Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2008 o 17:36, Michał Raven napisał:

Jeśli ktoś jest zainteresowany spotkaniem w TDU to zapraszamy jutro. :) Więcej http://www.motogames.gram.pl/news-713.html


sorry ludzie ze tak dlugo mnie nie bylo :) karta graficzna padla i odciela mnie od kompa na caly miesiac, mam nadzieje ze jestem jeszcze czlonkiem klubu MG no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 18:09, Zauri napisał:

(ciach) mam nadzieje ze jestem jeszcze czlonkiem klubu MG no nie ?

Jasne, nie było chętnych do klubu więc nikt nie wyleciał, bo ostatnio były 3 spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moglby mi ktos powiedziec co i jak z tym car packiem ? jak sie robi taki przelew, czy to latwe jest itp.

znalazlem 2 sajty gdzie oferuja sprzedaz & download w 2 walutach: euro, funtach.

https://buy.metaboli.com/vnt/choixpaiement.html?partenaire=15&id_titr e=507&affilie=

http://www.gamesplanet.com/UK/pc-games/buy-download-Test-Drive-Unl imited---MegaPack-507-15.html


PS: w funtach wychodzi taniej o jakies 8zl ale to nie jest oficjalna strona :/ Diverso help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 12:29, fifomaniak napisał:

Musisz miec karte kredytowa, zeby to kupic. I to jest oficjalna strona dla UK


karte kredytowa ma wujek :) ale jaki typ przelewu wybrac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 13:43, Kraju92 napisał:

Jaki jest najlepszy samochód w grze? A jaki najszybszy? I które opłaca się kupić?

Najlepsze jest podobno Ferrari Enzo. Najszybszy jest Saleen S7, przynajmniej tym samochodzem udało mi się największą prędkość osiągnąć. Na początek polecam Audi TT,a potem do wykonywania misji Ferrari F340 Spider.Dalej to wybieraj samochody według osiągów lub wymagań wyścigów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 13:51, MetaL2 napisał:

> Jaki jest najlepszy samochód w grze? A jaki najszybszy? I które opłaca się kupić?

Najlepsze jest podobno Ferrari Enzo. Najszybszy jest Saleen S7, przynajmniej tym samochodzem
udało mi się największą prędkość osiągnąć. Na początek polecam Audi TT,a potem do wykonywania
misji Ferrari F340 Spider.Dalej to wybieraj samochody według osiągów lub wymagań wyścigów.


Mała poprawka:najszybszy (bez megapacka) jest jedyny Koenigsegg;) A do misji polecał bym też Ferrari F575 Maranello,bardzo dobry jak na C klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 20:37, pan m. napisał:

Sprawdź sobie Speed Road Test.Jest na Motogames.pl.

A mam jeszcze jedno pytanie. Może wiesz ile procent gry można przejść maksymalnie na profilu offline?? 75%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 13:51, HELMOOT1 napisał:

Ja mam 86% w offline i jeszcze jedno zadanie do wykonania (Potentat Nieruchomości).

Hmm to jeszcze mi trochę brakuje. Mam 47%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować