Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dołącz do ekipy gram.pl

69 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2011 o 09:51, Laid_back napisał:

odpowiedź jw

To ja sobie chyba odpuszczę :/ Gdyby było o co walczyć to byście podali proponowane wynagrodzenie.
P.S. Kiedyś też kogoś szukaliście i ten gość, którego wybraliście sobie IMO naprawdę dobrze radził :) Także życzę znalezienia drugiej tak samo zdolnej osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 09:17, Laid_back napisał:

> > napisane jest, że reklamy 3 z 5 gier z listy oraz reklamy obu konsol
> Jakie stawki/wynagrodzenie za dalszą współpracę?

Takie rzeczy ustala się już z zainteresowanym, gdy jest jakiś obraz jego umiejętności

a to o co pytałem ?
1) do kiedy ?
2) 4 formaty * (3+2) = 20 reklamówek ? czy 5 w sumie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 13:15, Dragon_Warrior napisał:

a to o co pytałem ?
1) do kiedy ?
2) 4 formaty * (3+2) = 20 reklamówek ? czy 5 w sumie ?


1. nie podaliśmy daty, to znaczy że nie ma końcowego terminu- szukamy tak długo, aż znajdziemy najlepszego dla nas kandydata :)
2. wybacz, ale wyraźnie jest napisane w newsie - potraktujmy to jako element rekrutacji :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo chętnie dołączył bym do was :) lubię pisać teksty, prowadzę też kilka stron o różnych grach (nie chce robić reklamy). Jesteście zainteresowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwość pracy w gram.pl to rzeczywiscie wymarzona praca. Szkoda że nie mam żadnego pojęcia o pracy w tych programach. A biorąc pod uwagę swoje możliwości w inny sposób mógłbym współpracować z gram pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 13:33, Laid_back napisał:

1. nie podaliśmy daty, to znaczy że nie ma końcowego terminu- szukamy tak długo, aż znajdziemy
najlepszego dla nas kandydata :)
2. wybacz, ale wyraźnie jest napisane w newsie - potraktujmy to jako element rekrutacji
:>


Rozumiem, że internet jest pełny dzieci mogących podać się za każdego i wyczarować dowolne wyssane z palca CV poparte toną kradzionych grafik... jakkolwiek dołączanie do CV 20 dedykowanych grafik bez jakiejkolwiek gwarancji kontaktu to nie jest coś, co profesjonalny grafik zrobi w godzinę bez mrugnięcia okiem.

Z całym szacunkiem, ale jeśli spodziewacie się poważnych ofert od poważnych ludzi, to warto by było faktycznie sprecyzować kilka rzeczy. Wykonanie 20 projektów od podstaw i bez wytycznych to lekką ręką 30-120 minut na sztukę co w pesymistycznej wersji daje tydzień ośmiogodzinnej pracy.

pozdrawiam
dw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 22:53, diabeldiabelny napisał:

Czy dla 3 gier i 2 konsol należy przygotować reklamy we wszystkich 4 formatach, czy tylko
w jednym wybranym? I jaki jest termin nadsyłania propozycji?


Cytując konsula:

wybacz, ale wyraźnie jest napisane w newsie - potraktujmy to jako element rekrutacji :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 22:38, Dragon_Warrior napisał:

Rozumiem, że internet jest pełny dzieci mogących podać się za każdego i wyczarować dowolne
wyssane z palca CV poparte toną kradzionych grafik... jakkolwiek dołączanie do CV 20
dedykowanych grafik bez jakiejkolwiek gwarancji kontaktu to nie jest coś, co profesjonalny
grafik zrobi w godzinę bez mrugnięcia okiem.

Z całym szacunkiem, ale jeśli spodziewacie się poważnych ofert od poważnych ludzi, to
warto by było faktycznie sprecyzować kilka rzeczy. Wykonanie 20 projektów od podstaw
i bez wytycznych to lekką ręką 30-120 minut na sztukę co w pesymistycznej wersji daje
tydzień ośmiogodzinnej pracy.

pozdrawiam
dw



Osoby, które naprawdę będą chciały rozpocząć współpracę wykażą się kreatywnością oraz niezbędną w tym wypadku umiejętnością organizacji czasu pracy, a także spostrzegawczością i - zapewniam - ogarną temat dobrze i możliwie szybko. A będą takie osoby.

Przede wszystkim trzeba odpowiednio rozpoznać temat, który należy przygotować. Wystarczy zatem poklikać po naszym sklepie, aby zauważyć pewne prawidłowości, którymi rządzą się standardowe kampanie. Rozejrzyjcie się, wszystkie grafiki z zadania, to nasz sklepowy, rutynowy standard. Przeanalizujcie poszczególne formy, zobaczcie w jaki sposób łączą się ze sobą (zazwyczaj) i jestem pewien, że szybko zauważycie, iż nie trzeba w to wkładać tygodnia pracy, ba, nawet dnia. :) Ale więcej nie zdradzę, byłoby za łatwo, a przecież to prosty, bo prosty, ale zawsze test.

Mam nadzieję, że tych kilka wskazówek nieco rozjaśni Wam temat. Ale w razie potrzeby oczywiście pytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 00:50, MartivaR napisał:

Osoby, które naprawdę będą chciały [...]
Mam nadzieję, że tych kilka wskazówek nieco rozjaśni Wam temat. Ale w razie potrzeby
oczywiście pytajcie.


Dzięki. Niech stracę - zwyczajnie jestem uczulony zawodowo na takie kwestie choć to już nie na publiczne forum raczej.
W każdym razie jak tak stawiasz sprawę to dwa dni mogę zaryzykować i takiej firmie jak wasza poświęcić - potraktować sprawę bardziej jak konkurs i wreszcie po ostatnie pokazać, że nie jestem sfrustrowanym 14 latkiem tylko co najwyżej zgorzkniałym pechowcem od 10 lat szukającym dla siebie zajęcia w branży ;)

pozdrawiam
dw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 16:56, wiktorcegla napisał:

@barth89: zawsze potrzebujemy dobrych ludzi do pisania tekstów. Masz jakieś doświadczenie?

Widzę, że coś się szykuje. Zainteresowalibyście się "ktosiem" z lekko ponad rocznym stażem? Współpracowałem jak dotąd z dwoma portalami. Jeden - mniejszy - upadł po roku. Natenczas pracuję w nawet sporym site''cie. Pytam się z ciekawości, ale miło by było, gdyby odpowiedź była całkiem poważna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie.... jaki jest termin ?

I druga rzecz, czy dobrze myśle, że potrzebujecie łącznie 5 prac, 3 gier, 2 konsol, w dowolnej z podanych wyżej rozdzielczości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jestem niepełnoletni, a chciałbym pisać dla Was teksty - gdzie mogę się zgłosić i czy ewentualnie w ogóle jest taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 00:25, Artcik napisał:

Jeśli jestem niepełnoletni, a chciałbym pisać dla Was teksty - gdzie mogę się zgłosić
i czy ewentualnie w ogóle jest taka możliwość?


możesz napisać na adres redakcji: redakcja@redakcja.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować