Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przystosowaliśmy już Gram.pl dla użytkowników Google Plus

57 postów w tym temacie

W PRL nikt nam nie kazał kupować dolarów od cinkciarzy, ale jakbyśmy nie kupowali, to byśmy mieli w domach towar roboty ruskopochodnej.

Ignorowanie zjawiska nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

smutne :) spoko... mój dziadek też się boi bankomatów, telewizji i lodówki :D:D widocznie taka kolej rzeczy że już jesteście za starzy na to co się na świecie dzieje i "lajkowanie" was przeraża :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 15:45, arborek napisał:

smutne :) spoko... mój dziadek też się boi bankomatów, telewizji i lodówki :D:D widocznie
taka kolej rzeczy że już jesteście za starzy na to co się na świecie dzieje i "lajkowanie"
was przeraża :D:D

Tak samo jak wrzucanie wszędzie 251 słit emotkuf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 15:49, Sandro napisał:

Nie rozumiem na czym ma to polegać. Jak dam +1 to gzie się to pojawi? Na moim emailu?!

Polecam ten wpis: http://googleblog.blogspot.com/2011/06/introducing-google-project-real-life.html a po polsku to np to: http://webhosting.pl/Google_.rozumie.ze.nie.kazda.relacja.miedzyludzka.jest.taka.sama.Zobacz.siec.spolecznosciowa.z.Mountain.View

Usługa ma podobno zostać otwarta dla wszystkich w piątek, ale nie wiem, czy to potwierdzone informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 15:45, arborek napisał:

smutne :) spoko... mój dziadek też się boi bankomatów, telewizji i lodówki :D:D widocznie
taka kolej rzeczy że już jesteście za starzy na to co się na świecie dzieje i "lajkowanie"
was przeraża :D:D


Mylisz się. Poprostu nie jestem kimś kto ujawnia swoje dane osobowe i rezygnuje z prywatności z uśmiechem na ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo po wejściu na każdą stronę, niektórz spędzą na niej 3 x tyle czasu, żeby poklikać te wszystkie guziczki. Współczuje maniakom facebooka, szczególnie tym, co nie mają pojęcia, że wypełniając tam dane, są one ogólnodostępne i nie możliwe do usunięcia, oraz że praktycznie niedługą będą o was wiedzieć wszystko właśnie przez takie dodatki jak ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 16:14, nerka99 napisał:

Mylisz się. Poprostu nie jestem kimś kto ujawnia swoje dane osobowe


Z czego większość pdoaje tylko swoje imię i nazwisko, ale OK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 16:14, nerka99 napisał:

Mylisz się. Poprostu nie jestem kimś kto ujawnia swoje dane osobowe i rezygnuje z prywatności
z uśmiechem na ustach.


hehehe... dobre!! prywatności!! ja dalej jak czytam takie teksty to jak bym słyszał mojego dziadka : "nie będzie mi maszyna moich pieniędzy trzymała. to szatański wynalazek". postęp was wyprzedza i nawet nie zauważyliście kiedy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co mają wspólnego serwisy społecznościowe z postępem?
ot moda nic więcej
jak za 10 lat będzie moda no zamieszczanie zdjęć penisów własnych zwierzątek i ich lajkowanie to też ją zleję ciepłym moczem
nie myl postępu z głupiutką modą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 16:14, nerka99 napisał:

Mylisz się. Poprostu nie jestem kimś kto ujawnia swoje dane osobowe i rezygnuje z prywatności
z uśmiechem na ustach.


Twoje dane już dawno są w necie i mogą się znaleźć jeśli tylko ktoś będzie chciał odrobiny wysiłku w to włożyć. Chillout trzeba iść do przodu.. masz coś do ukrycia że wolisz się kryć za nickiem tylko? (jak by to coś dało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 16:53, arborek napisał:

hehehe... dobre!! prywatności!! ja dalej jak czytam takie teksty to jak bym słyszał mojego
dziadka : "nie będzie mi maszyna moich pieniędzy trzymała. to szatański wynalazek". postęp
was wyprzedza i nawet nie zauważyliście kiedy ...

Propozycja kolego - jedź do Tajlandii, sprezentuj sobie pasożyta i niech ci założy w wątrobie torbiel z 5 milionami jaj, dodasz sobie kolejnych znajomych i to jeszcze jak bliskich twemu sercu (niecałe 3-4cm jak dobrze pójdzie).

Z fejsbuka kazałem się usunąć kilka lat temu (mimo bycia wśród pierwszych 500k użytkowników, taki byłem wyobraź sobie postępowy), gdy po którymś zalogowaniu miałem 50 kilka propozycji znajomości od bandy ludzi których na oczy nie widziałem i nic nie wiedziałem. Nie zamierzam uczestniczyć w tępej masówce i być element tłumu ganiającego za ''znajomymi'' i internetową afirmacją jak kundel za własnym ogonem. Zresztą patologię tego zjawiska świetnie pokazali twórcy South Park.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować