Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Analitycy o darmowym World of Warcraft: Genialne posunięcie; kolejny dodatek w drodze?

26 postów w tym temacie

Ludzie, to jest nic innego jak trial, tylko bez limitu czasowego, ale nie da sie grac ponizej 20 lvl dluzej niz 2 dni.... Nie moze byc mowy o grze free to play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL, bełkot marketingowy, jakie f2p, nic takiego w tej grze nie ma, to tylko najzwyklejszy trial, tylko, że do 20 lev. Widać, że Blizzard czuje się mocno zagrożony, skoro ucieka się do takich prymitywnych kroków. Prawdziwe f2p byłoby, gdyby cała podstawka była za darmo, a dodatki do wykupu i ewentualnie niektóre rajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja skorzystałem :-) nigdy jakoś nie ciągnęło mnie do MMORPG, ale lubię gry Blizzarda, zwłaszcza uniwersum Warcrafta, więc stwierdziłem, że spróbuję i póki co gra mi się całkiem fajnie :-) mam mało czasu na granie, więc dojście do 14 lvlu zajęło mi parę dni i pewnie jeszcze parę minie, zanim dotrę do 20. Ale czy będę chciał przejść na pełną wersję i płacić abonament? Nie sądzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie wszędzie pisało na stronie WoWa albo gdzieś F2P tak jak w innych grach to się chyba załamie. To najgorsze co może być. Od razu reputacja WoWa spada w moich oczach. Przez 3 lata grałem i powoli WoW upada: beznadziejny cataclysm i teraz to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie o to chodzi. Wiele osób nie chce kupić abonamentu bo nie czują tej gry. Ale w momencie gdy będzie za darmo to gro osób się wciągnie, kupi ten abonament i w ten sposób zdobędą kolejnych klientów.

Na początku Mass Effect 2 mi się nie podobał. po ograniu (swoją drogą bardzo długiego i rozbudowanego) demka na ps3, klimat przypadł mi do gustu dzięki czemu 2 i 3 część znajdzie się na mojej półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bullshit. Przyznaję, koledzy mnie dobre kilka lat temu naciągnęli na grę w pirata. Do 20. lv. nawet nie doszedłem, bo stwierdziłem, że to nie dla mnie. 20 leveli to aż nadto by wypróbować WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 11:39, Rizzan napisał:

Również nie nazwałbym tego modelem F2P. To zwykły trial, w który możemy grać ile chcemy.


A rakieta kosmiczna to taka zwykła rakieta do rozwalania celów, tylko że leci w kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest F2P w pełnej okazałości a F2P <Max 20 lvl> a nie żaden trial. W trialu poza limitem czasowym są jeszcze inne ograniczenia: nie można korzystać z domów aukcjowych, skrzynek pocztowych, nie da się pisać w czacie generalny/LFG/Trade itp. nie wspominając o możliwości grania jako Drenai bądź Krwawy Elf. Ci to tu piszą iż to nie jest <jak to napisano w artykule> częściowy F2P a uważają iż to jest trial to chyba nie wiedzą co to jest trial.
A Trial to rodzaj licencji na programy komputerowe polegający na tym, że można go używać przez z góry ustalony czas lecz często wersje próbne<od 7 do 90 dni>
Reasumując - pierw zobaczcie sami a potem komentujcie a nie sypiecie teoriami jak by z rzyci wyciągniętymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The following restrictions are placed on all Classic Trial Accounts:

A level cap of 20.
A maximum of 10 gold.
Trade skills are capped at 100 ranks.
Inability to trade via the auction house, mailbox, or player-to-player.
In-Game public chat channels will be unavailable. (Players will still be able to communicate using say, party, or whispers).
Characters will be unable to create or join existing guilds.
Accounts will no longer be able to whisper other players unless they have been added to those players’ friends lists or have received a whisper from them first.
Characters will not be able to invite players into a party.
Characters will not be able to join parties with other players above level 20.
Voice Chat is disabled on trial accounts.
Realms with login queues will give priority to customers with retail accounts.
Will not be eligible for any Character Transfer service.

Pod jakim względem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 12:53, L33T napisał:

The following restrictions are placed on all Classic Trial Accounts:

A level cap of 20.
A maximum of 10 gold.
Trade skills are capped at 100 ranks.
Inability to trade via the auction house, mailbox, or player-to-player.
In-Game public chat channels will be unavailable. (Players will still be able to communicate
using say, party, or whispers).
Characters will be unable to create or join existing guilds.
Accounts will no longer be able to whisper other players unless they have been added
to those players’ friends lists or have received a whisper from them first.
Characters will not be able to invite players into a party.
Characters will not be able to join parties with other players above level 20.
Voice Chat is disabled on trial accounts.
Realms with login queues will give priority to customers with retail accounts.
Will not be eligible for any Character Transfer service.

Pod jakim względem ?

Tylko czy owe ograniczenia pozostaną przy wersji demo<tak się ona zowie>.

Mały off-top: Wyciekła pełna wersja <niby deweloperska ale kto wie> Gears of War 3... Kolejna głośna premiera przyśpieszona przez piratów :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi którzy przed dobiciem 20lvla stwierdzili że ta gra jest do dupy. Przecież jak to stwierdził Alehor "to przecież nawet nie przedbiegi samej gry". Tutaj liczy się endgame pve jak i pvp a nie marne lvlowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to co zrobił Blizzard(nie wiem czy to trial czy rzeczywiste ale tylko częściowe free-to-play) może uderzyć w grę która istnieje tylko na targach i nie zapowiada się żeby wyszła w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować