Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - oficjalna premiera już za tydzień!

327 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2006 o 13:56, Khalid. napisał:

Ciekawe czy ktoś juz otrzymał przesyłkę ? :P :P


Ja nikogo takiego nie znam :) Ale nigdy nie twierdziłem, że znam wszystkich :D
To raczej niemożliwe żeby NIKT nie dostał jeszcze GW:Faction. GRAM.PL ma czasami problemy z wysyłką, ale nie aż takie. Po prostu są ludzie - jak ja - co mają pecha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 14:01, madjudge napisał:

> Ciekawe czy ktoś juz otrzymał przesyłkę ? :P :P
>

Ja nikogo takiego nie znam :) Ale nigdy nie twierdziłem, że znam wszystkich :D
To raczej niemożliwe żeby NIKT nie dostał jeszcze GW:Faction. GRAM.PL ma czasami problemy z
wysyłką, ale nie aż takie. Po prostu są ludzie - jak ja - co mają pecha :(



Ja juz dostałem swą EK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 14:16, Vasilli napisał:

> > Ciekawe czy ktoś juz otrzymał przesyłkę ? :P :P
> >
>
> Ja nikogo takiego nie znam :) Ale nigdy nie twierdziłem, że znam wszystkich :D
> To raczej niemożliwe żeby NIKT nie dostał jeszcze GW:Faction. GRAM.PL ma czasami problemy
z
> wysyłką, ale nie aż takie. Po prostu są ludzie - jak ja - co mają pecha :(


Ja juz dostałem swą EK:)


Proszę Państwa.
Oto szczęśliwy posiadacz GW: Faction.
Proszę o oklaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 14:25, madjudge napisał:

> > >
Proszę Państwa.
Oto szczęśliwy posiadacz GW: Faction.
Proszę o oklaski :)

Wzruszyłem się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 16:47, Vasilli napisał:

> > > >
> Proszę Państwa.
> Oto szczęśliwy posiadacz GW: Faction.
> Proszę o oklaski :)
>
Wzruszyłem się;)


To teraz dla odmiany oderwij się od gry (wiem że ciężko) i pocztyaj o perypetiach innych ludzi, którzy zamówili, nierzadko zapłacili i nic nie dostali (na razie).
A potem odtańcz taniec zwycięstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zamówieniach mi pisze że przesyłka została odebrana przez kurira w WAW! Czyli nie doszła nawet do sortowni w Warszawie ;/. Teraz zadzwoniłem do Masterlink-u i si dowiedziałem że moja przesyłka nie dotarła do Bielska! Co ja mam teraz zrobić? Miałem dostać dzień po wysłaniu paczki! Czyli jak dojdzie dopiero w czwartek to bedzie cud ;/;/. Uwielbiam Masterlink ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 09:11, Bigjack7 napisał:

Ja juz mam od wczoraj. Przyszło, pogadalem z kurierem sobie troche.

Biedniejszy o 110 zl (bo z pakietem dodatkowym) ale szczesliwy :D

A ja biedniejszy o 200 zł(GWF EK, pakiet dodatkowy i dwie smycze gram.pl:))
A tak swoja drogą fajne to pudełko z pakietem dodatkowym. Pudełko DVD bez miejsca na płyte, a płyta w kopercie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 09:24, Vasilli napisał:

> Ja juz mam od wczoraj. Przyszło, pogadalem z kurierem sobie troche.
>
> Biedniejszy o 110 zl (bo z pakietem dodatkowym) ale szczesliwy :D
A ja biedniejszy o 200 zł(GWF EK, pakiet dodatkowy i dwie smycze gram.pl:))
A tak swoja drogą fajne to pudełko z pakietem dodatkowym. Pudełko DVD bez miejsca na płyte,
a płyta w kopercie:)))


Dostałeś płótno z Rytualistką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 12:13, Destro napisał:

> Mamy prawo sądzić, że opóźnienie będzie większe. (patrz screen - zrobiony przed chwilą)


Nie bardzo rozumiem. Nigdy nie gwarantowaliśmy dostawy w dniu premiery dla osób które wybrały
dostawę pocztą (!). Przesyłka pocztowa, w odróżnieniu od kurierskiej, jest dostarczana w ciągu
3 dni roboczych. Licząc od dziś (wysyłka), pierwszy dzień roboczy wypada jutro, drugi 2giego
maja, trzeci 4tego maja. Czyli wszystko się zgadza.


tylko szkoda ze priorytet ma isc 24 h
wiec nastepnym razem napiszcie ze poczta dojdzie w 3 dni bo w mailu jaki od was dostałem pisało ze idzie priorytetem czyli jak wysłaliscie 27 to powinna byc 28 nie ?
a nastepnym razem napiszcie ze pre-oder dojdzie w dniu premiery do tych co wybiora kuriera a nie poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem GWF wczoraj (czyli jeden dzień spóżnienia Masterlinka). Dostawca był spoko, ale nie miał jak wydać z 100zł (zamówiłem za 89,90zł)...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 07:37, keitaro napisał:

Ja dostałem GWF wczoraj (czyli jeden dzień spóżnienia Masterlinka). Dostawca był spoko, ale
nie miał jak wydać z 100zł (zamówiłem za 89,90zł)...:/


Również dostałem grę wczoraj. Przyszedł do góry, podał cenę i daje mi tą kartkę bym się podpisał i wali tekst "Ma pan może długopis?". Żeby kurier nie miał przy sobie długopisa? Wiem, że to niewiele bym poszedł, zabrał swój długopis i podpisał, ale żeby własnego nie mieć? To się podpisałem i daję mu 100 zł. A on mówi, że nie ma jak wydać ze 100 zł O_o To gorzej niż Poczta Polska! W końcu dałem mu równe 90 zł. Gościu zabrał i od razu poszedł. Te 10 gr to dla mnie nic, ale PP od razu by chciała wydawać. Ogólnie nie jestem zadowolony z tej usługi. Wolałbym poczekać kilka dni i mieć naprawdę fachową obsługę niż tak jak w podanym przykładzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno zwrócę uwagę na datę nadania przesyłki - i czy została nadana jako priorytet.
W moich zamówieniach napisane jest, że przesyłka została wysłana 27 kwietnia, w czwartek.
W pomocy napisane jest, że wszystkie paczki nadawane są priorytetem.
Paczki nie dostałem w piątek - nie dostałem również w sobotę. Priorytet? Bzdura! Albo nie 27 kwietnia...
W sobotę natomiast otrzymałem inną przesyłkę zwykłą wysłaną 26 kwietnia, w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest lista życzeń, firma Gram.pl co miesiac powinna losować jednego kupującego i wysyłać mu jedną gre z jego listy życzeń. To dobry pomysł miejmy nadzieje, że firma Gram.pl zrobi to co chcą gracze.

Prosze o komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować