Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista samochodów z Driver: San Francisco - są klasyki i nowe demony prędkości

32 postów w tym temacie

Jest wszystko co do szczęścia potrzebne :D Shellby GT500, Camaro z 2010, McLaren F1, Skyline czy DeLorean, ciężko będzie wybrać czym się poruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 23:00, Menethil_PL napisał:

Heh, co to się stało, że nie porschaków


Są RUF-y - tuningowane markowe Porsche.


Ach, DeLorean i Miura. Miło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista jest spora. Będzie w czym przebierać ;]. Lipy najgorszej nie ma choć smuci fakt że dali Nowego Shelby GT500 (2010) a gdzie ukochane przez wszystkich stare Shelby GT500, które było w filmie "60 sekund" na widok, którego każdy fan samochodów robił by w majty ?? Dołączam zdjęcie ;) Czyż nie piękne ??

20110707233525

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 23:36, Braveheart napisał:

Lista jest spora. Będzie w czym przebierać ;]. Lipy najgorszej nie ma choć smuci fakt
że dali Nowego Shelby GT500 (2010) a gdzie ukochane przez wszystkich stare Shelby GT500,
które było w filmie "60 sekund" na widok, którego każdy fan samochodów robił by w majty
?? Dołączam zdjęcie ;) Czyż nie piękne ??


na końcu listy jest ;)

edit: no może nie na końcu ale pod literą S ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 23:39, ev1l_on3 napisał:

na końcu listy jest ;)

edit: no może nie na końcu ale pod literą S ;P


A K***a ale wtopa jaki Fail. Nie zauważyłem. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rufy z porshe mają tylko karoserię, resztę sami tworzą, więc trudno nazwać to porshakiem z inną nazwą. Szczególnie, że karoseria porshe nie zmieniła się od pierwszej 911 :P .
A co do listy, zobaczyłem dwie pierwsze pozycje, to mi by wystarczyło do must have, a tu nagle taka lista długa :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde, Yellowbird. Co prawda wolałbym tego opartego na modelu 993, ale i tak fajnie. :O
Ogólnie lista samochodów wygląda lepiej niż w TDU2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jaki będzie (o ile w ogóle) model zniszczeń. Oby nie zeszli poniżej poziomu pierwszego Drivera, gdzie nawet maska mogła efektownie odfrunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach... te stare Dodge, Chevrolety i tak dalej... będzie czym jeździć. Aż się sama twarz cieszy o poranku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wieżę będzię mój ulubiony samochód z serialu telewizyjnego gmc vandura 1983(Drużyna A) jakim jeździli weterani B.Barracus,John Hannibal Smith,Murdock,Face.
Są też wrzystkie wozy o jakich mażyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jest w ogóle z ferrari? W żadnej grze nie ma tej marki od chyba dziesięciu lat. Ja pamiętam, że ferrari to było ostatnio w NFS Pursuit 2... Co oni nie chcą udostępnić licencji czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować