Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2008 o 10:14, kedzior141 napisał:

/.../

To i tak stwórz profil online. Nawet jeśli masz beznadziejne łącze to i tak możesz przecież robić wyścigi a z innymi pograsz później jak zdobędziesz lepsze łącze. Przynajmniej wtedy będziesz miał już kasę i samochody i nie będziesz musiał powtarzać wszystkiego od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram na 128kbps i gram komfortowo,jeszcze ani razu mi nie przycinało ani nie lagowało:)
Tak nawiasem to przecież można wyłączyć interakcje online itp. I wtedy byś grał prawie jak na offline.
A jaki masz net?

EDIT-Sorry ak.47,było to do kedziora141.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:53, pan m. napisał:

Ja tam gram na 128kbps i gram komfortowo,jeszcze ani razu mi nie przycinało ani nie lagowało:)

Ur kiddin''? Ile razy nie było spotkania to lagowałeś i był disconnect. Może ze 4 razy było wszystko okej. 128 kbps to prehistoria i nie da się na tym grać, więc tak komfortowo jest od 512 kbps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra takie dziebko pytanko z innej beczułki (niekoniecznie rumu) jak zmienić Nickname w TDU bo nie pomyślałem i załozyłem profil imienny :/.

PS.
Program do kontroli poprawności kodu z Borlanda pomógł. Sejwa odzyskałem :D i backup wykonałem co by jaj znów z nim nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ty grasz sobie na swoim 128 komfortowo i nie masz lagów ale u innych skaczesz jak szalony lub nie może się ktoś przez ciebie dopiąć itp. To nie ET lub inny multi fps, że jak masz lagi to widzisz jak tobą rzuca po całym ekranie. Tutaj widzą to inni i "zaburzasz" sesję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę tylko wiedzieć, czy moja karta graficzna pociągnie Gre Test Drive Unlimited, bo reszta(procek i inne, pociągną)

Moja karta to(ma 3 nazwy, w ty 2 nieoficjalne) ATI RADEON 9600 GTO/ATI YUNA RADEON 9600 GTO/YUNA RADEON 9600 GTO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj co łaska specyfikację albo jakiś link, bo za cholerę tego znaleźć nie mogę. Ale jeśli pamięć mnie nie myli i to ma 256VRAM to pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta obsługiwana od Ati Radeona jest od modelu Ati Radeon 9800 Pro.Więc skoro ty masz kartę 9600,to masz kartę za słabą.Ale spróbuj,powinno ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały dylemat. Gdy jadę sobie w TDU to mam wrażenie że gra jest zbyt ciemna. Mam włączone wszystkie opcje a niekiedy nie widzę nawet ludzi jadących przede mną. Dopiero kiedy jadę pod górkę to słońce trochę oświetla mi drogę. Rozjaśniać gry nie chcę bo wtedy samochody mają dziwne kolory. Czy jest to może spowodowane jakimś bugiem HDR?? A może ta gra tak wygląda?? Gdy miałem słabszy komputer to nie miałem takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 12:00, Alexx1 napisał:

No w końcu. A pamiętam, że na początku wakacji miały być co 2 dni spotkania ;]

Tak, miały ale kiedy frekwencja wynosiła 3 osoby daliśmy sobie spokój. Może teraz to się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować