Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Afterfall: Insanity w listopadzie; demo prawdopodobne; edycja kolekcjonerska to pewniak

14 postów w tym temacie

"Afterfall: Insanity to tytuł klasy AAA..."

Wybaczcie, ale póki co, nie pokazano nic, co by na to wskazywało :P
Dzisiejsze AAA to już coś innego niż 5-6 lat temu. To, że NEG bawi się za pomocą UDK - fajnie - ale to jeszcze o niczym nie przesądza. Z tym AAA to ja bym poczekał do premiery, o ile ona rzeczywiście będzie miała miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.
Dzisiejsze gry AAA za 10 lat już nie będą równorzędną kategorią dla gier AAA, które za 10 lat powstaną.
Weźmy sobie dowolny hicior sprzed 10 lat. Czy dziś byłoby to AAA?

Afterfall, z tego co pokazano, rokuje na przeciętnego średniaka. To nie jest superprodukcja. AAA to Mass Effect 3, to Rage, to nowy Deus Ex... Pomyślcie o tych tytułach, odstawcie sentymenty na bok i popatrzcie na materiały z Afterfalla.

Swoją drogą - premiera w listopadzie - ale którego roku? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że gra sprosta oczekiwaniom graczy, a także odniesie rynkowy sukces. Osobiście z chęcią zagram, ale premiera tego tytułu jest dla mnie istotna tylko z jednego powodu. To od jej sukcesu zależeć będzie, czy zapowiadany od dawien dawna cRPG osadzony w tym uniwersum będzie mieć swoją premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 14:33, CharonPL napisał:

Nie.
Dzisiejsze gry AAA za 10 lat już nie będą równorzędną kategorią dla gier AAA, które za
10 lat powstaną.
Weźmy sobie dowolny hicior sprzed 10 lat. Czy dziś byłoby to AAA?

Niektóre hiciory sprzed 10 lat niszczą pod każdym względem z wyjątkiem grafiki obecne produkcje AAA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 15:56, Growin napisał:

Niektóre hiciory sprzed 10 lat niszczą pod każdym względem z wyjątkiem grafiki obecne
produkcje AAA.

A to swoją drogą ;]

Niemniej - na chwilę obecną nazywanie Afterfalla grą AAA jest zwykłym nieporozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 21:28, Berkel napisał:

Szczerze powiedziawszy, jest to pierwszy screen z AF:Insanity, który mi się naprawdę
podoba.

tak ale równie dobrze może to być screen po photoshopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować