Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam.Mam pytanie odnośnie questa Grime-Encrusted Ring w Gnomereganie.Chodzi w nim chyba o to by zanieść ring który dropią dark iron agents do Sparlematica 5200.Problem w tym że on nic nie mówi o tym zadaniu gdy z nim gadam.Jeśli ktoś robił tego questa to proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 13:32, graczomaniak napisał:

Tak, to u nich nabijasz repa w Keepers of Time.


Dzięki bardzo, do do flying form to dobrze, że ani pala, ani lock nic nie dostali, oni mają koniki, starczy, fakt - za chargera wybuliłem tyle co za normalnego epika ale wygląda o niebo lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że żyrokoptery były w w3 i nie mam nic przeciwko nim wręcz przeciwnie ;P ale do tej pory to przemiana drooida była najbardziej "wypasioną" latajką a teraz jak zaczną takie odrzutowce ciąć niebo outlandy to już będzie to co najmniej ciekawie wyglądać. :D "Pścigamy się, mam pod maską silnik prosto z Gnomeregan ze stali z Ironforge, drewno użyte do budowy sprowadzałem z Kalimdoru prosto z Ashenvale, a płutno kupiłem od kupca który sprowadza towar najwyższej jakości z Silvermoon- nie masz szans... moment, jeszcze tylko... gdzie lootuje nitro?" :D

Filmik całkiem interesujący... XD tylko czemu nie czołg o.O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 14:10, SoieR napisał:

Filmik całkiem interesujący... XD tylko czemu nie czołg o.O ?

Bo to reklama Toyoty, a nie firmy zbrojeniowej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 14:14, Ninger napisał:

> Filmik całkiem interesujący... XD tylko czemu nie czołg o.O ?
Bo to reklama Toyoty, a nie firmy zbrojeniowej ;P

heh, a ten mount wymaga inżynierii na 370 czyli co teoretycznie mogę sobie go zrobić na 60 lvlu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

razem z moją gildią wybraliśmy się do Kara, początek był trudny(pierwszy raid) ale po pierwszym bossie było już super ładnie szło ten kawałek aż doszliśmy do Maiden of Virtue :/ za pierwszym razem doszliśmy do 50% hp więc wszyscy: "super extra teraz sie może uda" ale było gorzej... -,-'' najbardziej wku...rzający jest ten czar co "usypia" na 10 sekund!!! co to ma być? healerzy zostaną capnięci tym shitem i po kredkach! tank martwy -> drugi tank martwy(po drugim uśpieniu) -> chaos -> wipe... -,-'' kolejną sprawą jest holy fire, trzeba usuwać do czego fakt, potrzeba jeszcze trochę wprawy dla healerow -,- macie jakieś rady? czy to po prostu kwestia wprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 14:21, SoieR napisał:

heh, a ten mount wymaga inżynierii na 370 czyli co teoretycznie mogę sobie go zrobić na 60
lvlu ?


Nieważne jakiego skilla wymaga, ważne jakich wymaga składników i jak zdobyć te plany :P O ile przy zwykłym nie powinno to być takie trudne, o tyle do epickiego mounta-maszyny latającej trzeba będzie zaklepać sobie miejsce w dobrej gildii raidującej Zul''Aman (i być może coś więcej niż tylko ZA) :) Na samym dole zamieszczam screeny do schematów, oraz innych nowych mountów (DAWAĆ MISIA! :DDD).

W 2.3.0 lekkiej poprawie uległ także interfejs gry - po ponad dwóch latach Blizzard wreszcie uznał, że przydałoby się dodać do ramek player/target/party (itd) wyświetlanie HP w procentach... BRAWO BLIZZARD! Jeszcze z 10 lat, to może uda im się nadrobić wszystkie zaległości, a i tak okaże się że byle addon będzie to robić lepiej...

20071013180237

20071013180249

20071013180312

20071013180327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że ten hipogryf z cenarion expedition będzie mieć prędkość 310%, czyli tyle co Swift Nether Drake, który jest nagrodą za sezony z aren. Czy to prawda? W sumie to przydałoby się, aby gracze typowo PvE mogli mieć mounta z 310% prędkości w powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... więc pozostaje tylko czekać... :) ciekawe jak wygląda epicki mount inżyniera, bo ten to chyba zwykły

co do interfejsu to mogliby pododawać standardowo funkcje najcześciej używanych addonów, to chyba aż takie trudne nie jest, a może się myle ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:18, SoieR napisał:

... więc pozostaje tylko czekać... :) ciekawe jak wygląda epicki mount inżyniera, bo ten to
chyba zwykły


http://i67.photobucket.com/albums/h314/kaikulu/gyrocopter.jpg - może to ten? Kto wie :)

Przy okazji udało mi się znaleźć w WoW Model Viewerze modele słynnych rockmanów z lvl70 Elite Tauren Chieftain, co oznacza że w grze niestety NIE MA ani przedmiotów ani animacji dla zapalonych gitarzystów/perkusistów/krzykaczy ;) Są tylko zwykłe, gotowe animowane modele z przyczepionymi na stałe gitarami/perkusją. Ścieżka: creature-> band i tam też można zobaczyć te 5 modeli.

Dnia 13.10.2007 o 19:18, SoieR napisał:

co do interfejsu to mogliby pododawać standardowo funkcje najcześciej używanych addonów, to
chyba aż takie trudne nie jest, a może się myle ...:D


Nie jest... A już na pewno nie dla kogoś, kto dostaje za to kase, w przeciwieństwie do zwykłych graczy, którzy robią nieodpłatnie istne cuda na kiju (czego to my jeszcze nie widzieliśmy??).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to kombinuj i załatwiaj, tylko się nie zdziw jak ci powiedzą, że promocja nie dotyczy osób nie mieszkających w USA, albo jak zauważą różne dane osobowe na koncie do gry w WoW i osoby zamawiającej tą usługę. A jeżeli posiadasz konto zakupione od kogoś z fałszywymi danymi osobowymi (czytaj: nie twoimi), to lepiej w ogóle nawet nie próbuj (ryzykowałbyś całkowitą i bezpowrotną utratą konta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 20:31, Gol Galad napisał:

Trzeba tylko zadzwonić z USA i mieć kartę kredytową. ;]
A w moim przypadku, da się to jakoś załatwić przez rodzinę....


Ta, a subskrypcja w tym serwisie pewno z 3 razy tyle co te 11 miesięcy abonamentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, te 30% w powietrzu na prawdę robi jakąś różnicę? Chyba, że w WoWie są już organizowane zawody Redbull Air Racing, to może zmienię zdanie :) Ale obecnie uważam, że te 30% to kiepski bonus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 17:56, UMC.Hugo napisał:

-,-'' najbardziej wku...rzający jest ten czar co "usypia" na 10 sekund!!! co to ma być? healerzy
zostaną capnięci tym shitem i po kredkach! tank martwy -> drugi tank martwy(po drugim uśpieniu)
-> chaos -> wipe... -,-'' kolejną sprawą jest holy fire, trzeba usuwać do czego fakt,
potrzeba jeszcze trochę wprawy dla healerow -,- macie jakieś rady? czy to po prostu kwestia
wprawy

1. Trzymasz na tanku wszystkie HoTy, gdy kończy się cooldown Repentance.
2. Paladyn trzyma na nim Blessing of Sacrifice - damage od Holy Ground przerwie Repentance paladyna.
3. Jeden z healerów wchodzi do środka przed Repentance. Najlepiej druid albo priest, bo może jeszcze poleczyć instantami w międzyczasie. Po Repentance, dostaje 1 tick Holy Ground, wychodzi i normalnie leczy.
4. Jeśli masz dodatkowego wariora to Intervene gdy MT ma ginąć. Desperackie, ale czasem się przydaje(Moro, Azgalor).

Poza tym:
www.bosskillers.com
www.wowwiki.com
Pełno taktyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się