Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metal Gear Solid HD Collection w cenie premierowej gry?

15 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2011 o 09:40, Moooras napisał:

Za 150 zł to mogę zapłacić za pakiet trzech gier.


Też tak uważam, zwłaszcza jak w owe gry się nie grało ;P. Choć nie widzę sensu by osoby obeznane z tymi grami wydawały na nie pieniądze, ponownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Można więc podejrzewać, że w polskich sklepach pakiet zostanie udostępniony w cenie co najmniej 149 złotych.
Ekhem... marzenia ściętej głowy. 150 złociszy (sugerowane) to kosztowała u nas kolekcja Sly''ów, podczas gdy w USA chcieli za nią $30. IMO bardziej realną ceną jest jakieś 200-220 zł, o ile ktoś zechce wydać w Polsce odświeżone MGS-y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w MGS, a chcę - zastanawiam się, czy czekać na reedycję HD części pierwszej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 12:18, R3nO napisał:

Nie grałem w MGS, a chcę - zastanawiam się, czy czekać na reedycję HD części pierwszej...


Nie czekaj bo się nie doczekasz. Konami samo przyznało, że MGS nie pojawi się w wersji HD ze względu na wygląd. I zanim ktoś coś powie o "The Twin Snakes" to chcę tu podkreślić, że głównym właścicielem w/w jest Silicon Knights nie Konami. Znaczy Konami ma prawa do tytułu, imion postaci itd. ale nie do nowych modeli i tekstu. To tak jak by ktoś się zastanawiał.

A jeśli chodzi o cenę http://www.ultima.pl/metal_gear_solid_hd_collection/i10447/ to jak dla mnie za trzy gry to naprawdę niezły układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko jedno Big lol. Gry z przed trzynastu lat po 150 zł ? Nie mówiąc o tym że to odgrzany kotlet z bugami i innymi niespodziankami w HD. Zastanawiam się czy Sony do tej pory nie jest atakowane przez hakerów. Tylko że tym razem chyba zatakowali im mózgi. Żenada. Dałbym najwięcej 15 zł za każda część, ale musi być podstawka a nie liczone od drugiej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego się zastanawiam, czy jest sens czekać. Bo reedycja i tak prędzej czy później będzie, tylko po prostu nie w ciągu najbliższych 2 lat. I tak już czekam na Black Mesę, Duke Nukem 3D HD, także jeden tytuł mniej czy więcej nie robi różnicy :P

Poza i tym i tak chcę w oryginalnym języku zagrać to mi zostało może pół roku do roku żeby mieć tą bezproblemową możliwość ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 14:45, R3nO napisał:

Poza i tym i tak chcę w oryginalnym języku zagrać to mi zostało może pół roku do roku
żeby mieć tą bezproblemową możliwość ^^


Chcesz zagrać po japońsku?
Nie wiedziałem, że MGSy dają opcję zmiany audio na jap z ang napisami, może to ktoś potwierdzić? Bo jedynka na szaraku była po ang i nic z tym zrobić nie można było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 15 zł możesz się na jeża u fryca opindolić i schłodzić trochę głowę w dni upalne- nie ma takich pieniędzy, które były by godne opętańczych wizji Kojimy i charyzmy samego Węża ;) To jest prawdziwa gratka dla fanów serii (tych może o kolekcjonerskich zapędach), jak i tych którzy przygodę z MGS zaczęli od dupy strony, czyli od czwórki na ps3. Ciułacze i "przeliczniki" nie mają tu po prostu czego szukać, to jak kupno odrestaurowanego Fiata 125P Akropolis za 40 tysięcy- dla jednych strata kasy, dla innych rarytas;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle z ceną, te gry są naprawdę świetne i w każdej części poukrywane sekrety i rożne smaczki :)
Za MGS warto. Snake Eater to najlepsza gra z PS2, i tylko dla niej kupiłem konsole, a samą grę ukończyłem już z x10 pojedynek snajperski w dżungli z The End piękne... Peace Walker również był świetny na PSP ciekawe jak wypadnie na dużych konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko znam język :P Przyznam, że to była jedna z motywacji dlaczego zacząłem się uczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

150 zł za 3 gry najlepszej serii wszech czasów, z czego dwie, a na pewno jedna z nich zalicza się do top3 najlepszych gier stworzonych kiedykolwiek - mowa o MGS3, które jest na podium z MGS1 i MGS4 oczywiście :P .

I wy jeszcze biadolicie na cenę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować