Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - oficjalna premiera już za tydzień!

327 postów w tym temacie

Nie mam pojęcia co się mogło stać że jesteś w takiej sytuacji. Z tego co wcześniej czytałem to CDP mówił że wszystkie przesyłki poszły dzisiaj więc może Twoja też tylko na stronie z zamówieniem jest jakiś błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 17:32, macabra2 napisał:

Nie mam pojęcia co się mogło stać że jesteś w takiej sytuacji. Z tego co wcześniej czytałem
to CDP mówił że wszystkie przesyłki poszły dzisiaj więc może Twoja też tylko na stronie z zamówieniem
jest jakiś błąd.


Dzwoniłem tuż przed 17. Miła Pani poinformaowała mnie, że nie ma pojęcia dlaczego, ale akurat moje zamówienie leży sobie u nich i kwitnie. Ciekawe ilu takich jak ja frajerów dało się oszukać. Bo jak to inaczej nazwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko: gdzie znikł akcces-key (czy jak to tam się to nazywa:P) który jeszcze pare dni temu był przy moim zamówieniu, niby jak mam dołączyc do rozgrywki dzień przed premierą skoro klucz wyparował? przepraszam że go niespisałem wtedy kiedy jeszcze był ale nigdzie nieznalazłem agnotacji iż należy ów kod spisac i hodowac w bezpiecznym.
Byc może temat ten był gdzieś już na tym forum poruszany ale niemam czasu na zabawe w Szerloka (po paru bezowocnych wpisach do okienka ''szukaj'' zrezygnowałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 18:28, raminiel napisał:

A ja mam takie pytanko: gdzie znikł akcces-key (czy jak to tam się to nazywa:P) który jeszcze
pare dni temu był przy moim zamówieniu, niby jak mam dołączyc do rozgrywki dzień przed premierą
skoro klucz wyparował? przepraszam że go niespisałem wtedy kiedy jeszcze był ale nigdzie nieznalazłem
agnotacji iż należy ów kod spisac i hodowac w bezpiecznym.
Byc może temat ten był gdzieś już na tym forum poruszany ale niemam czasu na zabawe w Szerloka
(po paru bezowocnych wpisach do okienka ''szukaj'' zrezygnowałem)


Przekopałem się przez swoje stare maile i znalazłem wiadomośc że ten klucz jest widoczny do czasu realizacji zamówienia ehhh.. spuźniłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem. kiedy zamowilem GW:F i szykowala sie beta to kazdy dostal klucz zeby sobie pograc. ja nieswiadomie zamiast dodac go do swojago accounta zrobilem nowe knoto ztym kodem. teraz zdalem sobie sprawe z konsekwencji. nie moge brac udzialu w dniu tengu. ale co tam. ten klucz od bety bedzie obowiazywal przy normalnej grze w GW:F? czy dostane nowy klucz? plz pomozcie mi bo mam zalamke ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 18:46, s-killer napisał:

Mam spory problem. kiedy zamowilem GW:F i szykowala sie beta to kazdy dostal klucz zeby sobie
pograc. ja nieswiadomie zamiast dodac go do swojago accounta zrobilem nowe knoto ztym kodem.
teraz zdalem sobie sprawe z konsekwencji. nie moge brac udzialu w dniu tengu. ale co tam. ten
klucz od bety bedzie obowiazywal przy normalnej grze w GW:F? czy dostane nowy klucz? plz pomozcie
mi bo mam zalamke ;(


klucz z bety (gdy zamowiles preorder) daje 2 dodatkowe przedmioty i nic waznego wiecej
jak przyjdzie gra to dopisz klucz z faction do istniejacego konta i bedziesz mial dostep do obu kontynentow (ale bez 2 itemow preorderowych)

jezeli zamowiles tez pakiet dodatkowy (ten za 19) i dopiszesz klucz z niego to bedziesz mial tez preordery :)
chyba ze ktos kto ma tez zamowil pakiet dodatkowy da ci ten klucz (bo jemu i tak sie nie przyda, skoro w preorderze juz dodatkowe itemy dostal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam takie jedno malytkie pytanie. Jezeli pisze mi cos takiego "Status Twojego zamówienia: zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)" to kiedy dostanie GW:F, wszystko potwierdzone itp. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 22:51, InsicT napisał:

Czesc mam takie jedno malytkie pytanie. Jezeli pisze mi cos takiego "Status Twojego zamówienia:
zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)"
to kiedy dostanie GW:F, wszystko potwierdzone itp. Pozdrawiam.



jezeli zamowiles kurierem to mozesz w zamowieniu sprawdzic gdzie aktualnie sie znajduje (moje o 22:23 wyjechalo z warszawy:P) wiec kolo 12-14 sie go spodziewam u mnie [fable o 9 bylo w moim miescie, ale ze ono jest duze to dopiero kolo 14 dotarlo]

jezeli zamowiles poczta to szukaj wiatru w polu , stop, wroc, szukaj listonosza w ciagu 3 dni [mi czasem poczta dostarcza paczki w 12 godzin, a czasem w 2 tygodnie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 12:25, Tuddrussel napisał:

kilka slow wyjasnienia. wysylka wszystkich potwierdzonych zamowien GW:F zostala przesunieta
o jeden dzien, za co serdecznie przepraszamy.
spowodowane to jest opoznieniem transportu z NcSoftu, z przyczyn od nas niezaleznych.

Zamowienia kurierskie beda zatem z doreczeniem na piatek, co w zaden sposob nie powinno przeszkodzi
w ciaglej zabawie z GWF od eventu.
Zamowienia pocztowe beda dostarczane zgodnie z terminem poczty, zatem powinny docierac zapewne
od soboty.

i jeszcze uwaga dla osob, ktore wybraly przesylke kurierska (i potwierdzily zamowienia lub
zaplacily), a w statusie maja bledna date dostawy np. 4-5 maja.
Przesylki wyjda w dniu dzisiejszym (27.04) z dostawą na jutro (28.04).


A co jeżeli zamówienie NIE ZOSTAŁO wysłane 27 kwietnia ? też dostane w piątek ? Pisanie że WSZYSTKIE zostały wsyłane jest mydleniem oczu. O 17 zostałem poinformawany telefonicznie (sam zadzwoniłem, bo przecież pewnie za dużo telefonów trzeba by wykonać) że moje zamówienie NIE WYJECHAŁO. Zamówiłem PRE-ORDER wraz z pakietem dodatkowym, co jak mnie poinformowano "gwarantuje" mi łącznie 4 dodatkowe przedmioty. I co z tego, skoro nie otrzymam na czas zamówionego i ZAPŁACONEGO towaru !! Przedmioty są dodawane tylko nowotworzonej postaci, czyli Dzień Tengu i mozliwość zdobycia maski tengu przejdzie mi koło nosa, dla postaci którą chciałbym grać, ponieważ będzie ona niepełna, bez dodatkowych przedmiotów. Niby nic, ale JA ZA TO ZAPŁACIŁEM i czuje się nabity w butelkę, żeby nie uzyć bardziej dosadnych sformułowań.
A ponadto opóźnienie dostawy za którą zapłaciłem nie zdarza się Waszej firmie pierwszy raz, wcześniej przy zamówieniu The Settlers: Legendy dostawa opoźniona była o tydzień, i gdyby nie to, że za nią zapłaciłem, nie odebrałbym towaru i poszedł sobie to kupić do Media Marktu, bo jakoś dziwnie tam wasze towary zawsze lądują na czas. A co stwierdzeń że kilka dni nikogo nie zbawi, to proponuje spróbować olać szefa przez dwa dni, ciekawe czy też bedzie taki wyrozumiały i powie że nic się nie stalo. To już nie te czasy, że klient podchodził do sprzedawcy na klęczkach, bo nic nie było w sklepach. macie teraz może wyłączność u niektórych firm, ale zapewniam że dużo firm też tak myślało, a obecnie bankrutuje, bo odwrócili się od nich i klienci i producenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 01:20, mowasek napisał:

madjudge a w czym widzisz problem, wpisz keya z pre-order i graj, a paczke pewnie Ci nadadza
dopiero rano wiec musisz poczekac na pudelko


wyobraź sobie że wpadłem na to :) Proszę tylko o dokładnie czytanie postów na które się odpowiada, bo inaczej to zwykły spam. A cały problem jest właśnie z tą wysłką i w poprzedio wytłumaczyłem dlaczego uważam że to nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sorry pozna juz pora i nie doczyalem do konca. Fakt z wysylka nie jest fair. Jesli Ci wysla to dzis rano (piatek) to raczej nie masz szans tego dostac tego samego dnia... Nie wiem jak to jest z masterlinkiem ale jesli pracuja w sobote i bedziesz juz mial nr listu przewozowego to zadzwon do oddzialu w Twoim miescie i moze sie jakos z nimi dogadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 01:30, mowasek napisał:

A sorry pozna juz pora i nie doczyalem do konca. Fakt z wysylka nie jest fair. Jesli Ci wysla
to dzis rano (piatek) to raczej nie masz szans tego dostac tego samego dnia... Nie wiem jak
to jest z masterlinkiem ale jesli pracuja w sobote i bedziesz juz mial nr listu przewozowego
to zadzwon do oddzialu w Twoim miescie i moze sie jakos z nimi dogadasz


No problem, każdemu się zdrza, szczegolnie przy takim przynudnawym poście :)
A mieszkam we Wrocławiu, tylko co z tego jak Masterlink za dostawy w soboty (tak jak inni kurierzy) każe sobie płacić extra (normalka, ja też w lę w sobotę wypoczywać :) )a jakoś wątpie, aby GRAM.PL wybulił te kilka zeta żeby opłacić wysyłkę na sobotę :)
Co nie zmienia faktu, że nie dostanę gry w dniu premiery, a co było szumnie obiecywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jest szansa ze dowioza to na sobote do Wroclawia tylko juz nie pogonia do Ciebie. Jesli tak to zadzwon do oddzialu we wroclawiu w sobote i moze warto by sie wybrac osobiscie po gierke. Wprawdzie to strata czasu ale lepsze to niz czekanie przez dlugi weekend na gierke. Problem bedzie tylko jesli nie wysla tego jutro lub wysla ale masterlink nie ruszy z tym d... do wroclawia. Wtedy pozostaje czekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 01:39, mowasek napisał:

Ale jest szansa ze dowioza to na sobote do Wroclawia tylko juz nie pogonia do Ciebie. Jesli
tak to zadzwon do oddzialu we wroclawiu w sobote i moze warto by sie wybrac osobiscie po gierke.
Wprawdzie to strata czasu ale lepsze to niz czekanie przez dlugi weekend na gierke. Problem
bedzie tylko jesli nie wysla tego jutro lub wysla ale masterlink nie ruszy z tym d... do wroclawia.
Wtedy pozostaje czekac :(


Z Masterlinkiem nie miałem nigdy klopotów, jeżeli towar wyjedzie w piątek i w sobotę będzie we Wrocku, to pewnie , że spróbuje go wydębić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 03:06, madjudge napisał:

> Ale jest szansa ze dowioza to na sobote do Wroclawia tylko juz nie pogonia do Ciebie.
Jesli
> tak to zadzwon do oddzialu we wroclawiu w sobote i moze warto by sie wybrac osobiscie
po gierke.
> Wprawdzie to strata czasu ale lepsze to niz czekanie przez dlugi weekend na gierke. Problem

> bedzie tylko jesli nie wysla tego jutro lub wysla ale masterlink nie ruszy z tym d...
do wroclawia.
> Wtedy pozostaje czekac :(

Z Masterlinkiem nie miałem nigdy klopotów, jeżeli towar wyjedzie w piątek i w sobotę będzie
we Wrocku, to pewnie , że spróbuje go wydębić :)


Ja slyszałem że w Soboty nie prajują w Masterlinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 13:07, InsicT napisał:

Ja slyszałem że w Soboty nie prajują w Masterlinku.


Pracują, ale dostałem informacje od kuriera, że nawet jakbym chciał sam odebrać paczke w oddziale, to potraktują to jak doręczenie w sobotę i każą sobie zapłacić :) (byłaby to lekka paranoja, skoro sam po to pojadę, ale to jest POLSKA i dziwniejsze rzeczy się już działy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować