Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2007 o 21:39, SonGoku10 napisał:

jaki doradzacie mi serwer??


Losowo wybrany, najlepiej przy metodzie "entliczek, pentliczek na tego padnie - benc!".

Dnia 15.10.2007 o 21:39, SonGoku10 napisał:

żeby nie był pełny,ale grało dużo ludzi,polaków a i czy będzie można zmienić serwer


Na pełnym i tak nie mógłbyś zacząć grać, Polacy są niemal wszędzie, a co do populacji serwera to masz ją przecież pokazaną na liście serwerów. Serwerów się nie zmienia - na kazdym tworzysz po prostu od nowa postaci i tyle (ale można za opłatą ok 50 zł przenosić postaci pomiędzy serwerami).

Dnia 15.10.2007 o 21:39, SonGoku10 napisał:

ile gra około ludzi na serwerach??


Tysiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:11, graczomaniak napisał:

> > Witam! Mam pytanko. Jaki polecacie dobry serwer PvP? Nie wiem czym mam się kierować
przy
> wyborze.
> > Proszę o pomoc. Pzdr
>
> może Burning Legion, bo jest tamnajwięcej Polaków, a tak to niema lepszego czy gorszego
serwera^^
BL jest full, wiec wątpie, żeby tam pograł.:)


Od wyjscia TBC jeszcze nie stałem w kolejce, tak samo paru moich kumpli zaczeło grę i to bez prolemu na BL.

Dnia 15.10.2007 o 21:11, graczomaniak napisał:

tak dokladnie okolo 3000??


Chyba coś ok. 8-10 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 19:38, Sth`Devilish napisał:

> Może masz konto prowadzone w dolarach?

A od kiedy to Dolar trzyma się lepiej od Euro?:)


Nie rozumiem. Skoro dolar kosztuje mniej złotych, to abonament będzie tańszy, niż płacony w euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz konkretnych powodów aby iść na BL (koledzy itp) wybierz coś z rekomendowanych. Na BL kompletnie Horda dominuje, i większość "przypakowanie" 70 a jak nie 70 i i tak zwykle podtwinkowany alt, jedyna jego zaleta to to że mało tam belfów tzn "mało" ale w stosunku do innych ras hordy bo tam więcej jest "nieświeżychludzi". Za to na nowych serwerach i na starych też ale w mniejszym stopniu największą popularnością cieszą się belfy np. na sporeggarze stanowią 30% wszystkich postaci. Tak jak mówie bierz rekomendowany i graj nie papraj sie w statystykach idp.

Kurcze ludzie spekulują kiedy pokaże sie wow2, a tu jakby nie patrzeć to od beta testów wow tak się zmienił że szok, heh i pomyśleć że nawet efektów pogodowych nie było... :D niemalże nie do poznania... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 22:01, Sth`Devilish napisał:

Litości... Każdy serwer jest godzien polecenia, nie ma czegoś takiego jak zły serwer ze złymi
ludźmi. Ciesz się, że w ogóle możesz podlukać dane statystyczne nt. róznych serwerów - aktualne
czy nie i tak powinny stanowić podstawowe kryterium, do tego masz przecież oficjalne forum
dla każdego z serwerów. Takie to trudne??


Oczywiscie że nie... Ale ja się pytam tutaj o servery polecane przez polaków jak np. z dużą polską gildią, bo takie nie zawsze się zdażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 11:48, Jay Z napisał:

Nie rozumiem. Skoro dolar kosztuje mniej złotych, to abonament będzie tańszy, niż płacony w
euro.


Ty chyba nie rozumiesz jednej podstawowej zasady - abonament za grę na europejskich serwerach wynosi dokładnie 12.99 Euro i nie ważne w jakiej walucie go zapłacisz, i tak będzie to przeliczane tak aby wyszło dokładnie tyle samo co w Euro... Chyba, że gra na serwerach US - tam abonament w przeliczeniu na złotówki wydaje się być ciut niższy, nie wiem tylko czy przelewy idące aż za ocean nie podwyższają jeszcze bardziej tej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 19:43, AdiN2 napisał:

A skąd wiesz co działa a co nie działa na prywatynych (pirackich) serwerach? Grałeś na nich?
Uuu...

BTW. Znalazłem fajnego screenshota z wowa :] http://img88.imageshack.us/img88/2911/wowscrnshot101507164913uc5.jpg


Grałem kiedyś góra kwadrans na jednym-zniechęciłem się od razu, bo lag taki, że grać się nie dało.

Ostatnio grałem na własnym postawionym przeze mnie (ale tylko dla mnie, nikt inny nie mógł się podłączyć) i tam się nieco pobawiłem i dlatego wiem co działa, a co nie :P Ale to zależy też od serwa. Jednak żaden piracki nie jest w stanie być taki jak oryginalny! Aha - kiedy grałem na piracie-miałem opłaconą subskrypcję WoWa (właściwie mam opłaconą cały czas - płacę kartą i automatycznie pobiera gdy się kończy). Więc nie sądzę bym był piratem.

BTW http://video.google.pl/videoplay?docid=6399792504246936968

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 16:19, SoieR napisał:

Kurcze ludzie spekulują kiedy pokaże sie wow2, a tu jakby nie patrzeć to od beta testów wow
tak się zmienił że szok, heh i pomyśleć że nawet efektów pogodowych nie było... :D niemalże
nie do poznania... XD


Nie będzie WoWa 2. Była tu w newsach na gram.pl całkiem niedawno wypowiedź ważnego gościa z Blizza i powiedział, że nie widzą sensu robienia WoW 2, ponieważ wszystko to co chcą oni w bliższej lub dalszej przyszłości dodać do tej gry/zrobić w niej da się zaimplementować do obecnego kodu gry. Więc WoW będzie z nami przynajmniej jeszcze kilka dobrych lat (spokojnie lvl 100 nabijemy z dodatkami xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 19:28, Alliar napisał:

Ja polecam Burning Legion na którym sam gram lub Crushridge (Jeśli chodzi o PvP to na tych
serwerach są najlepsze arenowe drużyny zobacz armory)


Pisze, że ten serwer jest pełny. Czy jeśli zrobię sobie tam postać to będą jakieś komplikacje podczas gry? Lagi, albo coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej teraz już nie ale ot tak sobie to tego ostrzeżenia nie pisali... a jak wyjdzie dodatek to pewnie będą mniejsze lub większe "kłopociki" przez kilka pierwszych tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 19:40, SoieR napisał:

Raczej teraz już nie ale ot tak sobie to tego ostrzeżenia nie pisali... a jak wyjdzie dodatek
to pewnie będą mniejsze lub większe "kłopociki" przez kilka pierwszych tygodni.


Chodzi mi dokładnie o serwer Frostmane, bo pierwsze co przeczytałem na Burning Legion to rozmowę jakiś ludzi źle piszących o Polakach.
Jak mogą wyglądać te "kłopociki"? Jeśli wybiorę ten serwer to będę mógł normalnie grać?
Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie duże kolejki po wyjściu dodatku wszyscy będą grać 24/h, i trzeba będzie czekać aż gracze ochłonął, ale mogę się mylić^^ co do Frostmane to wszyscy moji kumple tam grają, tylko że roji się tam od Szwedów, ale Polaków też nie brakuje, jestem w dosyć dobrej polskiej gildii, i przeważnie pomagają mi, gdy potrzebuję pomocy np. w Questach, Instancjach etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wracajac jeszcze do mojego pytania o reputacji netherstorm czy to jest dobry poradnik http://www.wow-pro.com/node/1158 ?? czy musze miec fly mounta do robienia tych q czy wystarczy fly form druida??


a i jeszcze pytania dotyczace gry : od ktorego lev jest fly form druida i jak go zdobyc?? czy ilosc gracz yw party z ktorymi bede nabijal reputacje wplywa na jej ilosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:18, Adas69 napisał:

pewnie duże kolejki po wyjściu dodatku wszyscy będą grać 24/h, i trzeba będzie czekać aż gracze
ochłonął, ale mogę się mylić^^ co do Frostmane to wszyscy moji kumple tam grają, tylko że roji
się tam od Szwedów, ale Polaków też nie brakuje, jestem w dosyć dobrej polskiej gildii, i przeważnie
pomagają mi, gdy potrzebuję pomocy np. w Questach, Instancjach etc.


Jak wyglądają te kolejki?
Grasz w ally czy horda? Ja zamierzam zrobić taurena shamana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:34, Yamamoto napisał:

Jak wyglądają te kolejki?
Grasz w ally czy horda? Ja zamierzam zrobić taurena shamana :D


ally-->human mage:)

stronę temu umieściłem screena z kolejką:P

kolejki wyglądają podobnie jak w tibii^^

20071016203651

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się