Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2007 o 20:10, Sth`Devilish napisał:

Sam przed TBC ostro raidowałem, potem jak wrociłem już z TBC to zupełnie straciło to dla mnie
sens i jeśli już to wpadałem tylko okazyjnie, żeby pomóc (czyli w zasadzie, to chodziłem tylko
jak miałem ochotę :>).

W dodatku wcale nie motywuje informacja, że będzie drugi dodatek. Ma się świadomość, że sprzęt za którym tyle się latało po instancjach w następnym dodatku będzie słaby, a zdobycie podobnego nie będzie stanowiło większego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 20:59, Czedwik napisał:

> Sam przed TBC ostro raidowałem, potem jak wrociłem już z TBC to zupełnie straciło to dla
mnie
> sens i jeśli już to wpadałem tylko okazyjnie, żeby pomóc (czyli w zasadzie, to chodziłem
tylko
> jak miałem ochotę :>).
W dodatku wcale nie motywuje informacja, że będzie drugi dodatek. Ma się świadomość, że sprzęt
za którym tyle się latało po instancjach w następnym dodatku będzie słaby, a zdobycie podobnego
nie będzie stanowiło większego problemu.


Mnie to rybka, bo i tak nie trudziłem się nawet żeby zdobyć chociaż tier4 :) Skupiłem się jeno na sprzęcie z heroiców, tymbardziej że i tak byłem sporo do tyłu za innymi (w TBC zacząłem grać ładnych kilka miesięcy po premierze). Martwi mnie jednak informacja o tym, jakoby w Wrath of the Lich King miało być ponownie hardcorowo (a w TBC to lajcik może? -.-). Mam nadzieję, że to nie prawda i w WotL znowu sporo elementów gry zostanie uproszczonych, a raidowanie będzie bardziej polegać na prawdziwym skillu i zgraniu, niż na przesiadywaniu godzinami dziennie w dungeonach na wipach "bo sprzęt za słaby i boss zbugowany".

Od około 3 miesięcy w TBC (i w WoWa w ogóle) nie gram, a jedynie udzielam się na tym forum i od czasu do czasu zajrzę na PTR :) I nie zamierzam tego zmieniać, dopóki nie doczekam się jakichś solidnych zmian w WoWie - nie mam zamiaru kupować kolejnego dodatkuk tylko po to żeby zrobić 80tkę, wyfarmić repy & instancje i znowu nudzić się, bo raidowanie zbyt czasochłonne, a do PvP ze świecą szukać dobrych współgraczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 19:17, Ardaren Ziom napisał:

Opisales co TY bys zrobil, lock niestalby bezczynnie przecierz :)


co moze lock takie zrobic, zalozy mi doty i bedzie robil live drain, o death coil zapomnij bo wyjde z niego trinketem i zrobie intercept zanim lock wycastuje cokolwiek. Kazdy live drain przerywam, a o shadowbolt to wogole nawet nie ma czasu na to by to uzyc. Ja mam moze 15 sek by lock padl zanim mnie doty zjedza. A teraz patch spowoduje ze moje resilance zacznie dzialac przeciwko dota, co moim zdaniem powinno byc od samego poczatku, skoro mele i czary sa redukowane przez resilance to czemu doty niby nie. Tylko demo lock mnie kladzie. Pozatym to duele wiec Who Cares, sa for fun, na arenach locki nie sprawiaja mi klopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 20:25, SoieR napisał:

Nie będziesz miał 30 dni z podstawki i 2 z pp a tbc nie daje darmowego miecha.

czyli musze kupic WoW+BC+PP abym se pogral taa?

a poza tym zauwazylem ze prepaidy nie kupuje sie nie jeden miesiac tylko na dwa :\ (jest drozej) a mam pytanie czy ktos z was gra na realmie : Hellfire?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:16, Sth`Devilish napisał:

Mnie to rybka, bo i tak nie trudziłem się nawet żeby zdobyć chociaż tier4 :) Skupiłem się jeno
na sprzęcie z heroiców, tymbardziej że i tak byłem sporo do tyłu za innymi (w TBC zacząłem
grać ładnych kilka miesięcy po premierze). Martwi mnie jednak informacja o tym, jakoby w Wrath
of the Lich King miało być ponownie hardcorowo (a w TBC to lajcik może? -.-). Mam nadzieję,
że to nie prawda i w WotL znowu sporo elementów gry zostanie uproszczonych, a raidowanie będzie
bardziej polegać na prawdziwym skillu i zgraniu, niż na przesiadywaniu godzinami dziennie w
dungeonach na wipach "bo sprzęt za słaby i boss zbugowany".

Ja również zacząłem grać w kilka miesięcy po premierze dodatku (koniec maja). Na mojej starej postaci trolla wojownika nie mam teraz z kim grać ze względu na długą przerwę (wbiłem nim tylko 70 i nawet nie zrobiłem mu klucz do Kara i chyba zostawię go na drugi dodatek), na draenei szamanie, którego zacząłem obecnie chodzę do Karazhan i kończyłem kilka razy. Z tym hardcorem to chodziło im chyba o fabułę, a nie o raidowanie czy jego zasady. Na pewno pozostaną przy koncepcji 25 osobowych instancji. Wspominali, że w TBC za bardzo ich poniosła fantazja i chcą zrobić coś bardziej klimatycznego. Król Lisz i Northrend jest wprawdzie klimatyczny, ale takie Tuskarry np. to nie bardzo ;) Więc zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Mam nadzieję, że jak zaczną dodawać kolejne hero classes to nie popsują balansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:27, Xantes napisał:

a poza tym zauwazylem ze prepaidy nie kupuje sie nie jeden miesiac tylko na dwa :\ (jest drozej)
a mam pytanie czy ktos z was gra na realmie : Hellfire?

Pre-paid odpowiada mniej więcej abonamentowi za dwa miesiące, więc jest w porządku. 109 zł raz na dwa miesiące nie jest jeszcze wygórowaną ceną, jeśli nie kupuje się masy innych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:35, Czedwik napisał:

> a poza tym zauwazylem ze prepaidy nie kupuje sie nie jeden miesiac tylko na dwa :\ (jest
drozej)
> a mam pytanie czy ktos z was gra na realmie : Hellfire?
Pre-paid odpowiada mniej więcej abonamentowi za dwa miesiące, więc jest w porządku. 109 zł
raz na dwa miesiące nie jest jeszcze wygórowaną ceną, jeśli nie kupuje się masy innych gier.

ale mi chodzi o to zeby kupic tylko na miesiac bo mam zagrozenie ze mi zabiora komputer i wtedy wydalem tyle kasy na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do ludzi obeznanych w rozdawaniu taletow magowi A wiec 1 sadziłem ze najlepszy rozwiazanie jest frost ze dobry do pvp i w ogule, słyszałem też że fire mag do pvp jest do dupy ale do pve jest dobry mało wiem o arcane. A więc prosze żeby któs mi jakoś sensownie rozdal talenty i dal link. BTW bardzo mi sie podadoba xp-ienie magiem(bierzesz na siebie duzo mobow o kilka lv niszych frost nova i te tam różne czary).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... masz karte płatniczą? bo możesz i nią placić a jak nie to niestety innej możliwości niee.... moment jest :D kupujesz samą podstawke i dajesz fake nr karty i masz tylko ten miech z podstawki a potem mp tych 30 dnich kupujesz pp i wklepujesz nr - a przed ten zmieniajac netode placenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mag frost to pomyłka... A arcane jest dobra ale w t5. Dlaczego niby mobki z niższym lvlem ? jak masz skila i odpowiedzi sprzet/ talenty to i z tego co ty a nawet deczko wiekszym mozesz rac na siebie albo jeśli masz priesta to bąbelek ci rzuca wpadasz w 10 mobil i spamujesz arcane explosion do skutku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:57, SoieR napisał:

Mag frost to pomyłka... A arcane jest dobra ale w t5. Dlaczego niby mobki z niższym lvlem ?
jak masz skila i odpowiedzi sprzet/ talenty to i z tego co ty a nawet deczko wiekszym mozesz
rac na siebie albo jeśli masz priesta to bąbelek ci rzuca wpadasz w 10 mobil i spamujesz arcane
explosion do skutku :D


Lol. Wpadnięcie z bąblem pomiędzy już 3-4 moby too jest samobójstwo. Walnie cie każdy 3 razy i cie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 22:04, marcin1930 napisał:

Za warka ta umiejętność Dranei (leczenie) daje dużo? Na tyle dużo że warto wybrać tą rase?
:)

Czy dużo, hmm... taka pomoc, da się bez tego żyć ale jak jest to też dobrze dla warka dobry jest też stone form dwarfta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO wiesz czesto jest tak ze do ktoregos lv gra sie np. tak a potem sie przezucasz na cos innego (np. w talentach)bo się bardziej opłaca .Tzn. do 40 lv grasz tak bo szybko expisz a od tego tak bo np. potrzeba ci wiekszy dmg :PNiech ktoś kto gra magiem jak grał czy zmienial talenty od któregopś lv czy od poczatku gral takimi o to mi chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 22:08, SoieR napisał:

Czy dużo, hmm... taka pomoc, da się bez tego żyć ale jak jest to też dobrze dla warka dobry
jest też stone form dwarfta.


Aha :) Czyli zostaje przy hordzieeeeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo stoneform to clenase jak sie nie gra palem:P ale tez dobre jak walczysz z 3-4 mobami naraz, zawsze to cos redukuje ale na uzywanie raciala w trudnych chwilach bym nie liczyl. Sam to rzadko uzywam bo zanim hammer of justice zejdzie z moba to juz jest na wyczerpaniu i nie zada jakichs konkretnych obrazen, gora 10%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, dlaczego miałbyś respec robić? ładuj w fire/arcane od początku tak żebyś miał jak największy dps, w przypadku maga tą scieżką idziesz aż do 60/70 a potem też musisz mieć "moc" :D bo przy expieniu dps duży jest ważny i w endgame maga tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się