zrobił w tym kierunku, niestety padająca strona akurat wtedy kiedy chcesz przedłużyć abonament to normalka :(

2) Prawdopodobnie późną jesienią/zimą, wiadomo że dodatek jest jeszcze w fazie alpha testów (potem będą beta testy i premiera z zbugowaną grą xD), po za tym ma wyjśc jeszcze conajmniej 1 content patch przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 19:54, skubsa napisał:

A ja mam pytanie ile mają osoby grające w WoW''a?I czy majac 13 lat można zaczac grać?


Pewnie można, PEGI ustawiło dolną granicę wiekową na 12 lat =).
Co do średniej wiekowej w WoW... (na przykładzie mojej gildii) może to być jakieś 20-25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tu jest problem :/Wy tzn ci którzy pracują maja z czego opłacić abonament na WoW''a a ja taki mały brzdąc dostaje kase na urodziny i różne takie święta .I teraz pada moje nastepne pytanie czy właśie opłacasie grać 3-4miechy rocznie (więcej kasy nie wytrząsne o starszych nawet nie myślcie :P)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mi tez tak sie działo powodem był antywirus Avast:D Jak go masz znasz przyczyne;p
Na pewno? Ja avasta używam i problemów z WoWem on nie sprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buu, to pomoże ktoś wreszcie? bo to jest wnerwiające :/ logujesz, grasz, a po 5 minutach zawiecha kompa :/ i tak cały czas :/ pomaga jedynie restart :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 20:47, Delis napisał:

buu, to pomoże ktoś wreszcie? bo to jest wnerwiające :/ logujesz, grasz, a po 5 minutach zawiecha
kompa :/ i tak cały czas :/ pomaga jedynie restart :|

ale tylko WoW ci sie wiesza??Jak tak to coś masz z WoW''em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcza, ale wcześniej tak nie miałem :/ bo nie uśmiecha mi sie restart co 5 minut... już bym dc wolał :( ahh, dlaczego właśnie ja?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 21:00, Delis napisał:

kurcza, ale wcześniej tak nie miałem :/ bo nie uśmiecha mi sie restart co 5 minut... już bym
dc wolał :( ahh, dlaczego właśnie ja?!

tzn tylko WoW ci sie zwiesza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 21:08, Delis napisał:

no tak, przecież już wcześniej napisałem :| ehh, może kto inny będzie znał rozwiązanie mojego
problemu...

Sry miałem napisać że"tzn. tylko WoW ci sie zwiesza"sorki zapomniałem TYLKO:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 21:08, Delis napisał:

no tak, przecież już wcześniej napisałem :| ehh, może kto inny będzie znał rozwiązanie mojego
problemu...

Przeinstaluj Wowa OStatniego patha pewnie masz jescze na dysku to instalniesz godzinka i po problemie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 02:00, Sth`Devilish napisał:

Ten topic powoli się zamienia w FAQ dla noobów :P

To się ciesz, jako zaawansowany będziesz mógł ponabijać postów pomagając noobom :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślisz, że pomoże? OMG, dopiero co wczoraj instalnąłem :( no, ale cóż, spróbuję, a patcha całe szczęście mam na dysku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 08:08, Delis napisał:

myślisz, że pomoże? OMG, dopiero co wczoraj instalnąłem :( no, ale cóż, spróbuję, a patcha
całe szczęście mam na dysku :P


Sprawdź też czy masz najnowsze drivery do karty grafiki. Ewentualnie spróbuj też podregulować trochę ustawienia na gry, na mniej wymagające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buu, po reinstalce nic sie nie zmieniło :(( Dalej 5 minut grania i zawiecha... A, moja grafika to GF FX 5200 :P I skąd mogę wziąść najnowsze sterowniki do niej? może to pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się