Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy: F1 2011 nie jest płatnym patchem

14 postów w tym temacie

- Plose pana... a będzie Safety Car wyjeżdżał na tor po poważnych wypadkach?
- Nie... ale za to dostaniesz możliwość kupienia przez internet dla każdego kierowcy nowe malowania kasków! Jedyne 2,99 $ za pakiet 3 malowań!
- Łaaaaaaaaaaaaa... Mój Vettel będzie miał 50 różnych kasków, dzięki Codemasters...

Tak naprawdę jeżeli nie będzie tego elementu wyścigów F1 to będzie naprawdę lipnie i będzie to musiało zmagać się z tekstami w stylu "mod do F1 2010". No chyba że nowości ograniczą się do np. nowego toru w Indiach i aktualizacji tych co już są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko co można zmienić WIZUALNIE w grze o Formule 1?! Tory te same, bolidy podobne;/ Patrząc na screeny, ok, odgrzewany kotlet. Ale ludzie, chodzi o gameplay, fizyke pojazdow, ogólnie frajde z gry. Jak można coś takiego oceniać nie widząć efektu końcowego? To tak jakbym się czepiał, że co roku w Fifie mamy stadion MU nie różniący się niczym...Albo, że piłka jest taka jak rok temu O.o No ludzie opanujcie się:P Poprzednio było fajnie, teraz to tylko usprawnić trzeba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 18:55, tatarinho napisał:

No ludzie opanujcie się:P Poprzednio było fajnie,
teraz to tylko usprawnić trzeba:P


Fajnie ? ... uhm
Narzekania UZASADNIONE !! biora się z tąd że do tej pory poza marketingowo/pr-owym bełkotem nie dowiedzieliśmy się nic nt tych "rzekomo" poważnych zmian, nadal nie wiadomo nic nt safety car, nie wiadomo nic o naprawionych pitstopach , nie wiadomo nic o naprawionych nagminnie naliczanych kar za darmo .... nic nie wiadomo ..... poza tym że ponoć mamy poprawiona grafikę ( uwierze tylko na słowo bo różnicy nie widać )
i masę usprawnien .... ja sie pytam JAKICH !?

Do momentu kiedy jasno i wyraźnie wyszczególnią to co zostało poprawione i zmienione ( na lepsze podkreślę ) jest to dla mnie PŁATNY MOD !! kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie jestem pewien, co myśleć o takich kontynuacjach... czy warto kupować każdą odsłonę takich serii? W sumie, to pojęcie względne. Zależy, dla kogo. Ja chyba się nie skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować